Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує черговий прийом до 10 серпня 2018 року творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики.
До дня народження видатного громадського та політичного діяча В’ячеслава Чорновола – 24 грудня, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.03 р. №979 «Про премію імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики» (із змінами) щорічно присуджується Премія його імені у розмірі 20 тисяч гривень за рахунок коштів, передбачених на ці цілі у державному бюджеті Державному комітеті телебачення і радіомовлення України.
На здобуття Премії приймаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної памяті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення та і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії. За рішенням Комітету книги до розгляду не приймаються.
Можуть бути висунуті роботи окремих осіб і творчих колективів у складі не більше 5 осіб.
На розгляд Комітету подаються:
- клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою публікації (твору) та його автора (авторів);
- примірник публікації (твору) на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації, телепередачі та радіопрограми, на компакт-дисках у форматі DVD):назва ЗМІ, номер, дата виходу у світ із зазначенням району, міста, області, тощо;
- копія паспорта, у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу.
|
В дитсадочку нашім свято:
Сміху, радості багато
Випускний сьогодні в нас,
Розставатися вже час.
Випускний бал у дитячому садку - це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків.
Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Але це не день для смутку, а велика подія, бо випуск - це маленька сходинка до нового життя. Тому випускне свято завжди особливе.
І ось ця мить настала… 7 та 8 червня вихованці дошкільного підрозділу Станівецького НВК святкували свій перший випускний бал.
Весь колектив садочка, батьки дітей і багато гостей прийшли привітати дошкільнят зі святом та провести їх до школи. А майбутні першокласники приготували для всіх таночки і пісні, вірші і гуморески.
Дійства в двох випускних групах пройшли дуже цікаво, весело, та урочисто. Доказом цього було цікаве оформлення залу, святкове вбрання дітей. Дітям було вручено «Диплом випускників», «Подяку» та медалі про закінчення дитячого садка.
Швидко промайнули роки в дитячому садку. Це був час безтурботних ігор, цікавих занять, веселих свят, нових знайомств та вірних друзів. Попереду в наших випускників багато нового та цікавого. Тож бажаємо їм – веселого, пізнавального шкільного життя, і хай у дорослому житті, обов’язково здійсняться їхні заповітні дитячі мрії!
|
11 червня 2018 року на базі районного методичного центру управління освіти Глибоцької РДА відбулися навчальні заняття обласної Школи професійного зростання методиста.
У засіданні Школи взяли участь Наталія Костянтинівна Куриш, завідувач НМЦ менеджменту та координації діяльності методичних служб Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; Олеся Сидорівна Намака, завідувач РМЦ управління освіти Глибоцької РДА; Ольга Романівна Остафій, методист НМЦ менеджменту та координації діяльності методичних служб ІППОЧО; методисти РМК/ММК області.
Розпочалася робота екскурсією методичним центром управління освіти Глибоцької РДА, під час якої Олеся Сидорівна Намака продемонструвала колегам-методистам, як організований робочий простір у їхньому центрі. Опісля під час зустрічі за круглим столом Олеся Сидорівна розповіла про освітній простір Глибоччини, про їхній досвід та організацію роботи, участь у проектах, здобутки учнів, учителів району. Також освітянка запросила гостей ознайомитися з методичними напрацюваннями центру, які були представлені на стенді.
Під час практичної частини заняття слухачі взяли участь у майстер-класі «Мистецтво бути методистом: як встигнути все», який був присвячений темі тайм-менеджменту. Олеся Сидорівна дала поради щодо раціонального використання часу та запропонувала методистам виконати вправи «Аналіз поглиначів часу», «Делегування повноважень» і «Планування».
Наталія Костянтинівна Куриш розповіла про нові ролі та завдання методиста в контексті сучасних змін і реформ в освітній галузі, поговорила зі слухачами про ресурси, які методист може використовувати у своїй роботі.
Наостанок освітяни мали змогу заповнити анкети зворотного зв’язку, які допоможуть організаторам дізнатися про ефективність проведеного заняття та будуть сприяти корегуванню змісту роботи Школи для підвищення її якості.
...
Читати далі - тисни тут
|
|