10 жовтня 2015 року на базі комунальної обласної загальноосвітньої школи-інтернату «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» вiдбулися обласні ігри турніру юних математиків Буковини. В турнiрi взяли участь 13 команд Чернівецької області.
Наш район представляла команда Глибоцького ліцею «Вавилонська вежа» у складі: Чугуєвої Олександри, Виліткової Лесі, Костецької Наталії (11 ф-м клас), Костецького Віктора (11 б-х клас) і Безушко Меліси (9ф-м клас) .
За результатами обласних ігор турніру юних математиків Буковини команда «Вавилонська вежа» зайняла І місце. Оргкомiтет та журi турнiру також нагородили дипломами та призами 5 учасникiв, якi вiдзначилися в особистій першостi. Серед них – Чугуєва Олександра, капітан команди.
Вітаємо переможців і керівника команди Крецу Домніку Миколаївну!
![Перемога за нами! Перемога за нами!](http://www.glib-licey.com/uploads/posts/2015-10/1444896147_159x106-images-78_7856_15.jpg)
![Перемога за нами! Перемога за нами!](http://www.glib-licey.com/uploads/posts/2015-10/1444896158_159x106-images-12_7648_52.jpg)
![Перемога за нами! Перемога за нами!](http://www.glib-licey.com/uploads/posts/2015-10/1444896189_159x106-images-78_7856_16.jpg)