13 грудня 2018 року було проведено відкритий обласний конкурс на кращу комп’ютерну програму серед школярів “Інформатик” (юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК).
Глибоцький район представили:
в номінації Веб-дизайн - Шородок Олексій, учень 10 класу, вихованець гуртка «Юні програмісти» Глибоцького РБТДЮ на базі Димківського НВК (кер. Головата М.Л.);
- Мунтян Станіслав, учень Молодійської ЗОШ (кер. Невестюк А.В.);
в номінації «Користувачі ПК»
- Федорюк Мірча, учень Димківського НВК (кер. Команюк М.І).;
в номінації «Програмування»
- Ніколаєску Іван, учень Сучевенської ЗОШ (кер.Сучеван Ш.Г.);
У першій номінації створювалась веб-сторінка «Здоровий спосіб життя – запорука успіху». Засобами CSS і HTML створювалися головна сторінка, яка складалася з хедера, меню, футера та сторінки реєстрації.
У номінації «Програмування» реалізовувалися розв’язки 5 задач: визначення рівня навчальних досягнень, перетворення ряду чисел, розрахунок п’ятірок у автобусному квитку, перше та останнє входження букви в ряді літер, кількість чисел Фібоначчі.
Користувачі персональним комп’ютером створили презентацію у вигляді динамічної інтерактивної моделі руху планет Сонячної системи, план святкових заходів міста Березневого у сквері «Святковий» та публікації MS Publisher «День безпечного Інтернету 2019».
В заочній номінації «Міні відеофільм» створювалося відео на тему «Збережемо природу Землі разом».
В номінації «Веб-дизайн»: Шородок Олексій, учень 10 класу, вихованець гуртка «Юні програмісти» Глибоцького РБТДЮ на базі Димківського НВК зайняв ІІ місце;
В номінації «Веб-дизайн»: Мунтян Станіслав, учень 7-го класу, Молодійської ЗОШ зайняв ІІІ місце;
В заочній номінації “Міні відеофільм”: Лодба Олександр, учень 8-Б класу Молодійської ЗОШ зайняв ІІІ місце.
Вітаємо учасників та переможців обласного конкурсу веб-дизайнерів і користувачів ПК – 2018.
Головата М.Л. – вчитель інформатики Димківського НВК
![](http://dimca.cv.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC0285_novyj-razmer-720x380.jpg)
![](http://dimca.cv.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC0326_novyj-razmer.jpg)
![](http://dimca.cv.ua/wp-content/uploads/2018/12/IMAG0334-1024x576.jpg)
![](http://dimca.cv.ua/wp-content/uploads/2018/12/IMAG0336-1024x576.jpg)
|