На виконання наказу управління освіти Глибоцької РДА та наказу Про організацію і проведення «Тижня знань основ безпеки життєдіяльності» з 10 по 17 листопада у закладі було проведено різні заходи з метою поліпшення якості навчально – виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків, вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.
Вихователями всіх вікових груп проводилися бесіди на тему «Небезпека в природі», «Безпека побуту», « Електроприлади», «Вогонь–друг, вогонь–ворог», які були закріплені дидактичними, рухливими та сюжетно – рольовими іграми, оформлено куточки для батьків « Безпека дитини».
В середніх групах « Сонечко» та «Дзвіночок» повчальним стало читання казок « Кицькин дім» та « Лікар Айболить», під час чого діти мали можливість обіграти сюжети казок.
Керівник гуртка Л.І.Клим організувала виставку малюнків « Небезпека в довкіллі», де діти відобразили свої уявлення про небезпечні ситуації.
Вихователь О.Г. Ропчан провела екскурсію – огляд пожежного щитка чим закріпила знання про професію пожежника.
Вихователь Лодба М.М. під час заняття « Вогонь добрий – вогонь злий» змоделювала ситуацію гасіння пожежі, яка виникла під час не правильного поводження з вогнем.
14.11.2014 р. о 10.00 проведено практичний тренінг з евакуації вихованців і працівників ДНЗ на випадок надзвичайної ситуації. Вихованці та співробітники груп старшого віку « Веселка» та « Барвінок» евакуювалися з пожежного виходу ( другого поверху) в безпечне місце.
На завершення тижня безпеки приємним сюрпризом для дошкільнят був показ вистави «Небезпечні пригоди лісових звірят», артистами Вінницького театру, де діти мали змогу бути не тільки глядачами , а й учасниками дійства. А отримані знання про безпеку для малят, які тільки починають жити, можуть стати надійним фундаментом, по якому повинен будуватися світогляд особистості , готової до життя в безпечному світі. Хотілося б сподіватися , що набуті навички діти зможуть використати в разі необхідності в реальному житті.
|