В Чернівецькій обласній бібліотеці для дітей в рамках цільового проекту «Я – буковинець! Я – українець!» відбулись патріотичні читання. На заході були присутні члени громадської організації «Обєднання митців Буковини», відомі письменники, поети, журналісти, літератори, просвітяни, барди, волонтери, учні ліцею №2 м.Чернівці, працівники бібліотеки. Гостями цієї зустрічі вже вкотре були вихованці гуртка «Патріотична і туристська пісня» Глибоцького центру туризму і краєзнавства та педагоги центру: методист Меленко Оксана Василівна та керівник гуртка Сисолєтіна Галина Іванівна.
На патріотичних читаннях присутні слухали вірші буковинських поетів та пісні у виконанні наших вихованців («Молитва на Різдво», «Небесна Сотня», «А я живий…») та барда Юрія Олеся. Дуже сподобалась учасникам презентація проекту з національно-патріотичного виховання молоді «Табір «Райдуга» - осередок єднання дітей України», який реалізує Глибоцький ЦТКСЕУМ упродовж п’яти років.
Керівник гуртка
«Патріотична і туристська пісня»
Г.І.Сисолєтіна
![](/ggggg/image-0-02-04-d2768bc03978f74367be730bc3d5b36a26d9.jpg)
![](/ggggg/patriotichnij_zakhid.jpg)
![](/ggggg/image-0-02-04-f6b2f2206917caddaf7a4059bc378fa908cc.jpg)
|