Учнівське самоврядування – нелегка і водночас цікава справа. Саме вона дає змогу учням відчути себе справжніми господарями школи і, разом з тим, зрозуміти, наскільки це важливо вміти організовувати роботу, брати на себе відповідальність, приймати рішення. 28 вересня 2020 року у Валякузьминській школи відбулися вибори голови та інших членів комісій до учнівського самоврядування. На цю посаду претендувало 3 кандидатів: Стратой Аліса, Швець Анна, Магалюк Анастасія. За результатами голосування та рішенням виборчої комісії головою учкому було обрано Стратой Алісу. Вітаємо її з перемогою! Заступником голови за кількістю набраних голосів стала Грінчук Анна. Всі інші кандидати очолюватимуть комісії учнівського комітету. Бажаємо всім успіхів на зайнятих посадах та очікуємо чогось нового в нашій школі.
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120453072_1694649754041626_8885391155659704217_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=0rT-OjiTynUAX8T1ilO&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=ee93cafd0a8439feb56bef263fb0d09a&oe=5F97E7FA) ![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120550517_1694650070708261_6863473116301312694_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=bbnPnW9pio8AX-bPuXA&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=733f301d254a290f06e77c161dccd82e&oe=5F986637)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120379674_1694650030708265_2235736594586450454_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=D6YW80GRJxsAX84G_zy&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=0374943f7fe3feb4228618a59813f33a&oe=5F9B3D9F)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120529178_1694649914041610_1900987267944611679_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=KieRhyeH-sIAX8W7Wa5&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=ea4b21dffa6c8690fe99d5a6180b59fb&oe=5F97FFDE)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120637483_1694649887374946_5605349791204775679_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=fLHaOl8XqSgAX--unXe&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=dd3baa16ee371e350d37fba270455250&oe=5F9A36C7)
|