Члени наукового товариства «Гіперіон» (секція математики та інформатики) Глибоцької гімназії зібралися за круглим столом, де учень одинадцятого класу, Дабика Віталій - учасник Всеукраїнського XIX Турніру юних математиків ім. професора Ядренка, капітан команди «М2В3», поділився своїм досвідом з юними науковцями школи.
Турнір – це не тільки змагання, а й можливість поспілкуватися з провідними математиками країни, поповнити свій науковий багаж. Тиждень спілкування з організаторами, членами журі й своїми однолітками надихає на багато років творчого життя.![](http://hlyboka-school.edukit.cv.ua/files2/photogallery/1347/DSC_0423.JPG?size=100&height=300)
Члени товариства обговорили оригінальне розв’язання геометричної задачі «Знову відновлюємо трикутник», яку Віталій доповідав на турнірі. Надихнувшись прикладом одинадцятикласника, учні підтримали ідею організації такого турніру у нашій школі, під час декади математики.