![](http://koroviya.ucoz.ua/_nw/10/s75173165.jpg) | В рамках спільного українсько-німецького проекту "Fair play - Чесна гра" в Коровійській ЗОШ відбулися ряд занять що передбачають ознайомлення дітей з проблемою ВІЛ СНІДу в Україні та світі засобами футболу та спортивних ігор таких як:"ВІЛ атакує", "Світлофор" та ін.,та оцінювання рівня знань і ставлення дітей до цієї проблеми. Діти із великим зацікавленням віддвідують заняття, адже раніше їм не доводилось бачити такий підхід до вивчення цієї проблеми. |