З давніх-давен славилася Україна таким звичаєм, як ворожіння у ніч на Андрія. Ця давня традиція – прекрасний витвір людської фантазії, призабутий сьогодні.
Учні 8 класу Черепковецької ЗОШ намагалися повернути йому життя. Дівчата, завітавши до господині на вечорниці , співали пісень , жартували, ворожили. Не обійшлося і без хлопців, які зачіпали дівчат, розповідали небилиці. Цікавою для дітей виявилася гра «Калита». Насамкінець господарі свята пригощали всіх гостей пампушками, пирогами, пончиками.
![](/Muko/Slobidka/IMG_6928.jpg) ![](/Muko/pruvoroku/kvitu/IMG_6920.jpg)
|