Завітало свято Осені і до Слобідського НВК. А й справді, як не відзначити цю чарівну пору року і не влаштувати свято? Скільки поетів освідчувались їй у коханні, скільки художників увіковічнили її красу у своїх полотнах. А вона кожного року знов і знов зачаровує нас своєю безмежною щедрістю та неймовірною красою. Родзинкою свята стала цікава розважальна програма. Звучали пісні, вірші, міні-п’єси у виконанні учасників. Своєю красою і незвичайністю вразили костюми дітей. Глядачі гучними оплесками проводжали зі сцени юних артистів. Усі були у захваті від гарного свята, яке подарували учні 2-3 класів разом зі своїми класоводами.
![](http://slobidkaschooll.klasna.com/uploads/editor/11554/614049/news_/images/24059164_153553688734439_7421962849899057135_n.jpg)
![](http://slobidkaschooll.klasna.com/uploads/editor/11554/614049/news_/images/24131188_153553665401108_1493483530335250651_n.jpg)
![](http://slobidkaschooll.klasna.com/uploads/editor/11554/614049/news_/images/24232025_153553658734442_8370565838912988752_n.jpg)