Четвер, 16.05.2024, 21:44















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 20 21 22 23 24 ... 351 352 »

      Despre marele poet basarabean Grigore Vieru vorbim oricând cu emoție, admirație și... regret. Regretăm faptul că la cei 85 de ani, vorbim despre acest mare român și patriot la timpul trecut. Dar un poet și încă unul de talia lui Grigore Vieru nu moare niciodată. Trece pe un alt tărâm fizic, rămâne pururi printre noi spiritual. Mereu al nostru, mereu același, mereu și la nesfârșit.

Regret faptul că așa și n-am avut marea fericire să-l cunosc personal, deși l-am admirat întotdeauna. L-am citit cu plăcere încă din clasele primare. Îl admir până în ziua de azi.

La CIE Cupca, viața și opera poetului este iubită și apreciată de toți elevii. Acest fapt se datorează profesoarelor de limba maternă, administrației școlii, învățătoarelor claselor primare. Activ s-au încadrat la pregătirea expozițiilor membri comitetului școlăresc, ai cenaclului literar „Lămâița” ai cercului de Tineri muzeografi.

Pe culuoarele școlii, în incinta muzeului, la biblioteca școlară, în cabinetul de limba și literatura română, au fost amenajate expoziții dotate cu cărți, ziare, reviste, xeroxuri, fotografii reprezentând crâmpeie din viața și opera poetului.

În toate clasele în aceste zile se vorbește mult despe poetul nostru îndrăgit, se recită și se învață poeziile sale, se vorbește despre viața și opera sa, despre dragostea sa față de neam, baștină, limba română, mamă, copii...

Pe întreg parcursul lunii februarie vom avea încă multe măsuri literare dedicate poetului îndrăgit. Viața și opera poetului basarabean Grigore Vieru merită și trebuie cunoscută de toți. Aceasta este datoria noastră a pedagogilor.

Expoziții dedicate poetului Grigore Vieru au fost amenajate și la bibliotecile sătești, și nu numai, la muzeele din ținut, la căminele culturale, la sediile literare și culturale.

Eleonora Schipor, pedagog-organizatoare la CIE Cupca

Проглядів матеріалу: 250 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.02.2020 | Комментарії (0)

     За часи проведення він став стартовим майданчиком для тисяч учителів-новаторів, які у творчому змаганні розкрили різні грані свого педагогічного таланту. Сьогодні вони зросли професійно, отримали наукові звання, залучені до розбудови Нової української школи.
Конкурс «Учитель року – 2020» об’єднав відданих своїй справі, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями вчителів, а головне, вмотивованих і відповідальних у своїй професії яскравих особистостей.
Сьогодні, 19 лютого, на базі ПТУ №8 відбулося урочисте відкриття ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта»,

«Хімія».
Участь у ІІ турі Конкурсу цьогоріч візьмуть 49 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти області – переможці першого, зонального туру конкурсу.
Під час ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» педагоги будуть мати можливість змагатися у п’яти конкурсних випробуваннях.
До організації та координації з підготовки офіційних урочистостей конкурсу долучилися працівники Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.
Колектив закладу разом з гостями та освітянською родиною дали гарний старт найкращим учителям Буковини.

Вся освітянська родина Глибоччини вболіває за Марчук Крістіну Іллівну, вчителя Глибоцького ліцею- номінація "Історія" та Мігуцу Марію Іванівну, вчителя Кам'янської ЗОШ- номінація "Початкова освіта". Успіхів  вам, наші найкращі!

 

 

Проглядів матеріалу: 257 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.02.2020 | Комментарії (0)

      20 лютого ми відзначаємо шосту річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності, пік розстрілів Героїв Небесної Сотні. Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму і вкотре підтвердить тезу про те, що в найкритичніший та найважчий період нашої історії знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати нам майбутнє.
 
20 лютого – це не просто черговий офіційний день в нашому календарі, це червона лінія, точка неповернення до старої пострадянської моделі відносин між владою та суспільством, до старих корупційних схем, а також неможливість повернення до багатовекторності, а по суті "проросійськості" у зовнішньополітичному курсі. Адже за все це не просто стояли люди на Майдані, за це заплачено дуже велику ціну – життя Героїв Небесної Сотні, які за ідеали свободи та демократії пожертвували собою та змінили хід історії нашої держави.
Ми висловлюємо глибокі співчуття родинам загиблих Героїв та закликаємо весь український народ до єдності у цей важкий, сповнений випробувань час для нашої держави.
 
Герої Небесної Сотні стали для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, але і джерелом натхнення для наших героїчних воїнів, які гідно продовжують справу Героїв Небесної Сотні, захищають наше з вами право на вільне життя.
Слава Героям Небесної Сотні, слава українським воїнам, які з гідністю та честю виконують свій святий обов’язок захисту нашої Батьківщини. Будьмо гідні своїх героїв, які віддали свої життя за нашу свободу та право на вільний розвиток. Слава Україні!!!
Проглядів матеріалу: 272 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.02.2020 | Комментарії (0)

     17 лютого 2020 року в рамках підготовки учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії 2020 року, з учнями 11 класу Коровійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено зустріч-консультацію з доцентом географічного факультету Костащуком Іваном Івановичем. Під час консультації було розглянуто специфіку розв’язання типових завдань ЗНО з географії: послідовність розв’язання, правильний розподіл часу на різні типи завдань та особливості заповнення бланків відповідей під час ЗНО та ін. Другим питанням зустрічі були цьогорічні умови вступу у ВНЗ. Учні ознайомились з інформацією про правила реєстрації «особистих кабінетів» та внесення даних про документи про освіту. Також, розглянуто умови встановлення «пріоритетів» при подачі документів у ВНЗ та можливості вступу на державну форму навчання на різні спеціальності. Зроблено акцент на спеціальностях, які мають особливу підтримку держави. Учні дізналися відповіді на свої запитання, та почерпнули багато корисної інформації, а також отримали інформаційні матеріали щодо спеціальностей географічного факультету ЧНУ та умов вступу на них. Щиро дякуємо Івану Івановичу за співпрацю та практичні поради.

Проглядів матеріалу: 266 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.02.2020 | Комментарії (0)

    Математика, природа, мова пронизують усю діяльність людини, математичні поняття використовуються на кожному кроці. Без них неможливий дивовижний технологічний процес, економічне процвітання. Проблема логіко-математичного розвитку дітей на сучасному етапі дошкільного дитинства набуває все більшого значення. Це пояснюється позитивним впливом цього процесу на розвиток психічних функцій дитини, вирішення загальних завдань усебічного гармонійного розвитку особистості в дитячому віці. Сформоване логіко-математичне мислення допомагає сучасній дитині аналізувати різноманітні процеси, приймати рішення не лише згідно з чітко розробленими алгоритмами, але й коригувати власні дії у змінних умовах життя.

Для реалізації даного питання та з метою підвищення професійної компетентності вихователів з логіко-математичного розвитку дошкільників 18.02.2020 року на базі районного методичного центру відбувся семінар-практикум для вихователів ЗДО та НВК з проблеми: «Формування логіко-математичної компетентності дошкільників».

Методист РМЦ Л.Петрик проаналізувала труднощі, які виникають у педагогів з даного питання. З педагогами проведено дискусійний круглий стіл стосовно формування логіко-математичної компетентності дітей дошкільного віку.

Для реалізації завдань, окреслених у Базо­вому компоненті дошкільної освіти й чинних програмах, вихователі широко використовують інноваційні технології, цікаві нетрадиційні ме­тодики, адаптовані до використання в роботі з дітьми дошкільного віку. Усі ці методики ґрун­туються на використанні специфічного дидак­тичного матеріалу й авторських розвивальних ігор.

Напрацьованим досвідом роботи з використання інноваційних технологій поділилися педагоги з Кам`янського ДНЗ (Ю. Ковальчук, Н.Тодорюк), Карапчівського ДНЗ (М. Кайтанович), Молодійського ДНЗ (О. Стратейчук, І. Роговей) та Черепковецького ЗДО (Н. Чорней). Вихователі представили такі розвивальні ігри:

  • інтелектуальні ігри Нікітіна;
  • розвивальні ігри В.В. Воскобовича;
  • «Логіки світу»;
  • коректурні таблиці Н.Гавриш;
  • логічні блоки Д’єнеша;
  • палички Кюїзенера.

Свої професійні вміння щодо використання ефективних підходів для розвитку дитячих компетенцій з освітньої лінії «Дитина у сенсорно-пізнавальному просторі» учасники демонстрували під час виконання різних вправ та завдань у підгрупах.

Учасники заходу високо оцінили актуальність даної теми, активно висловили свої думки щодо використання інноваційних технологій саме у своїх закладах.

Завдання методичної служби допомагати вихователям усвідомлювати необхідність орієнтуватися на реалізацію особистісно-зорієнтованої моделі дошкільної освіти, забезпечення індивідуального підходу до розвитку виховання і навчання дітей.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 778 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.02.2020 | Комментарії (0)

     18 лютого учні 5 та 7 класу під керівництвом вчителя Савюк А.М., відвідали пожежну частину села Йорданешти. Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Начальник пожежної частини Гросу Ілля Іванович, тепло зустрів та розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні, також про те, як працює та чи інша техніка та відповіли на питання, які задавали діти.
Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Дякуємо співробітникам пожежної частини за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!

Проглядів матеріалу: 276 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.02.2020 | Комментарії (0)

      Завершилася першість Глибоцького району з футзалу серед школярів 2019-2020 н. р., яка розпочалася 14 грудня 2019 року і проходила у спортивному залі Глибоцького ліцею. В першості прийняли участь 12 команд загальноосвітніх навчальних закладів Глибоцького району. Команди були розподілені на чотири групи, в яких ігри проходили по коловій системі.

По дві кращих команди з кожної групи увійшли до ¼ фіналу, де за кубковою системою визначався переможець та призери районних змагань з футзалу.

За результатами півфінальних ігор до основного фіналу потрапили команди Камянської ЗОШ та Турятського НВК. У грі за третє місце зустрілися команди Станівецького НВК та Волоківської ЗОШ. З рахунком 8:4 перемогла команда Волоківської ЗОШ. У основному фіналі боротьба точилася до останньої секунди. В результаті перемогла команда Камянської ЗОШ з рахунком 9:7, яка і стала переможцем змагань. Відповідно Турятьский НВК став срібним призером змагань. Оргкомітетом змагань було визначено кращих гравців за номінаціями:

Кращий воротар – Дмитро Кобаський – Турятський НВК

Кращий бомбардир – Роман Дутка – Камянська ЗОШ (24 голи)

Кращий гравець – Віктор Крицан – Волоківська ЗОШ.

Всі переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та кубками. А гравці – медалями від відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької РДА, а також футбольними м’ячами від федерації футболу Глибоцького району.

У нагородження прийняли участь методист районного методичного центру відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької РДА Микола Лях та директор Глибоцької РДЮСШ, помічник депутата верховної ради України Георгія Мазурашу Прокопій Стрельчук.

Проглядів матеріалу: 317 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.02.2020 | Комментарії (0)

        У Привороцькій ЗОШ традиційно вшановують мужність тисяч співвітчизників і односельчан. З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої памяті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обовязку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

31 років тому сотні сімей, родин, де підростали майбутні солдати, з полегшенням зітхнули. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День памяті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

В нашому селі Привороки їх двоє – Ілля Цирдя, Костянтин Герман.

Ці мужні чоловіки заслуговують на повагу своїх земляків. Всі вони проходили службу в різні роки, в різних військах та в різних географічних точках та нагороджені медалями «За відвагу». Учні школи щороку зустрічаються та вітають воїнів-інтернаціоналістів, слухають їхні цікаві розповіді.

Повернувшись до рідної домівки, кожен з них самостійно прокладав свій шлях – одружився, виховав дітей, онуків, але всі вони до цього часу залишились бойовою родиною. Тож нехай кожен день приносить їм спокій і благополуччя, щастя і достаток, наснагу і здоровя. Щоб ніколи на нашій землі не було війни.

Нехай щасливо росте майбутнє покоління українців!

 

Проглядів матеріалу: 246 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.02.2020 | Комментарії (0)

      Новосад: необхідно скорегувати підтримку маленьких шкіл. Міністр освіти і науки висловила переконання, що державі необхідно застосувати певні коригуючі підходи для фінансування освіти у місцевостях, де на великій території проживає мало людей.

Президента просять ветувати закон про середню освіту. У Профспілці працівників освіти переконані, що реалізація норми нового закону, якою передбачено переведення педагогів-пенсіонерів на роботу за контрактом, призведе до дефіциту кадрів у школах.

Затверджено нову програму ЗНО у магістратуру з права. Міністерством освіти затверджена нова програма одного з блоків тесту з права для вступу до магістратури. Програма застосовуватиметься для частини тесту ЗНО з восьми правничих дисциплін.

МОН впровадить єдиний іспит для деяких випускників-бакалаврів. Відомство планує поступово впроваджувати єдиний державний кваліфікаційний іспит для здобуття ступеня бакалавра. Проект постанови, яким мають бути внесені зазначені зміни, винесений для громадського обговорення.

В Україні стартує проект з супровіду інклюзивного навчання дітей. Мінсоцполітики спільно з Міносвіти проведуть апробацію проекту Державного стандарту супроводу під час інклюзивного навчання дітей. Пілотування проекту триватиме з 17 лютого до 17 червня.

МОН: місцева влада зможе платити повні надбавки вчителям. Кабінет Міністрів ухвалив рішення про спрямування додаткових 2,2 млрд для виплати заробітних плат вчителям, що дозволить місцевій владі сплачувати повні надбавки вчителям за престижність праці, а також премії.

Уряд надав 3,5 млрд на розвиток опорних шкіл. Уряд надав субвенцію для реалізації програми «Спроможна школа для кращих результатів». На фінансування проектів у рамках реалізації програми зможуть претендувати опорні школи, у яких здобувають освіту не менше 350 учнів.

Безкоштовний подкаст до ЗНО з української літератури. Сайт Освіта.ua разом із одним із найкращих знавців української літератури Артуром Пройдаковим, започаткували подкаст із підготовки до ЗНО. У випусках подкасту учні дізнаються про особливості складання тесту.

Кошти отримають найсильніші заклади профосвіти. Кошти на створення навчально-практичних центрів розподілятимуться між закладами за новим конкурсом. Зокрема, гроші будуть йти у найсильніші заклади та покращувати якість освіти за професіями, які важливі для конкретного регіону.

Уряд виділив 1,4 млрд грн на розвиток НУШ. Основна частина субвенції буде використана на закупівлю засобів навчання та обладнання навчальних кабінетів. Понад 361 млн грн субвенції буде інвестовано у підвищення кваліфікації вчителів та на проведення супервізії.

НАН України оголосила про вибори президента. У Національній академії наук оголосили про проведення виборів президента та членів президії НАН. Кандидатом на посаду президента Національної академії наук може бути особа, яка є дійсним членом (академіком) НАН.

ЗНО має перевіряти навички і компетенції дитини. Ганна Новосад висловила переконання, що тести зовнішнього незалежного оцінювання мають відходити від перевірки суто знаннєвих компетенцій. Разом з тим, змін у проведені тестування цього року не відбудеться.

Проглядів матеріалу: 297 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.02.2020 | Комментарії (0)

     День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.
Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

До дня кохання педагог-організатор Ілюк Л.Г. разом з учнями 9-го класу, підготували цікавий і незабутній конкурс. У якому приймали участь 8 пар учнів. І після багатьох конкурсів і випробувань, журі вибрали «Ідеальну пару», яка справилась з усіма завданнями найкраще.

Сьогодні наша школа була прикрашена не лише кульками і валентинками, але й посмішками учнів і вчителів.

Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм наша шкільна родина відзначила День святого Валентина.

Проглядів матеріалу: 264 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.02.2020 | Комментарії (0)

   Перед сучасним закладом освіти постає завдання створити комфортні умови для учасників освітнього процесу та забезпечити їм якісну освіту. Найефективнішим знаряддям для вирішення такої проблеми може стати стратегічне планування розвитку закладу освіти. Створення стратегічного плану потребує певного часу і наявність команди.

Сьогодні, 12 лютого, відбулося засідання робочої групи з розробки стратегії діяльності та розвитку Петричанського НВК. Про ціннісні орієнтації у стратегічному плануванні розвитку навчально-виховного комплексу вела мову директор Катренюк М.П. Марія Петрівна ознайомила команду однодумців з вимогами щодо наявності стратегії розвитку закладу, її змісту та структури.

Робоча група, до складу якої ввійшли директор, вчителі, вихователі, представники батьківської громадськості, ознайомились із теоретичною основою створення Стратегії, переглянули зразки уже сформованих стратегій інших закладів освіти, спланували завдання проєкту щодо визначення місії та бачення майбутнього розвитку закладу.

Адже, учасникам освітнього процесу навчально-виховного комплексу не байдуже, як розвиватиметься заклад. Саме вони зацікавлені у тому, щоб навчально-виховний комплекс став місцем, де для учнів початкових класів та дітей дошкільного віку будуть створені належні умови для здобуття освіти, гармонійного розвитку і отримання необхідних життєвих компетентностей.

 

Проглядів матеріалу: 277 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.02.2020 | Комментарії (0)

      13.02.2020 року на базі Кам`янського ДНЗ методистом РМЦ Л. Петрик та вихователем Кам`янського ДНЗ І.Катренюк проведено тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти с. Кам`янка за програмно-методичним комплектом «Впевнений старт: середній дошкільний вік». У роботі заходу взяли участь вихователі Кам`янського ДНЗ, Кам`янського ДНЗ ясла-сад, Кам`янського ДНЗ № 3.

Мета навчання – показати переваги та можливості роботи за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт: середній дошкільний вік».

Тренери презентували програмно-методичний комплекс «Впевнений старт: середній дошкільний вік» та надали інформацію щодо способів замовлення комплектів «Впевнений старт: середній дошкільний вік».

Програма викликала жваву дискусію серед учасників тренінгу, які знайшли багато аргументів «за», педагоги відмітили значні переваги програмно-методичного комплексу «Впевнений старт».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 210 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.02.2020 | Комментарії (0)

    З метою формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності в Стерченському закладі освіти 13 лютого відбувся тренінг з педагогічними працівниками «Академічна доброчесність у школі». На чолі з адміністрацією школи учасниками були розглянуті наступні питання:

  1. Що таке академічна доброчесність?
  2. Принципи академічної доброчесності.
  3. Види порушень академічної доброчесності.
  4. Кодекс шкільної честі.

Учасники тренінгу отримали гарну нагоду поділитися досвідом та обговорити важливі для себе питання, почути критичні відгуки. Результатом плідної співпраці було розроблено Кодекс шкільної честі. Успішно проведений тренінг став мотивуючим кроком для розроблення в кожному класі кодексу честі.

Дякуємо всім учасникам за активність та увагу до питань академічної доброчесності!

Проглядів матеріалу: 249 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.02.2020 | Комментарії (0)

   З метою забезпечення в закладах дошкільної освіти Глибоцького району та ОТГ якісного впровадження програмно-методичного комплекту «Впевнений старт: середній дошкільний вік» 12.02.2020 року на базі Молодійського ДНЗ відбулося навчання вихователів закладів дошкільної освіти, а саме Молодійського ДНЗ, Чагорського ДНЗ, Луковицького ДНЗ, Коровійського ДНЗ. Навчання проводили сертифіковані тренери Л. Петрик, методист РМЦ та Н.Мунтян, вихователь-методист Молодійського ДНЗ.

Проглядів матеріалу: 319 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.02.2020 | Комментарії (0)

   Чернівецька філія інституту модернізації змісту освіти ініціює створення методичних посібників для вчителів НУШ. На базі РМЦ створено робочу групу з напрацювання посібника "Навчання румунської мови в класах/групах шкіл з румунською мовою навчання".

 

 

 

Проглядів матеріалу: 285 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.02.2020 | Комментарії (0)

     11 лютого 2020 р. на базі Глибоцького РМЦ  відбувся семінар вчителів основ християнської етики на тему "Морально- етичне та духовне виховання засобами конкурсу Знавці Біблії ".

З вітальним словом перед учасниками семінару виступив керівник фонду «Живи, Буковино» Василь Бербека, який зазначив, що використання  виховного потенціалу релігії є важливим  у формуванні морально-духовної культури учнів.

Для педагогів, що координують конкурс "Знавці Біблії"  була проведена бесіда щодо підготовки до конкурсу «Знавці Біблії».

Освітяни мають гарну співпрацю з Фондом, який щорічно практикує навчальні семінари для вчителів, проводить конкурс «Знавці Біблії», у рамках якого учні-переможці отримують цінні подарунки: екскурсії визначними місцями України та навіть подорожі до Святих Місць у Ізраїлі.

Тепла атмосфера, яку вдалося створити на семінарі допомогла розгорнути цікавий конструктивний діалог між усіма учасниками семінару.

На завершення всі присутні помолилися за мир в Україні, мир у душах та за тернисту дорогу кожного вчителя на нелегкій ниві Христового служіння.

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 271 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.02.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 832 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.02.2020 | Комментарії (0)

    8 лютого 2020 р. у стінах Валякузьминської школи відбувся традиційний вечір-зустріч випускників, на якому були присутні випускники різних років.

З теплими словами до випускників звернулися: директор школи - Паламар Світлана Дмитрівна; заступник голови Волоківськоі ОТГ - Тодосан Сергій Михайлович.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих вчителів та випускників, які вирушили в далеку дорогу вічності, залишивши на землі добрий слід.

Для гостей святкового вечора була підготовлена класним керівником 9 класу Возняком Миколою Миколайовичем та педагогом-організатором Загарюк-Дамян Крістіною Степанівною цікава програма: музичні вітання від майбутніх випускників - учнів 9 класу «Коли ти станеш дорослим» (музичні керівники: Смирнов Юрій Миколайович, Смирнова Лілія Василівна) й цікаві запитання та завдання для випускників, запальні танці від вихованців «Школа танцю та фітнесу "SUN Life dance studio" при шкільній філії с.Валя Кузьмина молодша група - "Cherry Band" - "На перерві", старша група "Ice Crew" - "Хіп-хоп 90-х" та неймовірна гімнастика від Когут В. (керівник: Костащук С.А.). Також учнями 8 класу Тихон М. і Врабієм Д. була показана цікава сценка про колишніх однокласників .

Атмосфера в залі була надзвичайно хвилюючою та невимушеною, наповнена спогадами про юність, про цікаві уроки і галасливі перерви, дружбу і, звичайно ж, перше кохання…

Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже 20 років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднали вчителі, незабутні уроки, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди.

Хоча і не можливо передати все те, що було на зустрічі, але ці фото допоможуть тим, хто не прийшов, відчути себе часткою дійства.

Після урочистої частини випускники мали можливість заглянути до своїх класів та згадати шкільні роки.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 303 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.02.2020 | Комментарії (0)

Хто володіє інформацією - той володіє світом.
Натан Ротшильд
У нашому освітньому закладі для учнів та вихованців призупинено освітній процес, а колектив Петричанського НВК продовжує підвищувати та удосконалювати свої знання.
Наприкінці тижня у закладі відбулися педагогічні читання на тему: "ІКТ та використання їх елементів в освітній діяльності". Адже, впровадження в освіту інформаційно комунікаційних технологій сприяє підвищенню її якості, а також удосконаленню організації роботи освітнього закладу та управління ним.
Педагогічними працівниками було висвітлено ряд тем: "Використання інноваційних технологій в управлінській діяльності",(директор Катренюк М.П.), "Використання ІКТ на уроках у початковій школі" (вчитель Воробець Л.А.), "Використання ІКТ на уроках як засіб підвищення якості навчальних досягнень учнів" (вчитель Стругарь Л.П.), "Використання ІКТ на уроках інформатики у початкових класах" (вчитель Піцул А.М.), "Інноваційні технології на уроказх математики в початковій школі"(вчитель Шелепюк С.М.), "Використання ІКТ у навчально-виховній роботі з дітьми" (вихователь Мельничук А.Д.), "Роль інформаційно-комунікаційних технологій у підтримці інклюзивного навчання" (вихователь Козачук Ю.М.), "Використання ІКТ в закладах дошкільної освіти" (вихователь Назаренко В.Ю.),", "Застосування ІКТ для розвитку та навчання дітей дошкільного віку" (вихователь Кузик І.І.).
Під час обміну думками, було зауважено, що, використання педагогами та адміністрацією закладу освіти сучасних технічних засобів та Інтернет ресурсів дає можливість значно покращити результати освітнього процесу та діяльність закладу в цілому.
 
Проглядів матеріалу: 316 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.02.2020 | Комментарії (0)

   08 лютого 2020 року відбулося нагородження переможців-учасників фінального етапу, а також урочисте відкриття фінального етапу Конкурсу на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки.

У фінальному етапі Конкурсу беруть участь по три особи від 5-11 класів закладів загальної середньої освіти з числа переможців третього етапу Конкурсу.
Серед учасників державного етапу конкурсу - учениця 6-б класу Глибоцької гімназії ВОРОБЕЦЬ МАРІЯ. Підготувала ученицю до конкурсних змагань вчитель української мови та літератури Чугуєва Наталя Василівна.
Бажаємо успіхів та перемоги талановитій гімназистці!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 298 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.02.2020 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024