Неділя, 21.04.2024, 02:01Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2015 » Грудень » 23

 Напередодні дня св. Миколая, ми, люди, стаємо ближчими до чуда. У серці просинається нове відчуття, сильне бажання...бажання подарувати комусь щастя! День пам’яті святителя Миколая – вже багато років є улюбленим святом для усіх учнів Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. Особливо незабутнім і сповненим вражень стало свято  для учнів 5-х класів, які цього року були помічниками Миколая Чудотворця.  Вже традиційно вони завітали в кожен клас початкової школи, де розповідали вірші про Святителя Миколая, співали пісень, а також вітали солодкими подаруночками. Помічниками Святого Миколая стали й батьки учнів, які, спільно з класними керівниками Флюндрою Ю.В. та Німіжан Г.Д., допомогли дітям та Св.Миколаю організувати подарунки та підготувати свято, до якого довго готувалися. Дитяча радість, захоплення та сміх близько 200 учнів, які були ЧЕМНИМИ, щедро винагородили маленьких помічників Миколая-п'ятикласників, адже їм вдалося перенести наших малят у світ чудес! Якби ви чули, як вони вибігали на вулицю і кричали: "Дякую тобі, св. Миколаю!" або ж плескали в долоні від щастя.

  

 

Проглядів матеріалу: 601 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 23.12.2015 | Комментарії (0)

 Учні Коровійської школи були учасниками змагань зі спортивного танцю, які проходили днями у м.Чернівці. Діти показали гарні результати. Змагання організував та підготував до участі учнів їх вчитель хореографії - Савченко Сергій Никодимович, який, заручившись підтримкою батьків, показав своїх вихованців з найкращого боку, а діти мали змогу проявити себе. Молодці!

 

 

 

 

 

 

   

 

Проглядів матеріалу: 555 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 23.12.2015 | Комментарії (0)

 Дитинство – це час незабутніх переживань та яскравих вражень, які довго зберігаються в пам’яті людини і стають невід’ємною частиною її духовного світу,  що пов’язаний з рідною домівкою та місцями, де вона народилася і зросла. Однак щоб ці почуття стали початком любові до Батьківщини, рідного краю потрібно докласти чимало зусиль, що й роблять у Коровійській школі. Так, класний керівник 7 кл. Герман Світлана Михайлівна провела відкриту виховну справу "Перлина Буковини - Чернівці". Основна ідея заходу - навчити дітей бачити пам'ятки, помічати навколишню красу, а також відзначати неповторні особливості місць рідного міста як обласного центру. Діти, в свою чергу, декламували вірші, співали пісні про перлину Буковини - рідні Чернівці.  Світлана Михайлівна, особисто володіючи величезним багажем знань з даної теми, адже є вчителем історії, наочно продемонструвала учням визначні місця (віртуальна екскурсія), розповіла про історію міста, а також разом зі своїми учнями "сформувала серце Буковини". 

 

 

Проглядів матеріалу: 492 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 23.12.2015 | Комментарії (0)

 Відкриті уроки для батьків у Коровійській школі вже стали традиційними. Щороку ми проводимо їх  з різних предметів для того, щоб батьки знали, чого досягли їхні діти. А ще такі уроки емоційно єднають дітей, батьків, учителів у велику спільну родину. Ось і цього навчального року проведено відкритий урок з хореографії. Ідея його проведення виникла у вчителя Савченко Сергія Никодимовича. Він і став натхненником та головним організатором дійства. Підтримала його ініціативу та захопила дітей Марія Петрівна Крецу, класовод 1-А кл. Діти емоційно сприйняли матеріал, хоча і готувалися завчасно. Урок відбувся в атмосфері добра, піднесеного настрою, взаємоповаги та розуміння. Відкритий урок був побудований динамічно, на ньому показано різні види роботи всіх учнів класу. Батьки мали можливість побачити свою дитину з нового для них боку, порівняти її підготовку з підготовкою товаришів. 

  

Проглядів матеріалу: 514 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 23.12.2015 | Комментарії (0)

 В рамках проведення Всеукраїнського тижня права класовод 4-А кл. Коровійської школи Голунга Олена Флорівна провела для своїх учнів відкриту виховну справу "Права свої, дитино, вивчай - СУМЛІННО!" Девізом заходу вчителем було обрано такі слова "Ти особливий! Як і кожна особистість.Ти неповторний! У природі все таке! Сніжинки навіть формою всі різні, а ти – природи диво, ще й яке!" У цікавій формі учні розгадували кросворд, загадки, вирішували практичні ситуації "А як би поступив ти?" Але найголовнішим є те, що учні вчилися бути спражніми громадянами України, розширили свої знання про основні положення Декларації та Конвенцію із захисту прав дитини, навчилися відрізняти права від обов’язків

 

  

Проглядів матеріалу: 457 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 23.12.2015 | Комментарії (0)

14 грудня 2015 року відповідно до частини 3 статті 40 Закону України «Про загальну середню освіту», на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67 «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 173/26618, наказу управління освіти Глибоцької РДА від 29.10.2015 р. №685 "Про проведення атестаційної експертизи Коровійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коровійської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області" та з метою забезпечення державного контролю за діяльністю навчальних закладів та планового проведення державної атестації  відбулася відкрита публічна презентація діяльності Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. В актовій залі навчального закладу зібралися разом: голови батьківських комітетів 1-11 класів  школи, педагогічний колектив школи, члени експертної комісії, на чолі з заступником начальника управління освіти Цуркан І.Ю., а також члени Ради школи у повному складі.

Під час публічного виступу директор школи Лупуляк О.Г. та її заступники - Білик Л.А. та Простебі М.М. проаналізували діяльність навчального закладу за останні 5 роківКолективом закладу була обрана цікава форма презентації своєї роботи, що дозволило в повному обсязі наочно висвітлити основні напрямки та досягнення в діяльності школи.

Керівник експертної комісії, Інна Юріївна, у своїй доповіді зупинилася на процесі створення умов для функціонування Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. за аналізований період та окреслила завдання, що стоять перед членами експертної комісії відповідно до змін у Порядку державної атестації навчальних закладів – це визначення відповідності навчального закладу державним стандартам загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів, дотримання ним вимог цих державних стандартів та забезпечення надання якісної освіти за визначеними напрямками діяльності навчального закладу відповідно до робочої програми.

У обговоренні звітів взяли участь також Лазурко С.І., голова профкому профспілки працівників освіти Глибоцького раойну, Швець В.Г., методист РМЦ, Намака О.С., завідувач РМЦ та Флюндра Г.В., заступник голови Ради школи.

  

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 1042 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 23.12.2015 | Комментарії (0)

           Напевно кожен погодиться із твердженням ,що найцінніше, що має людина – здоров’я. Тому з метою популяризації серед учнів здорового способу життя, виховання культури про навколишнє середовище та безпечної життєдіяльності, а також з метою формування свідомого та відповідального ставлення до особистої та колективної роботи в Багринівський ЗОШ І-ІІІ ступенів проходила декада знань з основ безпеки здоров’я  та біології.  У школі було проведено конкурси кросвордів, віршів, малюнків, загадок на тему «Навколишнє середовище»(5-11 класи ). Показ фільму про вплив шкідливих речовин на органи людини (10-11 класи). Творчий урок на тему «Мій погляд на сучасний стан навколишнього середовище». Також був проведений  круглий стіл на тему «Користь кімнатних рослин» (5-7кл.). Проведено рольова  гра з біології на тему «Суд над радіоактивністю»  (7А-7Б кл.). З учнями 9-х класів проведено усний журнал «Здоров'я найцінніший скарб». Інтересно пройшов конкурс макетів годівничок «Піклування про пернатих друзів» (7-8 клас). За час проведення декади школярі довідалися багато нового та мали можливість продемонструвати свої знання, набуті на уроках «Основ здоров’я» та «Біології».

 

 

 

Проглядів матеріалу: 542 | Завантажив: Bagrunivka | Дата: 23.12.2015 | Комментарії (0)

Падає пухнастий сніг,
Чути скрізь веселий сміх,
Під подушкою ледь влізся,
Подарунків цілий міх.
Дітям тим,що були чемні,
Слухалися цілий рік,
Миколай приніс гостинець,
І тихесенько утік!


    Свято Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку. Серед дітей є звичай писати Миколаєві листа, де дітлахи розказують, що хорошого та поганого вони вчинили протягом року, і просять про подарунки.
Нещодавно Глибоцький ліцей відзначив День Святого Миколая Чудотворця. Саме чудо учні дарували своїм школярам, які цього дива потребують.
Дітям влаштували справжнє свято. Розповідали легенду про Святого Миколая, загадували загадки. Крім того, Святий Миколай почув віршики від малят та роздав дітям смачні подарунки та веселий настрій.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Проглядів матеріалу: 456 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.12.2015 | Комментарії (0)

   Днями відбулися змагання  з волейболу (дівчата) до Дня Святого Миколая.

Окрім команд нашого району, участь у змаганнях взяли також команди з Кам’янця-Подільського.

Гарний настрій, позитивна енергетика і справжній командний дух панували на спортивному святі.

У підсумку змагань місця розподілились наступним чином: І місце виборола команда Кам’янця-Подільського, ІІ місце — Глибоки, ІІІ місце - Купки.

Команда-переможець та команди - призери були нагороджені грамотами та кубками.

Вітаємо переможців і призерів змагань та бажаємо всім успішних тренувань, сильного командного духу і нових перемог.

                                    Елеонора Скіпор

Проглядів матеріалу: 527 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.12.2015 | Комментарії (0)

    Не зважаючи на те, що зима цьогорір видалася несніжною, святковий настрій панує скрізь, адже розпочинається зимовий цикл свят. Найбільш очікуваним є прихід святого Миколая.  І діти, і дорослі люблять та шанують цього заступника. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Діти ж заздалегідь готуються до цього свята. Пишуть листи, намагаються (як ніколи) бути слухняними і з нетерпінням чекають коли в ніч з 18 на 19 грудня до них завітає св. Миколай і здійсняться їх мрії і побажання.

         Не оминув він своєю увагою і глибочан. Для вихованців дошкільної установи «Сонечко» учні Глибоцької ЗОШ влаштували інсценізоване свято «Святий Миколай мандрує світами». Ангелики розповіли про історію улюбленого зимового свята, про Святого Благодійника, якого в народі іменують Великим Чудотворцем. Лунали вірші, пісні на його честь. Миколай ж винагороджував дітей за старанність похвалою, цукерками та подаруночками. Особливо сподобались малюкам саморобні ангелики, які підготували учні школи.

          Учні 5-В класу разом з класним керівником Осіповою А.І. провели урок-зустріч «Миколаєві помічники».

                 Для учнів школи було проведено святкову лінійку. Діти радо вітали Миколая та його помічників, щиро обіцяли бути слухняними та по-дорослому просили миру для України. Кожен клас презентував новорічну газети.

              Таке свято як День св.Миколая – не просто дарунки, цукерки, а вияв любові, доброти, милосердя до ближнього. Це – радість , яку відчувають і ті хто дають, і ті хто отримують .

Проглядів матеріалу: 499 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.12.2015 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024