П'ятниця, 03.05.2024, 07:23















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 351 352 »

Проглядів матеріалу: 510 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.05.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 496 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.05.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 489 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.05.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 484 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.05.2020 | Комментарії (0)

Міжнародна асоціація позашкільної освіти (МАПО) спільно з представниками Болгарії, Казахстану, Литви, Польщі, Словаччини, України, Чехії організували проведення Міжнародного проєкту «Дистанційне навчання у позашкільній освіті» (International projekt «E-Learning in After-School Education»), основна мета якого – організація дистанційного навчання в системі позашкільної освіти.

Понад 1000 проєктів подано від представників позашкільної освіти Болгарії, Казахстану, Литви, Польщі, Словаччини, України та Чехії.

16 травня 2020 року було підведено підсумки Міжнародного проекту "E-Learning in After-School Education".

Серед переможців - ІІ місце - вихованці гуртка "Природа рідного краю" Глибоцького РБТДЮ  на базі Глибоцького ліцею (керівник Балан Наталія Володимирівна).

Вітаємо переможців!!! Впевнені, що з таким творчим наставником, попереду вас чекає ще багато-багато перемог!!!

Проглядів матеріалу: 270 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.05.2020 | Комментарії (0)

      25 травня 2020 року розпочинається восьмий тиждень роботи Всеукраїнської школи онлайн. Уроки для всіх класів в день трансляції, а також в записі, можна дивитись на YouTube каналі МОН.

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти це останній тиждень, коли транслюватимуть уроки для початкової школи. Уроки для 5-11 класів триватимуть до кінця 2 тижня червня (орієнтовно до 12 червня).

Міністерством освіти підготовлено розклад із темами на новий тиждень Всеукраїнської школи онлайн (25-29 травня) для 1-11 класів.

Завантажити розклад із темами на новий тиждень (25-29 травня) можна за посиланнями: 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас5 клас, 6 клас, 7 клас, 8 клас, 9 клас, 10 клас, 11 клас.

Нагадуємо, що в межах проєкту уроки для початкової школи транслюються з 9 години ранку у вівторок та четвер, а для 5-11 класів – з 10 години ранку з понеділка до п’ятниці.

Також на YouTube МОН з’являються субтитри та переклад жестовою мовою для уроків. Поступово такий супровід матимуть усі уроки каналу.

Освіта.ua

Проглядів матеріалу: 280 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.05.2020 | Комментарії (0)

    ЗНО-2020: термометрія, маски, антисептики та дистанція. Оприлюднено вимоги до протиепідеміологічних заходів при проведенні ЗНО та вступних іспитів до магістратури. Документ передбачає проведення низки заходів, що мають забезпечити безпечне проведення тестування.

МОН просить уряд відкрити заклади вищої освіти. Освітнє відомство звернулось до КМУ з проханням частково відкрити виші для проведення дипломної підготовки, лабораторних робіт, тренажерних занять та атестації, у випадках неможливості її проведення у дистанційній формі.

Президент: нам дуже складно знайти міністра освіти. В Україні відчувається кадровий голод, через що вакантними залишаються посади деяких міністрів. Про це, під час прес-конференції, сказав Володимир Зеленський, відповідаючи на запитання щодо кадрової політики в країні.

В Україні створять центри професійного розвитку вчителя. Міністерством освіти розроблено проект Положення про центр професійного розвитку педагогічних працівників. Система центрів професійного розвитку має прийти на зміну існуючим методичним кабінетам.

Рішення щодо дитсадків кожен регіон ухвалить окремо. Уряд дозволив відновлювати роботу закладів дошкільної освіти з 25 травня. Рішення про відкриття дитсадків у кожній області ухвалюватиме комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

ДПА у формі ЗНО пройдуть всі випускники. У разі початку ЗНО 25 червня державну підсумкову атестацію будуть складати всі цьогорічні випускники. Про це, за підсумками засідання парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій, повідомив освітній омбудсмен Сергій Горбачов.

Оприлюднений новий графік проведення ЗНО-2020. МОН затверджений новий графік проведення зовнішнього оцінювання в 2020 році. Наказом відомства визначено графік проведення основних етапів зовнішнього оцінювання. Тестування розпочнеться 25 червня.

В Україні до 22 червня продовжено адаптивний карантин. Карантинні заходи, запроваджені в Україні, будуть продовжені. При цьому діятиме адаптивний карантин, тобто обмежувальні заходи будуть поступово пом’якшуватися у залежності від ситуації в кожному регіоні.

Учасники ЗНО отримають запрошення до 4 червня. Учасники зовнішнього незалежного оцінювання незабаром отримають запрошення на тестування. Запрошення міститимуть інформацію про час, адресу і дату проведення тестування.

Заклади освіти отримають результати ДПА до 29 липня. Заклади освіти, учні яких братимуть участь у проведенні державної підсумкової атестації, отримають остаточні результати своїх випускників наприкінці липня. Відповідний графік затверджений оновленим календарним планом проведення ЗНО.

Освітній омбудсмен пропонує надати гарантії ініціативним директорам. Сергій Горбачов пропонує надати гарантії керівникам закладів освіти та органів управління освітою щодо непереслідування за ухвалення самостійних рішень під час карантину.

Як освіта виходитиме з карантину після 1 червня. Кабінет Міністрів ухвалив постанову, згідно з якою в Україні до 22 червня 2020 року триватиме адаптивний карантин, однак деякі послаблення для закладів освіти все ж таки передбачені.

Учасники пробного ЗНО отримають запрошення до 1 червня. Пробне ЗНО з української мови відбудеться 15 червня, з інших навчальних предметів – 17 червня. Оновлені запрошення, у яких будуть зазначені адреси пунктів тестування, учасники тестування отримають через електронні кабінети.

Для вчителів віком 60+ встановлять гнучкий графік роботи. Після повернення закладів освіти до звичної роботи для вчителів віком понад 60 років буде встановлений гнучкий графік роботи. На заробітній платі працівників це не відобразиться.

... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 275 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.05.2020 | Комментарії (0)

    Сьогодні, 21 травня 2020 року, вся Україна святкує прекрасне свято – День вишиванки. Свято відзначають щорічно у третій четвер травня. Воно є доволі молодим, традиція святкування Дня вишиванки виникла в 2006 році. В цей день прийнято змінити свій повсякденний одяг на вишиту сорочку або ж на одяг, який має елементи традиційної вишивки.

В Коровійській ЗОШ І-ІІІ ст. учні ретельно підготувалися до цього свята. Навіть в умовах карантину, діти активно долучилися до акції «Одягни вишиванку», продемонстрували дефіле у вишиванці, а на уроках образотворчого мистецтва долучилися до створення робіт для виставки «Магія візерунку».

День вишиванки єднає українців!

\

Проглядів матеріалу: 263 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.05.2020 | Комментарії (0)

Вишивання моє, вишивання…

Чорний – сум, а червоний – кохання.

Синій – небо, зелений – буття.

Вишиванка – це наше життя!

    Не перший рік у Валякузьминській ЗОШ, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні, вчителі та батьки школи не залишилися в осторонь. Дистанційно долучилися до акції “Одягни вишиванку” у третій четвер травня та за ініціативи ДОН Чернівецької ОДА взяли участь у акції «Дефіле у вишиванці», знявши відеоролики у вишитих сорочках.

   День вишиванки -  свято національної єдності. День, коли українці всього світу одягають вишиванку.   Вона закликає зберігати українські цінності та популяризувати їх серед молоді та населення загалом. 

    Вітаємо усіх зі святом! Слава Україні!

 

 

 

Проглядів матеріалу: 280 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.05.2020 | Комментарії (0)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 770 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.05.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 422 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 21.05.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 435 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.05.2020 | Комментарії (0)

    У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

Традиційно в Україні цей день відзначається в третій четвер травня. Цьогоріч – День вишиванки припадає на 21 травня.

Історія Дня вишиванки

День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.

Свято було засноване в Чернівцях у 2006 році. Студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запропонували ідею акції “Всесвітній день вишиванки” і прийшли одного дня в українському традиційному одязі. Спочатку акцію підтримали кілька десятків студентів і викладачів університету, але в подальші роки свято вийшло на всеукраїнський рівень, до нього приєдналася українська діаспора по всьому світу, а також всі охочі підтримати Україну.

  День вишиванки 2020 онлайн  

Цього року все буде по-іншому. На своїй Фейсбук-сторінці засновники свята закликають не проводити масових заходів, а також дотримуватися всіх медичних рекомендацій на період пандемії.

Разом з тим вважають, що українцям в такий кризовий період особливо потрібні позитивні емоції, натхнення, налаштування на добрі думки. Саме тому цьогоріч планують безліч онлайн акцій, про які повідомлятимуть на сторінці.

Організатори закликають одягнути вишиванки за будь-яких умовах: вдома, якщо карантин триватиме, або на роботі в посткарантинний період.

День Вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу.

Пандемія дала можливість зупинитися та осмислити, що насправді є дуже важливим – турбота про старше покоління та виховання освіченого, гуманного наступного.

Організатори День Вишиванки пропонують присвятити цей день у карантинний період дослідженню власного роду.

«Формування дерева роду – не тільки захоплива справа, це – вкрай важлива складова повернення історичної пам’яті цілого народу.

Розпитайте у старших родичів про своїх пра-пра, звідки вони родом, ким були і які насправді мали прізвища. Ви відкриєте для себе багато несподіваних фактів про примусові переселення, зросійщення, участь у визвольній боротьбі, репресіях, втратах родини під час голодоморів. Разом з тим, ви відшукаєте у своїх родоводах і видатних науковців, лікарів, митців, військових – родичів, які насправді були героями свого часу», – йдеться у повідомленні.

Також День Вишиванки – День Родоводу присвячується видатним українським родинам, кілька поколінь котрих робили значний внесок у розбудову української державності, культури, науки. Таким чином прагнемо заповнити пустку в інформаційному просторі і привернути увагу українців до того, що кожен український рід є частиною кореня, з якого виростає Україна. 

 

Модні вишиванки у 2020 році

У моді в 2020 році продовжують залишатися як традиційні вишиванки у вигляді сорочок, так і вишиванки-сукні різних кольорів і фасонів. Такий одяг можна вдягти і на прогулянку, і на свято, і на роботу. ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 266 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.05.2020 | Комментарії (0)

    Розпочалась реєстрація на ЗНО для вступу в магістратуру. Реєстрація учасників цього року відбуватиметься дистанційно. Для реєстрації участі в іспитах необхідно надіслати на електронну адресу приймальної комісії комплект реєстраційних документів.

Іспити для студентів-медиків та інтернів відтерміновано. Єдиний державний кваліфікаційний іспит та іспити «Крок» проведуть у терміни, що залежатимуть від послаблення карантину. Центр тестування при МОЗ розробляє сценарії, що допоможуть провести іспити в оптимальні терміни.

В Україні розпочали підготовку до літнього дитячого відпочинку. Міністерство праці і соціальної політики рекомендувало місцевим органам влади розпочинати тендерні процедури із закупівлі дитячих путівок на оздоровлення.

Мінфіноснову зарплати вчителя має складати посадовий оклад. Заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев висловив переконання у необхідності перегляду умов оплати праці педагогічних працівників, зарплату яких складають посадовий оклад та численна кількість доплат і надбавок.

МОН не рекомендує відкривати пришкільні табори. Міністерство освіти та Державна служба з питань безпечності харчових продуктів не рекомендують відкривати пришкільні дитячі табори влітку. Причиною рішення є високий ризик зараження під час роботи пришкільних таборів.

ЗНО-2020 розпочнеться 25 червня. Міністерство освіти і науки планує реалізувати перший з двох сценаріїв проведення зовнішнього оцінювання і розпочати основну сесію тестування 25 червня. Дві сесії пробного ЗНО орієнтовно будуть проведені 15 і 17 червня.

Мандзійу пунктах ЗНО будуть забезпечені безпечні умови. У понад 1,5 тисячі пунктах тестування, в яких проводитиметься зовнішнє оцінювання, будуть забезпечені безпечні умови. Відповідні рекомендації головного санітарного лікаря готуються МОН спільно з МОЗ.

МОЗ дозволить підготовку до ЗНО та роботу дитсадків. Міністерство охорони здоров'я надасть дозвіл на підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Також з 22 травня буде надано дозвіл на роботу дошкільних закладів освіти.

МОН надало вишам рекомендації з оцінювання студентів. Міністерство освіти і науки надало закладам вищої освіти рекомендації щодо організації поточного, семестрового контролю та атестації студентів із застосуванням дистанційних технологій навчання.

МОН планує реформувати природничо-математичну освіту. Міністерством освіти  розроблено Концепцію розвитку природничо-математичної освіти. Автори концепції зазначають, що Україна відчуває дефіцит фахівців, які роблять найбільш вагомий внесок у виробництво ВВП.

Міносвіти не готуватиме рішень щодо роботи літніх таборів. Освітнє відомство не буде пропонувати уніфікованого рішення щодо початку роботи літніх таборів. За словами в. о. міністра освіти Любомири Мандзій, рішення про відкриття табору має ухвалювати його засновник.

Освіта.ua

Проглядів матеріалу: 274 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.05.2020 | Комментарії (0)

    18 травня 2020 року розпочинається сьомий тиждень роботи Всеукраїнської школи онлайн. Уроки для всіх класів в день трансляції, а також в записі, можна дивитись на YouTube каналі МОН.

Міністерством освіти підготовлено розклад із темами на новий тиждень Всеукраїнської школи онлайн (18-22 травня) для 5-11 класів.

Завантажити розклад можна за посиланнями: 5 клас6 клас7 клас8 клас9 клас10 клас11 клас.

Нагадуємо, що в межах проєкту уроки для початкової школи транслюються з 9 години ранку у вівторок та четвер, а для 5-11 класів – з 10 години ранку з понеділка до п’ятниці.

Також на YouTube МОН з’являються субтитри та переклад жестовою мовою для уроків. Поступово такий супровід матимуть усі уроки каналу.

Освіта.ua

Проглядів матеріалу: 296 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.05.2020 | Комментарії (0)

      У ці травневі дні, коли теплий, лагідний весняний вітерець легенько торкається чаруючої зелені кущів та дерев приходить до нас прекрасне свято – Міжнародний день сім’ї.
   Класна родина 5-А класу Старововчинецького ліцею вітає усі сім'ї та родини з цим чудовим днем! Є гарне прислів'я про те, що одну гілочку переламати легко, а ось коли вони зібрані в пучок – навряд чи. Ось так і з сім'єю. Разом куди легше протистояти життєвим негараздам, знаходити виходи, боротися...
   Бажаємо усім сім'ям міцного здоров'я! Миру і процвітання кожній українській родині! 

 

Проглядів матеріалу: 580 | Завантажив: Zhanna_Kozachuk | Дата: 15.05.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 396 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.05.2020 | Комментарії (0)

    Деякі учасники ЗНО зможуть змінити місце тестування. Окремі учасники зовнішнього оцінювання, у яких можуть виникнути незручності під час доїзду до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання, зможуть змінити місце проходження тестування.

Великі лекційні потоки у вишах будуть неможливі, - Шаров. За словами директора директорату вищої освіти МОН, у майбутньому зберегти лекційні заняття в теперішньому вигляді для закладів вищої освіти буде проблематичним.

Вчителям, залученим до ЗНО, відкорегують графік відпустки. Для вчителів, які долучені до проведення ЗНО, графік відпусток має бути відкоригований. Якщо педагоги не використають дні відпустки під час канікул, вони можуть скористатись іншим канікулярним часом або отримати компенсацію.

Як провести оцінювання учнів, з якими немає зв’язку. За словами в.о. міністра освіти Любомири Мандзій, якщо учень немає інших технологій для дистанційної освіти, то звичайний телефонний зв’язок може слугувати інструментом для взаємодії між учителем та учнем.

Директори шкіл можуть вимагати звіт за дистанційне навчання. Директор школи має право вимагати від вчителя звіт про організацію дистанційного навчання. Таке право виникає у керівника школи, оскільки він відповідає за організацію освітнього процесу в закладі.

Курс «Основи сім’ї» повернеться до шкіл. Курс «Основи сім’ї», схвалення якого було призупинено в 2019 році, отримав дозвіл на використання у закладах освіти. Умовою відновлення курсу у школах є перевидання відповідних посібників, які були схвалені у 2018 році.

В Україні проведуть додаткову реєстрацію на ЗНО. Через запровадження всеукраїнського карантину до моменту завершення реєстрації на тестування, МОН розширило перелік осіб, які мають можливість зареєструватися для участі в додатковій сесії ЗНО.

В Україні затвердять новий професійний стандарт вчителя. Професійний стандарт вчителя містить опис основних педагогічних функцій, встановлює єдині вимоги до загальних та фахових компетентностей вчителів шкіл, допуску вчителів до роботи та умов праці.

У МОН розповіли, як оцінити учнів з фізкультури та праці. Виставити учням підсумкові оцінки з фізкультури, трудового навчання та музики учителі можуть за результатами І семестру та за оцінками, отриманими до 12 березня. Учителям не варто вимагати запису виконання завдань із цих дисциплін.

Військово-польові збори у школах рекомендовано перенести. Школи, які передбачили проведення військово-польових зборів учнів після 10 класу, можуть організувати їх восени. В 11 класі рекомендовано провести оцінювання за підсумками оцінок впродовж року.

Українські школи перейдуть на електронні щоденники. За словами голови Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Сергія Бабака, в Україні планують запровадити електронну систему з даними про уроки, успішність та відвідування дітей.

Для вчителів створили підручник з дистанційного навчання. Посібник містить огляд основних інструментів для організації навчання, рекомендації щодо того, як скласти розклад, налаштувати режим роботи вчителя та зворотній зв’язок з учнями, а також про особливості оцінювання.

Заклади освіти відкриються 1 вересня, - головний санлікар. За словами головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, заклади освіти не відкриються цього навчального року, лише в деяких з них буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання.

У Києві працюватимуть літні шкільні табори. Районним державним адміністраціям столиці доручено організувати на базі комунальних закладів загальної середньої освіти роботу таборів відпочинку з денним перебуванням дітей.

Уряд послабив заходи. Освіта залишається на карантині.< ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 297 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.05.2020 | Комментарії (0)

    Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні та Інформаційним центром ЄС в Україні проводять  онлайн-вікторину «EU for YOU» («Європейський Союз для тебе») для учнівської молоді, яка відбудеться 12 травня 2020 року о 12.00 год за посиланням прямої онлайн-трансляції: https://meet.lync.com/ippobuk/akaduk/WMCS56Y6.

Відповідаючи на цікаві запитання з історії, розвитку, функціонування Європейського Союзу та країн-членів ЄС, учасники зможуть підвищити рівень знань з даної тематики та розширити кругозір стосовно євроінтеграційних процесів в Україні.           

Захід відбувається у межах науково-просвітницького проєкту «BukScience Days. Весна-2020».                                       

Переможці та всі учасники онлайн-вікторини отримають призи і подарунки від Представництва ЄС в Україні (флешки, футболки, кепки, блокноти, ручки з європейською символікою).

До участі запрошуються учні 9-11 класів.

Проглядів матеріалу: 283 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.05.2020 | Комментарії (0)

Традиційно, у другу неділю травня, українці відзначають День Матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до найдорожчої в світі людини – мами.

Шанобливе та поважне ставлення до матері, її високий авторитет у сім’ї і суспільстві у всі часи були притаманні українському народові, а материнська любов була і залишається єдиною надійною, могутньою силою, яка допомагає нам долати дороги життя і знову повертатися до отчого порогу.

Дорогі жінки, любі мами!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди цього святого дня. Доземний уклін і щира подяка вам за життя і виховання, відданість і ласку, розуміння та надійну підтримку. Хай здоровими і люблячими будуть ваші діти, а ваша праця і старання будуть належно оцінені.

Від усього серця бажаємо вам міцного здоров'я, родинного затишку і тепла, миру, щастя, злагоди й добра.

Проглядів матеріалу: 289 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.05.2020 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024