Сьогодні делегація освітян Глибоцького району бере участь у засіданні круглого столу «Реалізація освітньої реформи у школах з румунською мовою викладання в Чернівецькій області».
В рамках круглого столу відбулося представлення Української асоціації дослідників освіти та проекту «На освітніх перехрестях: діалог з національними меншинами у Чернівецькій та Закарпатській областях», а також проекту «Фінська підтримка української шкільної реформи».
Під час засідання представлено і обговорено попередні результати аналізу друкованих, електронних та соціальних засобів масової інформації, фокусованого групового обговорення з учнями, батьками, вчителями та представниками органів управління освітою.
![](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/62253467_1250729921766947_1765497056354369536_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=354510e3ef0be5aa7009f375ba253d96&oe=5D9F507D)
![](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/62307796_1250730025100270_7039230430666555392_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=8c5b428ec6a501edfc914f817b5c594a&oe=5D9679C8)
![](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/62244015_1250730091766930_1143979090638798848_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=511f859c177eef60f9bcef15bdaed4c3&oe=5D82961F)