Вівторок, 14.05.2024, 22:35















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 24 25 26 27 28 ... 351 352 »

     Школа формує особистість дитини, вчитель відкриває перед дитиною увесь світ. Світ прекрасного поетичного слова дарують учням вчителі-словесники. Традиційно, кожного року буковинська інтелігенція вшановує майстра слова, величного поета Міхая Емінеску, якого називають Світочем у царстві художнього слова. Поезія Міхая Емінеску хвилює, надихає, радує і бентежить.

Педагоги Глибоцького району вміло і успішно прививають любов учнів до мистецтва живого слова Емінеску. Щорічний конкурс читців поезії М. Емінеску та інших класиків відбувся сьогодні у приміщенні актової зали РМЦ. На захід головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Домніка Міхай запросила усіх, хто відчув на собі силу поетичного таланту митця: у конкурсі взяли участь школи з румунською мовою навчання.

Серед учасників конкурсу  І місце посіла учениця Опришенської  ЗОШ, Полига Амелія, ІІ місце - Гудима Патрісія учениця Волоківської ЗОШ, Варварюк Марінела Карапчівський ліцей, Сучеван Александріна Сучевенська ЗОШ, Ротар Анна Тереблеченська ЗОШ,  Бурла Амілія Йорданештська ЗОШ №2, ІІІ місце – Фратовчан Ніколєта Купський НВК №2, Білоусяк Крістіна Багринівська ЗОШ, Опаєць Богдан Купський НВК, Костинян Анжела Йорданештська ЗОШ, Остафійчук Анастасія Станівецький НВК, Аврентій Анастасія Нижньосинівецька ЗОШ та учнівський колектив Димківського НВК .

Слово Емінеску, його ідеї, почуття і мрії актуальні і сьогодні та близькі нашим учням. Тож свято поезії і краси рідного слова продовжуватиметься на кожному уроці літератури, а вчителі сіятимуть мудре і вічне у серця своїх вихованців.

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 342 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.01.2020 | Комментарії (0)

    На зимових канікулах учні Петричанського НВК побували біля ялинки на центральній площі селища Глибока. Навколо зеленої красуні школярі колядували, танцювали, розповідали вірші про зиму, новорічні свята. Вчителі запропонували учасникам дійства вікторину із запитаннями про зиму та зимові розваги. За правильні відповіді діти одержували смачні сюрпризи.

Стомлені, але задоволені учні повернулись до закладу, А на них уже чекала смачна піца та запашний чай з лікарських трав, які приготували наші кухарі.

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 329 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.01.2020 | Комментарії (0)

      Заняття відкритої педагогічної академії (психолого-педагогічного семінару) продовжило зимову методичну сесію педагогів Глибоцької гімназії.
Відкрита педагогічна академія , яка у 2019-2020 н.р. працює над темою "Створення мотиваційного поля для успішного освітнього процесу", на занятті №2 обговорила різні питання.
Зокрема, Людмила Скибінська поділилася зернинками досвіду "Сучасні методи формування мотивації та самостійності учнів на уроках історії та права" .
Тетяна Андрон розповіла, як формувати мотивацію до навчання в учнів старшого підліткового віку, а психолог Наталія Цуренко провела тренінгове заняття « Вмотивований вчитель-вмотивований учень», під час якого члени педагогічного колективу вчилися методам самомотивації .
Цікаво та пізнавально пройшло заняття для педагогів. Гарний настрій, позитивні емоції , нові знання та бажання їх втілювати на практиці - ось результат цього методичного заходу.
Поки учні відпочивають – вчителі навчаються!
 
Заступник директора з навчальної, науково-методичної роботи Лариса Вороніна
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Проглядів матеріалу: 283 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.01.2020 | Комментарії (0)

    Упродовж багатьох троків під час зимових канікул Глибоцький центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді проводить змагання з пішохідного туризму у закритих приміщеннях серед учнівської молоді.
Керівники гуртків мають змогу перевірити навички та вміння своїх вихованців, набуті на гурткових заняттях. Причому, у цих змаганнях беруть участь не тільки гуртки спортивно - туристського профілю, але й краєзнавчого. Адже фізична активність – основа здоров´я!
Дистанції ставляться як для новачків (менш складні), так і для досвідчених спортсменів – туристів.
У Глибоцькому районі є декілька спортивних залів, де можна поставити дистанції високого класу. Насамперед, це у Черепковецькій ЗОШ І-ІІІ ст., Валякузьминській ЗОШ І-ІІ ст. та Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ст.
Цьогоріч змагалися у Черепківцях, де адміністрація школи створила комфортні умови для змагань, за що їм велика подяка від дітей.
У змаганнях взяли участь вихованці з тринадцяти навчальних закладів.
Цікаві, насичені дистанції поставили Оксана Меленко та Дмитро Ткач. Головним секретарем працювала Лідія Гищук.
Найкращі результати по молодшій віковій групі серед дівчат показали: Сандуляк Анна, Даскалюк Ольга та Бригінець Анастасія. Серед хлопців молодшої вікової групи лідерами стали Янцаловський Віктор, Попович Андрій та Куніш Ілля.
Спортсмени старшої вікової групи демонстрували вміння долати окремі технічні етапи із самонаведенням. Серед дівчат перемогу здобула Дущак Валентина з Червонодібровського НВК, друге місце за Гушул Міхаєлою з Коровійської ЗОШ, на третій сходинці – Божеску Віка з Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ст.
До трійки кращих спортсменів серед юнаків увійшли Арічук Микола з Коровійської ЗОШ, Попович Костянтин з Опришенської ЗОШ та Унгурян Василь з Черепковецької ЗОШ.
Кращі тренери Глибоцького центру туризму та краєзнавства уважно приглядались до дій найспритніших. Адже, за підсумками змагань будуть відібрані найкращі спортсмени – туристи, які в складі збірної команди Глибоцького району будуть знову захищати титул чемпіонів Чернівецької області.
І хоч у календарі зима, а в туристів період «міжсезоння» - навчання і тренування у вихованців Глибоцького центру туризму та краєзнавства триває.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 281 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.01.2020 | Комментарії (0)

   Новорічні та різдвяні свята ― це, мабуть, найчарівніший час в році, коли всі поринають в атмосферу дива і дарують собі та своїм близьким незабутню казку. Таку казку подарували вихованці та учні Грушівського НВК своїм рідним та близьким.

26 грудня учні 1-4 класів Грушівського НВК відсвяткували Старий Новий рік. Немов справжня казка завітала до нашого закладу. Дивовижний та чудовий світ повстав на наших очах: казкові герої, королеви та королі, принцеси та принци, феї, звірята вітали всіх присутніх з новорічними святами. Приємним сюрпризом для всіх діточок, стала поява Діда Мороза, Снігуроньки та Нового 2020 року, які запалили тепло новорічних свят у серцях кожного учня.

Новорічні свята - це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. Учні 5-9 класів відсвяткували Старий Новий рік 27 грудня. Учні старших класів продемонстрували свої здібності через інсценізацію п’єси та казки: «Soacra cu trei nurori» (7-8 класи) та «Culorile curcubeului» (6 клас). Учні 5-го класу продемонстрували свої музичні таланти на святі, а саме: виконання мелодій на пан флейті, скрипці, колядки та щедрівки, народний танець. Учні 9-го класу виконали румунські пісні «Dalbe flori», «E iarnă iar»...

Також, 27 грудня відбувся святковий новорічний ранок вихованців дошкільного підрозділу нашого закладу. Свято походило у кілька етапів. Вихованці молодшої групи «Сонечко» продемонстрували гостям: хороводи, щедрівки, колядки, пісні, танці тощо. Вихованці старшої групи «Веселка», для присутніх гостей та рідних, співали пісні, щедрівки, колядки, декламували вірші, вели хороводи та інсценізували сценку «Колобок» тощо.

Ялинка, подарунки, веселий сміх дітей, блискучі яскраві вогники — усе це робить новорічні свята найпрекраснішими та незабутніми для всіх.

Здоров’я, щастя вам усім,

Веселощів і сміху.

Хай Новий рік до вас іде

І принесе лиш втіху.

Заступник директора з ВР Дана Зінкевич

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 313 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.01.2020 | Комментарії (0)

      Новий рік - це пора чогось нового та неймовірного. Коли діти дорослішають дуже важливо зберегти у них віру в чудеса. А Новий рік - це свята коли чудеса трапляються майже щосекунди . Всі діти з нетерпінням чекали коли завітає до нашої школи Новорічна казка із неймовірними героями та загадковим бал-маскарадом.

Учні та вчителі Валякузьминської ЗОШ І- II ст. сумлінно готуються до Новорічних свят. 27 грудня відбувалися свята - Новорічні ранки та бал-маскарад . Кожні виступи були неперевершені та яскраві. На початку свята до учнів, батьків, гостей звернулася директорка школи Паламар С. Д. із привітальними словами . Класними керівниками з учнями школи було проведено інструктажі з техніки безпеки по дотриманню правил пожежної безпеки, правил дорожнього руху, електробезпеки, правил масового перебування людей у приміщеннях під час новорічних свят на новорічних ялинках та вдома.

Усі учні школи взяли участь у новорічних заходах. Для учнів 1- 4 класів були роздані новорічні подарунки від громади. Діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах. У всіх був чудовий і радісний настрій з веселим хороводом навколо красуні-ялинки.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 320 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.01.2020 | Комментарії (0)

     Постійно діючий семінар «Шляхи вдосконалення педмайстерності» завершив свою роботу у 2019-2020 н.р. Упродовж трьох занять постійно діючого семінару вчителі обговорили представлену Державною службою якості освіти України «Абетку для директора», покликану сприяти побудові системи забезпечення якості освіти в освітніх закладах.

«Абетка для директора» – це рекомендації до побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти, розроблені з огляду на вимоги та критерії, означені в Порядку проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти.

Останнє , третє заняття постійно діючого семінару носило практичний характер, так як

було присвячено виконанню анкет з «Абетки директора» для педпрацівників, учнів, батьків.

Проглядів матеріалу: 329 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.01.2020 | Комментарії (0)

"Імідж - то, що про вас говорять" - так вважав Ервін Гофман, соціолог.

    Засідання педагогічної ради "Формування позитивного іміджу сучасного закладу освіти" сьогодні проведено у Петричанському НВК. Педагогічний колектив визначав пріорітетні напрямки подальшого удосконалення освітнього процесу і формування позитивного іміджу навчально-виховного комплексу.

Катренюк М.П., директор закладу освіти, виступила з доповіддю на тему: "Нова українська школа як стратегічна основа для забезпечення розвитку якості освіти". Марія Петрівна докладніше розповіла про процес стратегічного планування та запропонувала дев'ять конкретних кроків, які можуть бути орієнтирами з розробки Стратегії діяльності та розвитку Петричанського НВК.

Медична сестра Лазурко Н.М. підготувала інформацію про створення безпечних умов для перебування дітей у освітньому закладі.

На засіданні педради також висвітлено питання про звернення громадян у 2019 році, підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу у 2020 році, функціонування веб-сайту Петричанського НВК. По всіх питаннях педради прийнято відповідні рішення.

 

 

Проглядів матеріалу: 318 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.01.2020 | Комментарії (0)

     Різдво — особливе свято. Все у ньому чарівне, казкове і таємниче. Саме тому другий рік поспіль у гімназії влаштовуємо незабутнє дитяче свято для вчительських дітей та онуків "Різдвяні зустрічі", адже всім малюкам так хочеться торкнутися різдвяного дива!

Цікавий різдвяний сценарій для дітей було складено в ігровій формі , дітлахи співали різдвяних колядок , грали у ігри, танцювали біля ялинки, розповідали вірші. На завершення свята для малюків було організовано майстер-клас з декорування новорічних іграшок ! Звісно ж,не обійшлося без солодких подарунків у вигляді духмяних різдвяних пряників!

Батьки, бабусі та дідусі висловлюють щиру вдячність члену профспілкового комітету Олені Дудці, педагогу-організатору Мілі Леонтій та членам учнівського саморядування за чудове свято для вчительських дітей!

Хай радістю наповняться серця!

Христос рождається! Славімо Його!

Проглядів матеріалу: 323 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.01.2020 | Комментарії (0)

   Майбутні учасники зовнішнього оцінювання 2020 року, які продовжують підготовку до тестування, мають можливість скористатись сервісом ЗНО-ОНЛАЙН, розробленим Освіта.ua.

На сайті «ЗНО-ОНЛАЙН» розміщено більше 300 тестів, що складали абітурієнти під час проходження основних та додаткових сесій зовнішнього незалежного оцінювання, а також сесій пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2019 років.

Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту.

Для кожного предмету можна також відкрити повний список всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому варіанті проходження ЗНО-онлайн можна отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

Використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту з кожного навчального предмета, ознайомитись із формами завдань та визначити час, необхідний для розв'язання завдань тесту.

До більшої частини завдань з української мови та літератури, математики, історії України, біології та англійської мови додані коментарі провідних фахівців з питань підготовки до ЗНО.

ЗНО-ОНЛАЙН

Проглядів матеріалу: 307 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.01.2020 | Комментарії (0)

     23   грудня 2019 року в Молодійській ЗОШI-III ступенів відбувся вибірковий етап районного фестивалю дитячої та юнацької творчості “Чисті роси” .

Мета конкурсу – патріотичне виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва, виявлення та підтримка талановитих виконавців, підвищення їх художньої майстерності, залучення до вокального, хореографічного, музичного та естрадного мистецтва обдарованих дітей та молоді, сприяння їх подальшому професійному самовизначенню.

Тематика цьогорічного конкурсу: « Театральне мистецтво» та « Фольклорне мистецтво».

Всім відома істина – яке покоління підростає сьогодні – таке і майбутнє нашої держави! І саме завдяки творчим зусиллям педагогів, ми можемо по справжньому пишатися своїми вихованцями.

Увазі членів журі представлено яскраві художні номери. Конкурсанти продемонструвати творчість, відповідальність, ретельний підбір репертуару, належний рівень сценічної культури та акторської майстерності.

Інсценізацію «Вінець-дівоцтву кінець» виконали вихованці гуртка «Мистецтво живого слова»-учні 7-А класу, постановка керівника гуртка Шатько Ольги Георгіївни. Майстерно прочитали напам ять учні 9-Б класу Лодба Олександр (Григорій Сковорода «Всякому місту –свій звичай і права») та Продан Максим (Дмитро Павличко «Коли ми йшли удвох з тобою») ;учениці 8-Б класу Мандюк Дарина (Ліна Костенко «Жінка») Гушуляк Дар′я (Марія Скочиліс «Я українка») -керівник Громик Ірина Миколаївна.

Святкова зала наповнилася добром і щирістю, які линули від юних артистів.

Всі ми повинні пишатися тим, що ми українці- гідна, вольова і талановита нація.

Це були дійсно Чисті роси з Україною в серці.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 350 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.01.2020 | Комментарії (0)

    Сьогодні, 08 січня 2020 року відбулася нарада відділу освіти, культури, молоді та спорту з керівниками закладів культури. Зустріч очолив начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Барарюк В.І., який ознайомив усіх присутніх з порядком денним та налаштував на конструктивний діалог.

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 284 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.01.2020 | Комментарії (0)

     У наших краях надзвичайно цікаві та гарні традиції проведення зимових свят. Для того, щоб ці традиції підтримувалися, передавалися з року в рік і не були забуті ми вирішили присвятити цьому Новорічний вечір у Коровійській ЗОШ.

На Новорічному вечорі в 8-11 класах цього року діти підтримали та показали традиції свят різдвяно-новорічного циклу від Нового року до Йордана. В ролі господарів виступили найстарші учні школи – учні 11 класу, які дуже гарно прийняли маленьких посівальників, колядників, щедрувальників, Маланку.

Пам’ятаючи минуле, ми можемо творити гідне майбутнє!

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 303 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.01.2020 | Комментарії (0)

    03 січня 2020 р. в спортивному залі Коровійській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся третій за ліком, можна сказати вже традиційний, новорічно-різдв'яний турнір з волейболу серед дівчат. У змаганнях взяли участь 4 команди. За результатами змагань перше місце посіла вже досвідчена команда Глибоцької гімназії, друге місце - команда Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст., третє місце- менш досвідчена, але амбітна друга команда Глибоцької гімназіЇ. Цей турнір можно розцінювати як підготовку до районних змагань в залік 75-ої районної спартакіади школярів, що відбудуться вже у лютому.

Дякуємо дівчатам за проявлені майстерність та характер і бажаємо вдалого виступу на наступних змаганнях!

А також школа висловлює подяку Лукашеву Д.О. за гарну підготовку команди.

Проглядів матеріалу: 326 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.01.2020 | Комментарії (0)

      Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у Привороцькій ЗОШ це завжди чудове свято. Цього року на фестивалі у номінації «Фольклорне мистецтво», учні 5-6-А класів презентували сценку з джерел народної творчості «Святвечір», керівник Трач К.І., Жижиян І.С., учень 3-А класу Мокан Павло колядував «Нова радість стала»,учениця 9-го класу Микитюк Евеліна колядувала «Noapte de Craciun», учениця 6-Б класу Бульбук Анна колядувала «Maria si Iosif colinda», брати Іфтодій Данієл та Маркус колядували «Ingeri, pastori si magi», учениці 6-Б, 8, 9 класів колядували «Steaua sus rasare» та «Deschide usa crestine», учні 7-9 класів виконували «Dansul cailor» та «Jocul caprei», керівник Романюк Л.І., щедрівки виконували учні 5-9-х класів.

У номінації декламування вірша прийняла участь Герман Марта із віршом «І знов Різдво», керівник Трач К.І.

Адміністрація школи щиро дякує всім учням, вчителям, які прийняли участь у проведенні свята.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 263 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.01.2020 | Комментарії (0)

      У Нижньосиньовецькому ДНЗ відбулося родинне свято «Різдвяні візерунки», присвячене різдвяним та новорічним святам. Новорічні та різдвяні свята ― це, мабуть, найчарівніший час в році, коли всі поринають в атмосферу дива і дарують собі та своїм близьким незабутню казку. Вихователі садочку разом зі своїми вихованцями підготували цікаву святкову програму, ігри з казковими героями,в яких перетворились діти,святковий музичний супровід,новорічні хороводи,танці тощо. Позитивні емоції, гарний настрій, заряд енергії отримали усі учасники святкового дійства, адже свято проходило в атмосфері гостинності та родинного затишку.

Кульмінацією свят була поява Діда Мороза,який подарував дітей сюрпризом з новорічної торбинки.

"Здоров’я, щастя вам усім,
Веселощів і сміху.
Хай Новий рік до вас іде
І принесе лиш втіху."

Проглядів матеріалу: 286 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.01.2020 | Комментарії (0)

    Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2020 розпочинається 3 січня і триватиме до 24 січня. Зареєструватися можна на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Вартість одного тестування – 142 грн.

Участь у пробному тестуванні дасть можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.
Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 28 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.
Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 27 березня, з інших предметів — 3 квітня.
Особа, яка бажає зареєструватися для участі у пробному ЗНО, повинна:
1) визначитись з переліком навчальних предметів, з яких проходитиме пробне ЗНО (українська мова і література - 21 березня 2020 року, англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, фізика, французька мова, хімія - 28 березня 2020 року), ураховуючи при цьому можливість зареєструватися для складання тесту лише з одного навчального предмета у разі одночасного проведення пробного ЗНО з декількох навчальних предметів;
2) зайти на сайт ІФРЦОЯО www.test.if.ua у розділ «Реєстрація на пробне ЗНО-2020»;
3) ознайомитися у розділі «Реєстрація на пробне ЗНО-2020» з Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 №1277 (із змінами), Угодою публічної оферти, запропонованими повідомленнями;
4) заповнити на сайті форму заяви (у заяві вказується така інформація про особу:
-прізвище, ім’я, по батькові;
-дата народження;
-адміністративно-територіальна одиниця, де проживає особа;
-контактний телефон;
-електронна адреса (за наявності);
-категорія учасника з установленого ІФРЦОЯО переліку;
-навчальний заклад, у якому особа здобуває повну загальну середню освіту (для випускників закладів загальної середньої освіти);
-перелік навчальних предметів із зазначенням мови, якою особа бажає отримати завдання пробного тесту;
-населений пункт з установленого ІФРЦОЯО переліку, де особа проходитиме пробне ЗНО;
-інформацію про необхідність створення особливих умов (для осіб з особливими освітніми потребами);
5) роздрукувати заяву на пробне ЗНО з квитанцією(ями) на оплату;
6) здійснити оплату за квитанцією(ями) на оплату протягом 5 (п’яти) робочих днів в установах будь-якого банку України, уважно перевіривши відомості, що вказані у квитанції про оплату, зокрема в частині призначення платежу (код, прізвище, ім’я, по батькові особи, за пробне зовнішнє незалежне оцінювання з «предмета»);
7) зберігати заяву та квитанцію(ії) про оплату до часу проходження пробного ЗНО.
Реєстрація для участі у пробном ... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 316 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.01.2020 | Комментарії (0)

75258575 1110613209147762 6084885931536416768 n

  1. Реєстрація для участі у сертифікації 2020 триватиме з 15 по 31 січня. Зареєструватися можна буде на веб-сайті УЦОЯО: http://testportal.gov.ua
  2. Внесено зміни до Положення про сертифікацію педагогічних працівників. Детальніше тут: gov.ua/npas/pro-vnesenzmin
  3. Міністерством освіти і науки визначено кількість вчителів, які зможуть зареструватися для участі у сертифікації 2020, а також встановлено квоти для кожної області та Києва. Детальніше тут: 2019/12/Nakaz-1634
  4. Роз‘яснення Міністерства освіти і науки щодо встановлення надбавки до заробітної плати вчителям, які успішно пройшли сертифікацію у 2019 році. Детальніше тут: gov.ua/ua/news/vchiteli
  5. Запрацював Реєстр сертифікатів педагогічних працівників, які успішно пройшли сертифікацію. Тепер є можливість перевірити, чи міститься сертифікат в Реєстрі. Для цього потрібно на веб-сайті ЄДЕБО сформувати запит, зазначивши прізвище, ім‘я, по батькові (за наявності) вчителя та номер сертифіката. Лінк на Реєстр тут: https://info.edbo.gov.ua
Проглядів матеріалу: 309 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.01.2020 | Комментарії (0)

     2019 рік запам'ятається освітянам яскравою палітрою подій, які вплинули, як на освітню сферу країни, так і на кожного працівника галузі.

У році, що минає, освітяни обговорювали питання освітніх реформ, соціального захисту, професійного зростання, несподіваних результатів, нових ініціатив тощо.

Публікуємо перелік 10 найважливіших подій, що відбулись в українській освіті в 2019 році, і які, безперечно, впливатимуть на розвиток освіти у 2020-му.

Публікація результатів міжнародного дослідження PISA

Одним із обговорюваних питань у 2019 році стало оголошення результатів міжнародного дослідження PISA, в якому Україна взяла участь вперше.

Дослідження показало, що результати 15-річних українських учнів виявились гірші, а з математики – значно гіршими порівняно із середніми значеннями по країнах Організації економічного співробітництва і розвитку.

Для привернення уваги суспільства до розвитку математичної грамотності не лише у школярів, а у всіх громадян наступний навчальний рік буде оголошено Роком математики в Україні.

У Міносвіти та експертному середовищі також почали обговорювати ідеї щодо створення можливостей для надання додаткових консультацій учням та збільшення кількості уроків математики в українських школах.

Проведення пілотної сертифікації учителів

В Україні відбувся пілотний проект із сертифікації педагогічних працівників. У 2019 році участь у добровільній сертифікації взяли 858 педагогів. Сертифікація вчителів проходила у декілька етапів.

Перший етап передбачав вивчення практичного досвіду роботи учителя та самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності. Після цього відбувалось оцінювання фахових знань та умінь учасників сертифікації шляхом проведення тестування.

Учителі, які успішно пройшли сертифікацію, отримають доплати в розмірі 20% посадового окладу та можливість присвоєння наступної кваліфікаційної категорії. У МОН вже озвучили ідею зробити сертифікацію обов’язковою у наступні п’ять-шість років.

Запланований початок реформи сфери вищої освіти

У Міністерстві освіти і науки обіцяють вже у січні 2020 року розпочати масштабну реформу вищої освіти. Концепція реформи була представлена відомством наприкінці грудня.

Документ містить кілька базових напрямів щодо зміни підходів до розподілу бюджетних коштів та фінансування вишів, управлінської автономії, оновлення правил роботи з ректорами, створення нових наглядових органів та розширення можливостей для освіти дорослих.

Також в Україні буде запроваджено формульне фінансування у вищій освіті, ключовою метою якого є фінансування університетів не за кількістю набраних студентів, а за якістю освіти. Формула фінансування вишів буде винесена на розгляд уряду найближчим часом.

Заходи з мотивації молодих учителів

Шкільні вчителі, які мають стаж роботи до 10 років наприкінці наступного року отримають виплату у розмірі 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб — майже 21 тисячу грн.

У Міністерстві освіти наголошують, що умови оплати праці молодого учителя є гіршими, оскільки вони отримують менші надбавки. Сьогодні молодий вчитель у середньому отримує майже на 3 тисячі грн менше за досвідчених педагогів.

Метою виплат є покращення соціального захисту шкільних вчителів. Також держава планує показати молоді, що бути вчителем — це престижно. Виплата допомоги здійснюватиметься за рахунок державної субвенції.

Підтвердження курсу на продовження реформи НУШ

Міністр освіти і науки Ганна Новосад продовжить реформу Нової української школи. Планується, що завданням Міністерства освіти стане завершення змін у початковій школі ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 282 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.01.2020 | Комментарії (0)

Дотримуйся:
правил дорожнього руху;
правил електробезпеки;
правил протипожежної безпеки;
правил поведінки на воді;
правил поведінки з вибухонебезпечними предметами.

  • Категорично забороняється :
    контактувати з незнайомими людьми;
    перебувати на об’єктах незавершеного будівництва;
    відвідувати водоймища без нагляду дорослих;
    розпалювати вогнища у лісі;

Шановні батьки!

Будьте самі прикладом для дітей в будь-яких ситуаціях,
особливо тих, які пов’язані зі збереженням здоров’я та життя Вашої дитини!

Пам’ятка

«Безпечні зимові канікули»

Дорогі діти!

Незабаром зимові канікули — пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно

пам’ятати про безпечну поведінку!

Правила поведінки на водоймах, вкритих кригою:

  • Не можна з’їжджати на лижах із крутого берега на кригу: у разі різкого навантаження він може провалитися.
  • Категорично забороняється дітям грати на тонкій кризі.
  • Небезпечно бути біля берегів, де найчастіше виникають промоїни, тріщини й розриви льоду.
  • На льоду краще мати при собі знаряддя безпеки (лижі, мотузку, палицю).
  • Обходь місця, вкриті товстим шаром снігу: під снігом лід завжди тонший; тонкий лід і там, де розливаються джерела, де швидка течія або струмок впадає в річку.
  • Переходь річку тільки у встановлених місцях, товщина льоду має бути не менше за 15-20 см.
  • Катайся на ковзанах лише в перевірених та обладнаних для цього місцях.
  • Якщо лід почав тріщати та з’явилися характерні тріщини, негайно повертайся на берег. Не біжи, відходь повільно, не відриваючи ніг від льоду.

Обережно: бурульки!

  • Нестійкі погодні умови — відлига вдень і заморозки вночі — сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд (особливо старих будинків із похилим дахом) та великих деревах.
  • Будь особливо уважним, проходячи біля будинків або високих дерев. Спершу впевнись у відсутності загрози падіння льодових наростів.
  • Якщо це можливо, тримайся на відстані від будинків та інших споруд, обираючи найбільш безпечний маршрут руху.
  • У жодному разі не заходь за спеціальні огорожі поблизу будинків або дерев.

Правила поведінки під час ожеледиці

  • Ходи не поспішаючи, ноги злегка розслаб у колінах, ступай на всю підошву. Руки мають бути вільні. Пам’ятай, що поспіх збільшує небезпеку під час ожеледиці, тому виходь із будинку заздалегідь.
  • У разі порушення рівноваги швидко присядь — це найбільш реальний шанс утриматися на ногах.
  • Пада ... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 361 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.12.2019 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024