Субота, 27.04.2024, 12:19















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 175 176 177 178 179 ... 351 352 »

Проглядів матеріалу: 1006 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.01.2017 | Комментарії (0)

    Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2017 році.

У 2017 році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, іспанської, німецької, французької, англійської мов та математики відбудеться у травні. ЗНО з інших предметів відбудеться з 2 червня по 16 червня 2017 року.

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року:

Предмет

Дата проведення

Українська мова і література

23 травня (вівторок)

Іспанська мова

25 травня (четвер)

Німецька мова

25 травня (четвер)

Французька мова

25 травня (четвер)

Англійська мова

29 травня (понеділок)

Математика

31 травня (середа)

Історія України

2 червня (п’ятниця)

Російська мова

6 червня (вівторок)

Біологія

8 червня (четвер)

Географія

12 червня (понеділок)

Фізика

14 червня (середа)

Хімія

16 червня (п’ятниця)


Оголошення результатів ЗНО

Обробка бланків відповідей та визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання учасників зовнішнього тестування з української мови та літератури, іноземних мов і математики здійснюватиметься з 24 травня до 12 червня 2017 року; обробка бланків відповідей з історії України, біології, російської мови триватиме з 3 до 14 червня 2017 року; обробка бланків відповідей з географії, хімії та фізики відбудеться з 13 до 20 червня 2017 року.

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, іноземних мов та математики відбудеться не пізніше 15 червня 2017 року; з історії України, біології, російської мови - не пізніше 19 червня 2017 року; з географії, фізики та хімії - не пізніше 23 червня 2017 року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.

Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту.

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 3 до 12 липня 2017 року за окремим графіком, який має бути затверджений не пізніше 28 квітня 2017 року.

Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 18 липня 2017 року.

Проглядів матеріалу: 485 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.01.2017 | Комментарії (0)

    Цю проблему обговорювали  на методичних  посиденьках вчителі 1-х класів, які відбулися  17 січня 2017 року на базі   РМЦ.

Відкрила засідання МО Леонтій Е. М., яка зазначила важливість вчителя у створенні сприятливого середовища для адаптації дитини, впровадження здоров’язберігаючих технологій, здійснення особистісно орієнтованого навчання та виховання, також ознайомила присутніх  з планом, метою  та завданнями семінару  під час  тренінгу  « Діти -наші квіти» .

Присутні педагоги з великим інтересом взяли участь у майстер-класі керівника  методичного об’єднання вчителів 1-х класів Панчук О. В. з проблеми «Сучасний урок: вимоги, проблеми, шляхи удосконалення. Здоров’язберігаюча компетентність сучасного вчителя».

  На високому методичному рівні представлені пристендові уроки: з математики (вчитель Йорданештської ЗОШ І-ІІІст. Іонец В. В., Димківського НВК – Паламарюк М. М.), з румунської мови ( вчитель Опришенської ЗОШ – Гайсюк Д. О.та Димківського НВК- Чімбру М. П.), з курсу «Я і Україна» (Кімчинська М. В. – вчитель Грушівського НВК, Овдеюк Л. В.- Просіцька ЗОШ ).

Не залишили байдужими всіх учасників семінару й обмін досвідом з питання «Нестандартні форми навчання на уроках в початкових класах», які показали вчителі: Багринівської ЗОШ – Патраш Ш. Г., Станівецького НВК –Загарюк Н. В. , Купського НВК – Богданюк Є. В.та поради з проблеми «Динамічні паузи , як один із ефективних  методів забезпечення оптимізації рухової активності школяра та попередження втоми»( Вчитель Сучевенської ЗОШ – Борош В.К.). Також було представлено вчителями Фратовчан В. А., Чоботар Д. Д. та Гуцуляк О.В. аукціон ідей з патріотичного виховання  в 1-х класах.                                               

Усі педагоги-учасники семінару погодились зі словами Б.І.Коротяєва «… з яким би ступенем самостійності не здійснювалась пізнавальна діяльність учня, який би характер не мала (репродуктивний чи прогностичний), вона завжди була і буде похідною, залежною від діяльності вчителя».

Проглядів матеріалу: 2020 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.01.2017 | Комментарії (0)

     У 167-й день народження видатного румунського поета Міхая Емінеску, 15 січня 2017 року, на базі Чернівецької гімназії№6 відбувся ХІІ Обласний учнівський конкурс юних декламаторів творів М.Емінеску.

Організатором конкурсу є Об’єднання румунських письменників м.Чернівців (голова п.Ілля Т.Зегря) за сприяння Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

Конкурс проводиться щороку у рамках літературно-мистецьких заходів, які проходять на Буковині з нагоди відзначення Дня румунської національної культури.

Відповідно до надісланих до заявок у конкурсі взяли участь 19 учнів 5-11 класів шкіл з румунською мовою навчання Герцаївського, Глибоцького, Новоселицького, Сторожинецького районів; гімназії № 6, ЗОШ №№10, 13, 17 м.Чернівців.

Цього року у позаконкурсній програмі виступили учні Колінковецького НВК Хотинського району Банар Евеліна і Орошан Богдан та учень Опришенської ЗОШ Глибоцького району Плантус Микола.

     До складу журі конкурсу увійшли: письменник, голова Румунського культурологічного центру імені Еудоксіу Гурмузакі Васіле Терицяну (голова журі); в.о. начальника відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ольга Остафій; консул Генерального консульства Румунії у Чернівцях Ауреліан Ружіне (за згодою); заступник головного редактора газети «Зоріле Буковіней» Марія Тоаке, літературний критик Штефан Броаске, письменник Сіміон Гочу, директор Сучавської повітової бібліотеки імені Іона Збієри Габрієл Карабуш (за згодою).

Як і у попередні роки, оцінювання конкурсу проводилося за критеріями: досконале знання тексту; уміння точно передати ідейний зміст твору; артистична майстерність.

Переможцями конкурсу стали                

- у І віковій категорії (5-7 класи):

І місце – Говорнян Татьяна, учениця 6 класу Чернівецької гімназії №6 (вчитель Бику А.М.);

ІІ місце – Абутнаріца Віктор, учень 7 класу Тернавського НВК Герцаївського району (вчитель Пантя В.М.);

ІІІ місце – Опаєць Маріана, учениця 7 класу Карапчівського ліцею імені Міхая Емінеску (вчитель Кирчу О.С.) та Грозаву Марія, учениця 7 класу Чудейської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Сторожинецького району (вчитель Меглей М.Р.);

- у ІІ віковій категорії (8-9 класи):

І місце – Магас Катерина, учениця 8 класу Великобудського НВК Герцаївського району (вчитель Герман В.Д.);

ІІ місце – Веля Марія, учениця 9 класу Чудейської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Сторожинецького району (вчитель Меглей М.Р.);

ІІІ місце – Косташ Марія та Костянтин, учні 9-го та 5-го класів Чернівецької ЗОШ І-ІІ ст. № 13 (вчитель Косташ М.І.);- у ІІІ віковій категорії (10-11 класи):

І місце – Скипкар Андрій, учень 10 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 (вчитель Букачук Р.В.);

ІІ місце – Сирбу Григорій, учень 10 класу Годинівського НВК Герцаївського району (вчитель Сланіна Н.П.) та Унгуряну Дмитро, учень 10 класу Чернівецької гімназії № 6 (вчитель Колесникова Д.О.);

ІІІ місце – Павленко Каталіна, учениця 11 класу Волоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Глибоцького району (вчитель Мінтенко М.П.).

Журі відзначило надзвичайно високий рівень підготовки всіх учасників конкурсу та висловило подяку вчителям-філологам, які підготували конкурсантів.

Конкурс розпочався із віршем Міхая Емінеску «Чого тобі бажаю, солодко Буковино / Ce-ţi doresc eu ţie, dulce Românie» у виконанні учня Чернівецької гімназії № 6 Даріуса Нягоє.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 604 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.01.2017 | Комментарії (0)

    З 10.01. по 13.01.2017 року на базі Районного методичного центру управління освіти Глибоцької РДА проходила Зимова школа для вчителів англійської мови в рамках проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін». Програму «English Teachers as Change Agents» розроблено Британською Радою та громадською ініціативою GoGlobal у рамках національної кампанії «Україна Speaking». Мета курсу -  покращення якості викладання англійської мови в Україні; підготувати майбутніх тренерів до проведення повноцінного 40-годинного тренінгу для вчителів у своєму регіоні. Програма курсу передбачає мікротреніги, рефлексію на власну діяльність та аналіз мікротренінгів тренерами Британської Ради. Програма курсу включає наступні розділи:

Розділ І. Розуміння учнів (16 годин)

1.1.Тема: Роль мотивації у вивченні англійської мови.

1.2.Тема: Розвиток навичок мислення на уроках.

Розділ ІІ. Планування уроків і курсів.  (12 години)

2.1 Тема: Планування уроків різних типів.

2.2 Тема: Мовні види діяльності на уроці.

Розділ ІІІ. Управління уроком.  (10 годин)

3.1 Тема: Мовлення вчителя на уроці.

3.2 Тема: Управління уроком.

Розділ ІV. Власна відповідальність вчителя за свій професійний розвиток. (2 години)

4.1 Тема: Розуміння професійного розвитку вчителя.

Під час осінніх канікул 5 вчителів англійської мови Глибоцького району проходили навчання на базі спеціалізованої ЗОШ №22 м. Чернівці і отримали сертифікати тренерів. Під час зимових канікул наші тренери Алла Шевчук (вчитель Глибоцької гімназії), Антоніна Білійчук (вчитель Кам'янської ЗОШ), Лілія Загарюк (вчитель Чагорської ЗОШ), Оксана Чимчинська та Мар'яна Простебі (вчителі Коровійської ЗОШ) проводили тренінги для колег. 15 вчителів англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів Глибоцького району взяли участь у тренінгових заняттях, здобувши необхідні знання та уміння для проведення занять з англійської для своїх учнів за методиками, що відповідають міжнародним стандартам та є рекомендованими Британською Радою. Крім того, вчителі – учасники отримали сертифікати про проходження даного курсу.

Проглядів матеріалу: 451 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.01.2017 | Комментарії (0)

   Учні  7-А та 5-А класів разом з батьками та класними керівниками В. Д. Білик та В. М. Мушій  13 січня 2017 року здійснили поїздку в м. Чернівці. Вони відвідали Чернівецький драматичний театр  ім. О. Кобилянської, де переглянули виставу  «Різдвяна ніч» за мотивами твору М. Гоголя «Ніч перед Різдвом». Діти із захопленням дивилися виставу, яка супроводжувалася чудовими колядками.  Зал підхоплював спів акторів і різдвяна коляда та святковий настрій заполонили весь зал.  Чуттєва гра акторів та дійство, яке часом переносилося в партер дуже сподобалися дітям і батькам. 

Група також побувала на Соборній площі біля новорічної ялинки та побачила виступи  самодіяльних аматорських колективів з щедрівками, колядками та жартами.

За можливість здійснити поїздку дякуємо директору школи Д. І. Глобаку та ОТГ.

Проглядів матеріалу: 475 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.01.2017 | Комментарії (0)

    Директор Українського центру оцінювання якості освіти розповів про новації, які необхідно знати майбутнім випускникам, готуючись до тестування в наступному році.

Зокрема, Вадим Карандій зазначив, що завдання сертифікаційних робіт з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та російської мови укладатимуть на основі програм зовнішнього незалежного оцінювання, затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року № 77.

Завдання сертифікаційних робіт з іноземних мов у 2017 році буде укладено відповідно до програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 01 жовтня 2014 року № 1121. Такий вид мовленнєвої діяльності, як розуміння мови на слух (аудіювання), не перевірятиметься.

«Це пов’язано з тим, – пояснив директор, – що за результатами цьогорічної апробації дворівневих предметних тестів з іноземних мов – В1 та В2, проведеної Українським центром оцінювання якості освіти у квітні, стало зрозуміло, що доцільно скоригувати складність тестових завдань, додатково вивчити новий формат завдань на аудіювання та структуру тесту загалом, – а для цього необхідно провести додаткові підготовчі роботи. Як і в попередні роки, під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у 2017 році оцінюватимуться комунікативні уміння таких видів мовленнєвої діяльності, як читання та письмо». Ознайомитися з відповідними програмами ЗНО можна за таким посиланням.

Для визначення результатів державної підсумкової атестації випускників загальноосвітніх навчальних закладів, яка у 2017 році відбуватиметься у формі зовнішнього незалежного оцінювання, зараховуватимуться результати виконання всіх або частини завдань сертифікаційної роботи, що залежить від конкретного навчального предмета. Наприклад, сертифікаційні роботи з української мови і літератури, а також історії України міститимуть субтест, за результатами виконання якого, випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року отримають оцінки за державну підсумкову атестацію. Для української мови – це завдання частин «Українська мова» і «Власне висловлення», для історії України – «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.».

Для визначення результатів державної підсумкової атестації випускників 2017 року з іноземних мов та російської, а також з математики, зараховуватиметься частина завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання. Щодо інших навчальних предметів: географії, хімії, фізики, біології, то оцінка за державну підсумкову атестацію визначатиметься за результатами виконання всієї сертифікаційної роботи.

Також директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій наголосив, що тестові завдання для перевірки навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року буде укладено за програмами, які орієнтовані на рівень стандарту.

Проглядів матеріалу: 502 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.01.2017 | Комментарії (0)

     Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайті Івано-Франківського РЦОЯО www.test.if.ua.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться тільки для зареєстрованих на нього осіб. Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

Кожен зареєстрований учасник може скласти тести: 1 квітня з української мови і літератури, а 8 квітня – з одного з предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов).

 

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться на платній основі. Вартість пробного ЗНО визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо. У цьому році вона становитиме 120 грн за 1 предмет.

Реєстрація на пробне незалежне оцінювання здійснюється тільки в он-лайн режимі на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (вибір регіонального центру залежить від місця проживання учасника, посилання на регіональні центри див. нижче).

Графік проведення пробного тестування:

  • 1 квітня 2017 року - українська мова і література;
  • 8 квітня 2017 року – історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, російська мова.

Учасник пробного ЗНО може скласти максимум два пробних тести (українська мова та література та один предмет на вибір). Запрошення на пробне тестування, в якому буде вказано інформацію про пункт та час проведення тестування, учасники ПЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Допуск на пункти пробного тестування здійснюватиметься при наявності:

  • квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування;
  • запрошення (реєстраційної картки);
  • паспорта (або свідоцтва про народження).

Визначення результатів пробного тестування

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде видано тестовий зошит із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

Для визначення результату за шкалою 100-200 балів необхідно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» (за наявності такого сервісу на сайті відповідного регіонального центру оцінювання).

Проглядів матеріалу: 477 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.01.2017 | Комментарії (0)

     Тому, аби реалізувати право кожної дитини цікаво й повноцінно провести вільний час на зимових канікулах,  учнi  школи разом з педагогом-орнанізатором Романюк Лакраміорою Іллівною 11 сiчня вiдвiдали новорiчну красуню-ялинку. Завiтали до  Дiдуся Мороза, розповiдали вiршi та загадували загадки. Пiсля того ми продовжили екскурсiю  у розважальному центрi  « Depo’t », де iз задоволенням  вiдпочили на славу.
     Шкода, що канiкули  швидко закінчуються, і ми  знову маємо повертатися до школи. Але яскраві враження від добре проведеного часу допомагають у нелегкій справі.

Проглядів матеріалу: 458 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.01.2017 | Комментарії (0)

      Уряд схвалив Концепцію реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року. Реалізація концепції створить умови для реформування загальної середньої освіти з урахуванням досвіду провідних країн світу. Будуть розроблені нові стандарти змісту загальної середньої освіти, які ґрунтуватимуться на компетентнісному підході до навчання. Передбачено перехід до 12-річної середньої школи із трирічною профільною школою, що матиме академічне або професійне спрямування. Реформується система управління загальною середньою освітою, зокрема школа отримає право розробляти і впроваджувати власні освітні програми. Також Концепція передбачає стимулювання особистого і професійного зростання педагога, надання йому академічної свободи, матеріального стимулювання, зокрема шляхом підвищення розрядів у Єдиній тарифній сітці.

Текст документа «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" на період до 2029 року» додається: Microsoft-Word.docx [27.48 Kb] (cкачиваний: 17)

 

Проглядів матеріалу: 459 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.01.2017 | Комментарії (0)

     Зимові канікули - це пора для казкових пригод та незабутніх подорожей. Не могли цим не скористатися і учні 2-А класу, які разом з класним керівником Марією Петрівною Крецу вирішили  збагатити свій культурний світ, а тому відвідали драматичний театр ім.О.Кобилянської 4 січня 2017 р., де захоплено переглянули прем'єру дивовижної вистави "Різдвяна пригода мишенят" (за мотивами казок англійської письменниці Беатрікс Поттер), від якої були у захваті не тільки діти, але і їх батьки. Через веселу історію напередодні Різдва у житті мишенят діти впізнавали власні життєві історії, адже мали змогу розпізнати у маленьких мишках людські характери, бо у переглянутій казці миші, як і люди, вміли дружити, сваритись, боятись, ображатись і навіть… любити. 

Користуючись нагодою, і, будучи у хорошому настрої від перегляду, після вистави всі гуртом попрямували до садиби Діда Мороза й головної ялинки міста Чернівці.

 

 

 

   

Проглядів матеріалу: 495 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.01.2017 | Комментарії (0)

   З метою пропаганди здорового способу життя 10 січня на базі Черепковецької ЗОШ пройшов турнір з волейболу. У турнірі взяли участь команди Глибоцького управління освіти, директорів навчальних закладів, вчителів Старововчинецького ліцею, Черепковецької та Багринівської ЗОШ.

 У дуже запеклій боротьбі перемогла команда управління освіти. Всі команди були нагороджені грамотами Черепковецької ЗОШ, а команда переможець – кубком управління освіти Глибоцької РДА.

Микола Лях, методист РМЦ, вручив комплект спортивного інвентарю для учнів Черепковецької ЗОШ.

Турнір показав, що одним з правил здорового способу життя є:
активність, активність і ще раз активність!

Прийнято рішення, що даний турнір повинен стати традиційним та проводитись щоп’ятниці на базі Черепковецької ЗОШ.

 

В.К.Каменюк

Директор Черепковецької ЗОШ

Проглядів матеріалу: 560 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.01.2017 | Комментарії (0)

    Найввічливіший день у році – 11 січня. Цього дня відмічається всесвітній день „спасибі”.
Ми чудово розуміємо значення гарних манер, їх необхідність у повсякденному житті, але найчастіше ми висловлюємо подяку ніби мимохідь, не замислюючись про її значення. А між тим слова подяки мають дивовижні властивості, але вимовляти їх не можна, коли людина знаходиться у роздратованому стані. Психологи вважають, що слова вдячності – це знаки уваги, вони є усними „погладжуваннями” і здатні зігріти своїм теплом.
Ми кожного дня говоримо один одному „дякую”, тому важливо пам’ятати, що справжня вдячність – це лише та, що йде від чистого серця.
Проглядів матеріалу: 479 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.01.2017 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 456 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.01.2017 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 402 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.01.2017 | Комментарії (0)

     5 січня в Міністерстві молоді та спорту відбулось громадське обговорення пропозицій до календарного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2017 рік.

Розпочинаючи захід, заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема зазначив, що проводиться системний моніторинг заходів у сфері національно-патріотичного виховання як Міністерством, так і громадянським суспільством.

Начальник відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту Микола Ляхович поінформував, що у 2016 році проведено 56 міжнародних і всеукраїнських заходів у 19 областях України. Участь у цих заходах взяли понад 76 тисяч осіб.

Презентуючи пропозиції до календарного плану заходів на 2017 рік, Микола Ляхович повідомив, зокрема, про правові підстави їх проведення та різновиди заходів за формою проведення. Так, за формою проведення заходи поділяються на освітньо-виховні (табори, змагання та ін.), інформаційно-просвітницькі (форуми, акції), культурологічні (фестивалі, конкурси тощо) та експертно-аналітичні.

За словами начальника відділу, у 2017 році планується провести 62 міжнародні та всеукраїнські освітньо-виховні, інформаційно-просвітницькі, культурологічні заходи щодо національно-патріотичного виховання молоді та два експертно-аналітичних дослідження.

Микола Ляхович також ознайомив присутніх із розподілом заходів по регіонах, наприклад, у Житомирській та Харківській областях планується провести по п’ять заходів, у Волинській та Луганській — по чотири, Дніпропетровській, Донецькій, Сумській, Черкаській та Чернігівській — по три.

Посадовець закликав представників громадських організацій активно долучатися до проведення відповідних заходів.

Під час обговорення громадські активісти висловили своє бачення участі

Проглядів матеріалу: 486 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.01.2017 | Комментарії (0)

      Перемога команди учнів Коровійської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Воронко Емілія - 6-Б кл., Шородок Тетяна - 9-Б кл., Чорней Станіслав - 9-А кл., Діклевич Олександр - 9-А кл.) у районних змаганнях з настільного тенісу в залік 72-спартакіади школярів 2016/2017 н.р. - це був тільки початок кропіткої щоденної роботи по підготовці до обласного етапу, який проходив сьогодні, 10.01.2017 р. Поки інші учні відпочивали на зимових канікулах, вони, під керівництвом свого досвідченого  тренера Василя Олександровиа Степановського, плідно працювали, адже взяли на себе відповідальність за весь Глибоцький район, який представляли на даних змаганнях. Саме тому кожен з них прагнув продемонструвати свої найкращі вміння у грі з ракеткою та м'ячиком. Робота була не марною. Наша команда - ЧЕМПІОНИ, їм вдалося вирвати ПЕРЕМОГУ у фіналі (у фіналі грали 4 команди -  Глибока, Путила, Чернівці і Сторожинець) і з рахунком 3:1 обіграти своїх суперників! 

Вітаємо наших переможців та бажаємо значних перемог не тільки у спорті, але й у житті! 

  

Проглядів матеріалу: 502 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.01.2017 | Комментарії (0)

    До Новорічних свят Чернівецька обласна філармонія підготувала справжнє музичне шоу для усієї родини -  «Аліса в країні казок». Юні глядачі  Чагорської ЗОШ (учні 1-6 класів разом з класними кірівниками, батьками) змогли  зануритись у феєричну атмосферу вистави та познайомитись з багатьма персонажами старих-добрих творів у новій інтерпретації. У казці поєднались  різні музичні стилі: фольклор, класика, сучасні пісні та різноманіття казок, які знайомі і дорослим глядачам, і малечі. Ця вистава- своєрідний подарунок, адже  несе позитивний казковий настрій .У виставі  задіяні професійні колективи, солісти та балет, зовсім юні артисти.

Щиро вдячні артистам філармонії  за подароване свято!

 Показ вистави триватиме до 12 січня 2017 року, поспішайте подарувати свято собі та своїм вихованцям!

Заступник директора

 з НВР Чагорської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Козачок Н.С.

Проглядів матеріалу: 362 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.01.2017 | Комментарії (0)

Прийміть сердечні вітання з Новим роком

та Різдвом Христовим ! Напередодні новорічних свят

хочемо побажати, щоб у кожну Вашу оселю завітав

Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання.

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир,

спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів,

родинного щастя, достатку і благополуччя !

Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у

Вашому житті панують гармонія та вдача !

 

    Начальник управління освіти

   Глибоцької РДА                                    В. І. Барарюк

 

  Голова райкому профспілки

  працівників освіти і науки                 С.І. Лазурко

Проглядів матеріалу: 627 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.01.2017 | Комментарії (1)

Проглядів матеріалу: 445 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.01.2017 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024