На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2018 » Листопад » 7 » Вітаємо переможців обласної спартакіади серед школярів
16:54
Вітаємо переможців обласної спартакіади серед школярів

З початком нового навчального року, розпочалися змагання в залік обласної спартакіади школярів серед команд закладів загальної середньої освіти. Після вдалого виступу в змаганнях з футболу, глибоцькі спортсмени отримали чергову перемогу, цього разу в змаганнях з тенісу настільного. Змагання проходили у спортивному залі Чернівецької загальноосвітньої школи №27. В першому турі збірна команда Глибоцького району впевнено обіграла всіх суперників та вийшла до фіналу. У фінальному турі, зігравши в нічию з командою з м.Чернівці, в змішаній зустрічі глибочани здобули перемогу, цим самим забезпечили району І місце в турнірній таблиці. До складу команди ввійшли: учні Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. – Діклевич Олександр та Воронка Емілія, учень Чагорської ЗОШ – Вірозуб Олександр та учениця Старововчинецького ліцею - Ткачук Маріна.

Також, в м.Чернівці, були проведені змагання з легкоатлетичного кросу. Збірну команду району представляли учні Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ст.- Лазурко Павло, Гуцуляк Аліна, Грижук Христина; Карапчівського ліцею - Унгурян Василь; Купського НВК - Шук Євгенія та Алергуш Дан; Тарашанської ЗОШ І-ІІІ ст. – Циганчук Віталій; Старововчинецького ліцею – Бірюкова Крістіна та Карлійчук Анатолій.

В особистому заліку найкращі результати показала Бірюкова Крістіна (Старововчинецький ліцей) - І місце з бігу на 1000м. Алергуш Даніїл (Купський НВК) з бігу на 1000м, а Циганчук Віталій (Тарашанська ЗОШ І-ІІІ ст.) з бігу на 1500 м - посіли 4 місця.

Вітаємо учасників та тренерів команд. Сподіваємось, що це тільки початок в здобутті нагород, адже попереду на спортсменів ще чекають змагання з інших видів.

Переглядів: 450 | Додав: Ulia_RMC | Рейтинг: 5.0/1