П'ятниця, 03.05.2024, 07:25















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 351 352 »

Проглядів матеріалу: 424 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.05.2020 | Комментарії (0)

       Сьогодні, 8 травня, Україна відзначає День пам'яті та примирення. Ця дата важлива не тільки для країн-переможниць у Другій світовій війні. Цього дня віддають шану загиблим по всьому світу. Він є нагадуванням про страшні наслідки тих часів.

Учні Валякузьминської школи, керівництвом класних керівників, також активно долучилися до флешмобу «Маки пам`яті».  Метою заходу - виховувати у дітей почуття патріотизму, поважне відношення до історичної пам’яті свого народу, моральну культуру учнів, розвивати здатність відчувати, співпереживати, вміння слухати оточуючих.

Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та, водночас, уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.

Проглядів матеріалу: 296 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.05.2020 | Комментарії (0)

У ці дні на початку травня ми щороку віддаємо данину глибокої поваги всім людям, які захищали свою землю від рабства та зла у роки Другої світової війни. Нині ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на фронтах тієї страшної війни, хто працював у тилу, хто в повоєнні роки відбудовував міста та села. Осмислення їх святого подвигу дозволяє нам особливо глибоко осягнути минуле та зробити правильні висновки на майбутнє.

Для України Друга світова війна – національна трагедія, яка кривавими ранами відзивається у серцях мільйонів громадян.

На жаль, знову  українці вимушені зі зброєю в руках боронити свою свободу та незалежність. Тому так яскраво ми сьогодні усвідомлюємо стійкість, мужність, самовідданість та патріотизм сотень тисяч наших земляків, що боролися проти нацизму  75 років тому назад.

Щиро бажаємо ветеранам та учасникам Другої світової війни, а також сьогоднішнім нашим воїнам міцного здоров’я та довголіття, миру та добра, оптимізму та непохитної віри у світлий завтрашній день.

Честь і слава героям! Вічна пам’ять усім загиблим!

Проглядів матеріалу: 404 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.05.2020 | Комментарії (0)

     Уже понад 150 учасників  та більше 50 переможців обласного конкурсу учнівських творів-есе та учнівської науково-дослідної конференції «Український вимір процесів європейської інтеграції», і це – якісний показник того, що учнівська молодь Буковини не байдужа до питань та процесів євроінтеграції і саме цей конкурс показує високий рівень зацікавленості старшокласників майбутнім України, як європейської держави.

Цьогоріч, до Дня Європи, який  Чернівецька область відзначатиме спільно зі всією країною, організовує  15 травня  о 10.00 год. онлайн-учнівську науково-дослідну конференцію «Український вимір процесів європейської інтеграції».

Детальніше ознайомтесь за посиланням List-pro-yevrontegracyu-2.docx 

Бажаємо плідного обміну думками й пропозиціями щодо перспектив майбутнього європейської держави – України.

Проглядів матеріалу: 310 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.05.2020 | Комментарії (0)

Для вчителів створили посібник з організації дистанційного навчання в школі.

Посібник містить огляд основних інструментів для організації дистанційного навчання, рекомендації щодо того, як скласти розклад, налаштувати режим роботи вчителя/вчительки та зворотній зв’язок з учнями, а також про особливості оцінювання та контролю під час карантину.

Автори посібника зазначають, що вимушене дистанційне навчання стало викликом для всіх учасників освітнього процесу: вчителів, учнів та батьків.

«Організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихати й мотивувати учнів, давати раду технічним проблемам виявилось зовсім не просто. Але Україна не виняток — жодна держава, жодна освітня система у світі не була готова до цього», - наголошують автори.

Дистанційна форма навчання передбачає доступ до інтернету, технічне забезпечення (комп’ютер, планшет, смартфон тощо) в усіх учасників освітнього процесу, а також те, що вчителі володіють технологіями дистанційного навчання.

Методичні рекомендації складаються з двох частин.

У першій вчителі можуть ознайомитись із загальними принципами впорядкування дистанційної освіти, довідкову інформацію про інструменти та платформи, на яких можна навчати учнів дистанційно.

Друга частина присвячена конкретним методикам дистанційного навчання для початкової, основної та старшої школи.

перейти до посібника

Освіта.ua

Проглядів матеріалу: 291 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.05.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 402 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.05.2020 | Комментарії (0)

Розклад уроків Всеукраїнської школи онлайн на 4-8 травня: http://osvita.ua/school/school-online/

Дивіться на YouTube МОН:
5 клас – bit.ly/USO5class
6 клас – bit.ly/USO6class
7 клас – bit.ly/USO7class
8 клас –  ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 389 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.05.2020 | Комментарії (0)

   Літні канікули у школярів розпочнуться наприкінці травня. Навчання школярів з використанням дистанційних технологій триватиме до кінця травня. Після цього у школах розпочнуться літні канікули.

У МОН розповіли, як вчителі мають заповнити класний журнал. В.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій повідомила, що у школах буде розроблений графік, за яким учителі після карантину зможуть заповнити класний журнал.

МОН змінить вимоги до заповнення шкільних зошитів. Міністерство освіти планує змінювати вимоги до оформлення учнівських зошитів. За словами Любомири Мандзій, дитина має бути готовою до життя, а не лише виконувати передбачені вимоги до заповнення зошитів.

ЗНО у магістратуру може відбутись на початку липня. У МОН оприлюднили два сценарії проведення іспитів абітурієнтів, які вступатимуть до магістратури. За оптимістичним сценарієм, Єдиний вступний іспит відбудеться 1 липня, а проведення Єдиного фахового вступного випробування — 3 липня.

МОН планує провести вступну кампанію максимально дистанційно. Міністерство освіти і науки має намір максимально скоротити кількість контактів абітурієнтів та представників закладів вищої освіти під час проведення вступної кампанії в 2020 році.

Міністерство освіти закликали скасувати ДПА для випускників. Асоціація керівників шкіл міста Києва звернулась до в.о. міністра освіти і науки з вимогою скасувати проведення державної підсумкової атестації для випускників, які не планують вступати до вишів.

Уряд спрямував у регіони кошти освітньої субвенції на НУШ. Регіони зможуть розпочати використання коштів субвенції на НУШ та субвенції на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів». Загальна сума субвенцій складає 1 млрд 560 млн грн.

ДПА у формі ЗНО буде проведена для всіх випускників. За словами заступника міністра освіти Єгора Стадного, Міністерство освіти стоїть на позиції необхідності проведення державної підсумкової атестації у формі ЗНО для всіх випускників.

ЗНО-2020 розпочнеться 25 червня, - в.о. міністра освіти. Міністерство освіти планує розпочати основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 25 червня, яка триватиме до 17 липня. При реалізації цього сценарію результати ЗНО будуть оголошені до 31 липня.

Пробне ЗНО може відбутись 15-17 червня. Завчасно до проведення основної сесії зовнішнього оцінювання, зареєстровані учасники будуть мати можливість пройти пробне ЗНО. Орієнтовно пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 15-17 червня.

Реєстрація на ЗНО у магістратуру відбудеться онлайн. Реєстрація учасників на єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине фахове вступне випробування, які планують вступати до магістратури триватиме з 12 травня до 5 червня включно. Реєстрація відбудеться онлайн.

Вступники зможуть подавати оригінали заяв до вишів поштою. МОН має намір передбачити додаткові механізми, що забезпечать максимально дистанційне проведення вступної кампанії. Абітурієнти, які подаватимуть оригінали заяв про вступ, матимуть можливість подати їх поштою.

Проглядів матеріалу: 262 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.05.2020 | Комментарії (0)

    Дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання будуть визначені до 21 травня.

Про це повідомили в Київському регіональному центрі оцінювання якості освіти з посиланням на інформацію УЦОЯО.

Після завершення карантину всі зареєстровані учасники зможуть у звичному форматі пройти пробне ЗНО: попрацювати з тестами, попрактикуватись у заповненні бланків відповідей, психологічно налаштуватися на проходження тестування та навчитись ефективно розподіляти час при роботі з тестом.

Як відомо, Український центр оцінювання презентував учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання відео, у якому продемонстровано процес проведення тестування.

Ролик дозволить майбутнім учасникам тестування розширити коло своєї обізнаності щодо процедури проведення ЗНО.

«Для повного занурення в процес учасники можуть переглянути відео, попрацювати з тестами, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, навчитися ефективно розподіляти час. Зрештою на власні очі побачити, як проходить ЗНО», - зазначають в Українському центрі оцінювання якості освіти.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Проглядів матеріалу: 354 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 29.04.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 437 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.04.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 442 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.04.2020 | Комментарії (0)

    Дорога освітянська родино: викладичі, вчителі, вихователі та батьки, на численні ваші прохання ми продовжуємо заняття регіональної онлайн-школи з підвищення медіаграмотності та цифрової компетентності.

Ми зібрали успішних лекторів, викладачів, методистів, доцентів Буковини, які із задоволенням поділяться з вами цікавими онлайн-уроками. Теми дуже різномантні, тому не гайте часу, а швидше знайомтеся з програмою занять.Programa-onlayn-shkoli-etap.docx 

Ми працюємо для вас і для вашого розвитку!

Проглядів матеріалу: 270 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.04.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 427 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.04.2020 | Комментарії (0)

     Зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році пройде з дотриманням соціального дистанціювання та з використанням засобів індивідуального захисту. Відповідну інформацію Міністерство освіти і науки опублікувало на своєму інформаційному ресурсі про зміни в освіті під час карантину. 

Дати проведення ЗНО залежатимуть від завершення карантину. Якщо карантин завершиться до початку червня, основна сесія тестування пройде між 25 червня та 17 липня. Якщо карантин триватиме до початку серпня, ЗНО відбудеться з 17 серпня до 4 вересня. Вступна кампанія в українських університетах також відповідно зміниться.

“В умовах епідемії проведення ЗНО є набагато безпечнішим, ніж вступні іспити в університетах. Більшість учасників складають ЗНО за місцем проживання, тому їм не потрібно їхати в інше місто чи область. Натомість для складання вступних іспитів навпаки більшості вступників та їхнім батькам доведеться по кілька разів їздити в інші міста, що в рази збільшить кількість переміщень по країні. Водночас вступні іспити зазвичай збирають набагато більшу кількість людей в аудиторіях, ніж під час ЗНО”, – відзначив заступник Міністра освіти і науки Єгор Стадний.

Формат і процедура проведення ЗНО у 2020 році не зміняться. За правилами під час складання ЗНО в аудиторії перебуває максимум 15 учасників та 2 інструктори.  Обов’язковою є дистанція 1,5 метри між учасниками в аудиторії, яка, безумовно, буде дотримана у зв’язку з епідемією. Соціальне дистанціювання також буде забезпечене і біля входу в приміщення, у якому проходитиме тестування, щоб уникнути скупчення людей. 

Без змін залишаться кількість тестів та їхній зміст. Кожен учасник може скласти максимум 4 тести, а кількість завдань у них, які ґрунтуються на матеріалі, що вивчається у квітні-травні 11 класу, мізерно мала. Таке завдання може бути лише одне на весь тест, тому передруковувати тираж тестових зошитів через таку малу кількість завдань недоцільно. Модель ранжування результатів тестування знижує вплив зовнішніх факторів і УЦОЯО зможе статистично згладити певні прогалини у підготовці учасників через карантин.

У зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції усі учасники ЗНО та інструктори будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиками. Приміщення будуть провітрювати та дезінфікувати.

Учасники, які контактували з хворими або самі інфікувались коронавірусом, зможуть скласти ЗНО під час додаткової сесії, коли одужають або вийдуть із самоізоляції. У разі, якщо через ізоляцію чи хворобу вони будуть змушені пропустити і додаткову сесію тестування, вони будуть звільнені від ЗНО за станом здоров’я. Таке правило діяло і раніше для людей з низкою захворювань. Для таких категорій абітурієнтів в умовах вступу до університетів передбачені окремі особливості та форми проведення вступних іспитів.

Інформацію про всі зміни в освітніх процесах, які відбуваються через карантин, та відповіді на найбільш поширені запитання можна знайти на спеціальному інформаційному ресурсі – mon-covid19.info.

Нагадаємо, карантин продовжено до 11 травня.

Проглядів матеріалу: 281 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.04.2020 | Комментарії (0)

     У вівторок, 28 квітня, Всеукраїнська школа онлайн розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4 класів. Уроки транслюватимуться на YouTube МОН та ще 4-х телеканалах. Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва. 

“Кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та онлайн-лекцій. Загалом для дітей початкової школи найкращим є безпосередній контакт і навчання зі своїм вчителем, тому ми не планували робити онлайн-уроки для дітей цього віку. Однак багато батьків та педагогів звертаються до нас із проханням організувати уроки і для початкової школи”, – розповіла т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Вона підкреслила, що саме через це організатори й вирішили додати до Всеукраїнської школи онлайн наймолодшу ланку.

“Основна мета проєкту – допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, засобів зв’язку (підключення до інтернету), підтримки дорослих,  вчитися дистанційно. З огляду на кількість звернень щодо організації навчального процесу для наймолодших, зробити це було нашим обов’язком”, – додала Вероніка Селега, Генеральний директор Директорату внутрішньої та гуманітарної політики Офісу Президента України. 

Окрім онлайн-версії уроків на YouTube МОН, заняття можна буде дивитися також на телеканалах:

  • 1 клас – Піксель

  • 2 клас – UA:Перший

  • 3 клас – UA:Культура

  • 4 клас – ПлюсПлюс

Уроки транслюватимуться у вівторок та четвер з 09:00 до 10:00.

“Створення телевізійних уроків для молодших школярів потребує наших спільних зусиль. Надзвичайно важливо врахувати вікові особливості та освітні потреби учнів та учениць при формуванні програми. Це особливо стосується уваги, реакції та комунікації з викладачем. Саме тому онлайн-версію уроків буде перекладено жестовою мовою. ЮНІСЕФ сприяє забезпеченню доступу до якісної та інклюзивної освіти для всіх дітей в Україні, як-то за допомогою дистанційної освіти, так і якісного навчання вдома під час карантину”, – підкреслює Лотта Сильвандер, Голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.  

Головний методист початкової школи проєкту Інна Большакова розповіла, що при плануванні уроків організатори намагалися пов’язати їх із життям дітей, їхніми уподобаннями, звичною атмосферою дому, а також із новітніми технологіями. 

“Сучасні діти – активні і непосидючі, і втримати їх біля екранів на уроках – завдання вкрай складне. Але ми сподіваємося, що будемо наближатися до його вирішення, щоб кожна дитина сказала: хочу вчитися”, – пояснює Інна Большакова.

Проєкт став можливим завдяки спільним зусиллям Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), PinchukArtCentre, Національного художнього музею України, проєкту “Книга-мандрівка. Україна”, громадської спілки “Освіторія”, а також понад 20 педагогів, що зголосилися стати вчителями для усієї країни. Зйомки уроків відбуваються у Новопечерській школі м. Києва.

Проглядів матеріалу: 287 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.04.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 413 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.04.2020 | Комментарії (0)

     Учителів-пенсіонерів повідомлять про перехід на договори. МОН рекомендує директорам шкіл до 30 квітня поінформувати вчителів, які отримують пенсію, про переведення їх на строкові договори. З учителями, які погодяться працювати за договором, буде укладений відповідний договір.

Дистанційне навчаннябільшість використовує Viber. Viber став найпоширенішим месенджером під час дистанційного навчання. Про це свідчать результати опитування батьків, що проведено Офісом освітнього омбудсмена. 94% респондентів застосовують Viber для дистанційного навчання.

Міністерство освіти скасувало всі учнівські олімпіади. IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, що мав відбутись протягом 2019/20 навчального року, не проводитиметься взагалі через загальнонаціональний карантин.

В умовах епідемії ЗНО безпечніше за будь-які іспити, - Стадний. За словами заступника міністра освіти, відміна проведення ЗНО у 2020 році призведе до того, що сотні тисяч абітурієнтів та їхніх батьків по кілька разів їздитимуть в інші міста для складання вступних іспитів.

Уряд очікувано продовжив карантин до 11 травня. Кабінет Міністрів ухвалив очікуване рішення про продовження карантинних обмежень. Карантин в Україні буде продовжено до 11 травня і лише після цієї дати почнеться поетапне зняття або послаблення обмежень.

85% дітей продовжили навчання під час карантину. Освітній омбудсмен Сергій Горбачов з посиланням на результати опитування батьків школярів, повідомив, що більшість учнів продовжила навчання під час карантину, хоч і зіткнулася з певними проблемами.

Цього навчального року школярі не повернуться до шкіл. Українські школярі цього навчального року вже не повернуться до звичного навчання. Освітній процес триватиме до кінця травня у дистанційній формі. Навчальний рік не завершиться лише для випускників 11 класів.

МОН гарантуватиме безпеку у школах після карантину. За словами в.о. міністра освіти, відомство гарантуватиме батькам безпеку при поверненні дітей до закладів освіти після завершення карантинних заходів. При цьому виконання цієї роботи не покладатиметься на батьків.

У МОН закликали мінімізувати кількість звітів для вчителів. В.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій звернулась до освітніх управлінців з проханням мінімізувати в умовах дистанційного навчання кількість звітної документації, яку мають подавати вчителі шкіл.

У пунктах тестування буде безпечно, - в.оміністра. Любомира Мандзій закликала випускників шкіл готуватись до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні та наголосила, що знаходитись у пунктах тестування буде безпечно. До участі у тестуванні буде залучено 5 188 закладів освіти.

Провести ЗНО на стадіоні неможливо, - Міносвіти. У відповідь на пропозиції зміни локацій для проведення тестування у відомстві наголосили, що проведення ЗНО на відкритому майданчику або стадіоні є неможливим через непередбачувані погодні умови та безпековий фактор.

МОН не скасує проведення ДПА для випускників. Міносвіти не буде скасовувати ДПА у формі ЗНО навіть для випускників, які не планують вступати до закладів вищої освіти. Також тестування пройдуть випускники, які вступатимуть до закордонних університетів.

Гриневич пропонує оцінити учнів за принципом «склав/не склав». Екс-міністр освіти і науки Лілія Гриневич запропонувала лібералізувати принцип оцінювання школярів під час карантину та оцінити учнів за принципом «склав/не склав».

За сприятливих умов ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 324 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.04.2020 | Комментарії (0)

    26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталася аварія, що спричинила вибух четвертого ядерного реактора. За медичними, економічними, соціальними і гуманітарними наслідками визнана найбільшою в історії людства техногенною катастрофою, а за екологічними - планетарною.

Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 29 березня 1990 року 26 квітня оголошено Днем чорнобильської трагедії.

Генеральна Асамблея ООН 8 грудня 2016 року спеціальною резолюцією A/RES/71/125 визначила 26 квітня як Міжнародний день пам’яті катастроф на Чорнобильській АЕС.

Український інститут національної пам’яті до цієї дати підготував інформаційні матеріали, які містять розділи: Вступ; Ключові тези; Чорнобильська катастрофа в цифрах і датах; Історична довідка (Що сталося проти ночі 26 квітня 1986 року? Коли почалася евакуація? Коли з’явилося перше інформаційне повідомлення? Що приховував КГБ? Москва чи Київ: чия відповідальність? Як відреагувала діаспора? Як Чорнобиль вплинув на розпад СРСР?); Додатки (Чорнобильська катастрофа ... в документах; у спогадах; художній літературі; в публікаціях та виданнях; у кінематографії).

Вказані матеріали будуть корисні для опанування тем із новітньої історії України, підготовки до тематичних заходів і ЗНО. 

 

Інформаційні матеріали до річниці аварії на Чорнобильській АЕС: 26-kvtnya-Den-Chornobilskoyi-tragedyi.docx [467.16 Kb] (cкачувань: 2)

 

Також рекомендуємо у час карантину зануритись в історію крізь призму кінематоргафу. До уваги підбірка фільмів про Чорнобильську катастрофу:

 

•"У суботу” (2011): https://cutt.ly/OtZZtST

•"Метелики” (2013): https://cutt.ly/AtZLaYm

•"Чорнобильська трагедія: люди в тоталітарній імперії. 1 серія” (2017): https://cutt.ly/ptZZhug

•"Чорнобильська трагедія: люди в тоталітарній імперії. 2 серія” (2017): https://cutt.ly/otZZzek

•"Земля Забуття” (2011): https://cutt.ly/wtZL7WI

•"Чорнобильська трагедія - біль України” (2017): https://cutt.ly/stZL8um

•"Голоси Чорнобиля” (2016): https://cutt.ly/mtZL6dP

•"Лазуровий пил. Чорнобиль” (2016): https://cutt.ly/QtZLrgR

•"Розщеплені на атоми” (2016): https://cutt.ly/rtZLLAO

•"Чорнобиль. За хвилину до катастрофи” (2005): https://cutt.ly/btZLTzM

•The Best Documentary. Chernobyl Documentary (2016): https://cutt.ly/ItZLmiT

•The story of Chernobyl's New Safe Confinement (2019): https://cutt.ly/FtZLQ7c

•"Чорнобиль. Точка часу” (2016): https://cutt.ly/gtZLttg

•The Real Chernobyl / "Справжній Чорнобиль” (2019): https://cutt.ly/YtZL9uK

http://oblosvita.com/

Проглядів матеріалу: 328 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.04.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 241 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.04.2020 | Комментарії (0)

22.04. 2020 року відбудуться заняття регіональної онлайн-школи для вчителів і батьків з підвищення медіаграмотності та цифрової компетентності 

о 16.00 год. для вихователів закладів дошкільної освіти на тему «Форми роботи вихователя закладу дошкільної освіти в умовах карантину». Заняття проводить Савчук Олена Славіківна, методист НМЦ дошкільної та початкової освіти ІППОЧО.

Запрошуємо вихователів долучитися до навчання на платформі ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/6374374523?pwd=K3c3cmRrUFVWQktlbkRQZk1VS2ZiUT09т  ІК: 637 437 4523  Пароль: 833957.

о 17.00 год. для батьків на тему «Організація освітнього процесу у віртуальному просторі - від ідеї до втілення: «Google Classroom», «Classtime»». Заняття проводить Козачук Жанна Василівна, вчитель інформатики Старововчинецького ліцею.

 Запрошуємо батьків долучитися до навчання за посиланням https://meet.lync.com/dneprrc-oit/kozachuk/RMR1QXFY 

 

Проглядів матеріалу: 308 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 21.04.2020 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024