18 травня профспілка освітян району зібрала педагогів-ювілярів на традиційне свято-зустріч . «Ювіляр-2015» поєднав за урочистим столом 150 педагогів-ювілярів, усіх, кому у цьому році випало відзначати ювілейні 50, 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85 та 90.
Радість зустрічі та спілкування з ювілярами розділили почесні гості: Іван Звоздецький - заступник голови райради; Інна Цуркан - заступник начальника управління освіти; Олеся Намака – завідувач РМЦ.
Ведучі свята – голова райкому профспілки працівників освіти Світлана Лазурко та головний спеціаліст Оксана Стрельчук – вміло створили у залі теплу і затишну атмосферу щирого спілкування. Музичні вітання, поетичні мініатюри від учнів та вчителів району, палкі виступи-настанови від найстарших ювілярів, щирі слова подяки організаторам зустрічі, побажання, спогади, жарти і смуток,- таким розмаїтим був настрій зустрічі.
Подарунки, подяки, святковий концерт і невимушене спілкування за святковим столом створили ювілярам гарний настрій, а щирі слова побажань і вітань від ведучих огорнули присутніх любов`ю, турботою і шаною:
Нехай летять собі літа,
Нам зупинити їх не вдасться.
Хай буде істина проста:
Чим більше літ-тим більше щастя!
Одноголосно ювіляри висловили подяку управлінню освіти та голові райкому профспілки працівників освіти Світлані Іллівні за теплу зустріч та головне побажання протягом усього свята було і в очах, і в словах, і в думках кожного: хай буде мир, хай Україна стане вільною, сильною, квітучою європейською державою.
|
На землях України небагато історичних пам’яток, які б за своєю славою та знаменитістю порівнялися із стародавнім Хотином. Мабуть, не знайдеться такого середньовічного літопису чи хроніки, де б не згадувалася Хотинська фортеця та перипетії боротьби за неї між різними державами.
Хотину присвячувалися оди, він оспівувався в народних піснях, возвеличувався в літературних творах, героїзувався у баталістичних сюжетах картин. Під стінами могутньої фортеці неодноразово вирішувалася доля європейських народів, тут проходив трансконтинентальний торгівельний шлях, який з’єднував країни Балтії із Левантом, зустрічалися і взаємозбагачувалися культурні надбання християнського та мусульманського світів. Хотинську фортецю будували, укріплювали, штурмували, включали до своїх володінь: давньоруські князі, молдавські господарі, польські королі, українські гетьмани, турецькі султани, російські й австрійські полководці. Твердинею над Дністром захоплювалися і милувалися дипломати й мандрівники, в ній розпочинали кар’єру майбутні військові й політичні діячі, вона стала доленосною для багатьох відомих особистостей нового та новітнього часу.
Учні 7 класу Старововчинецького ліцею приєдналися до когорти шанувальників міці та багатовікової легендарної історії Хотинської фортеці. Із захопленням учні слухали цікаву розповідь екскурсовода. Позитивних вражень море!!!
|
Кінні прогулянки і їзда верхи стають дедалі більш популярними видами активного відпочинку. Адже в прогулянках на конях є незвичайність і екстрим, користь, аристократизм і спілкування з розумними та добрими тваринами. Саме тому учні Коровійської ЗОШ під час навчально-виробничої практики вирішили відвідати Клуб верхової їзди «Троя», що в селі Реваківцях Кіцманського району.
На території площею майже 6 гектарів є поле для верхової їзди, декілька манежів для тренувань, конюшня, де, власне, вирощують і виховують скакунів. Діти тут не просто розважилися, але навчилися добре триматися в сідлі. Усього у власності клубу дев’ятеро коней різної породи і троє поні. Усі вони спокійні та доброзичливі. Протягом кількох годин наші учні засвоїли науку спілкування з кіньми і не хотіли з ними розлучатися.
|
З метою популяризації вивчення іноземних мов в Україні з 02.06 по 08.06 на базі Опишенської ЗОШ був проведений мовний літній табір з французької мови.
На протязі тижня були проведені різні заходи :КВК на тему: « Уявна подорож до Парижу », круглий стіл на тему: « Ми за мир », конкурс малюнків на тему : «Символи Франції».
Учасники табору слухали і співали французькі пісні, переглянули фільми: « Людина , яка сміється ».
Під кінець табору учні зі своїми наставниками влаштували пікнік, різні розважальні ігри, співали та танцювали біля вогнища.
|
|