Нині осінь нас чарує,
Неповторна, чарівна,
Різні барви нам дарує
І дивує нас вона.
Виглядає так казково
Восени і парк, і гай,
Розмаїттям кольоровим
Прикрашає осінь край!
2 листопада в Черепковецькому ДНЗ відбулося свято «Осінь чарівниця» Метою свята було: сприяти розвитку колективної діяльності, розвиток пізнавальних інтересів, виховання естетичної культури і розвиток художніх здібностей, формування вміння і розвиток навичок організації та проведення творчих заходів, виховання культури поведінки і свідомої дисципліни, прищеплювати любов до осінніх свят. А також вчити бачити красу рідного краю, милуватися її дарамирозвивати спостережливість, творчі здібності.Свято було насичене піснями, віршами, танцювальними номерами, розігрувалась казка на новий лад «Ходить гарбуз по городу». У святі взяли участь і вихованці середньої групи, які підготували для Осені осінні композиції і разом з Осінню протанцювали танець «Листочки». На протязі свята переважав веселий настрій, а по закінченні свята дітей чекав сюрприз - чарівна гостя Осінь пригощала діток своїми дарами.
![](/Muko/Olimp/MatPrav/image-0-02-05-6576069f07bb106533ee7241f8c1472ab662.jpg)
![](/Muko/trud/zigrivoina/IMG_0013.jpg)
![](/Muko/Valiakyzm/Kot/IMG_0110.jpg)
![](/Muko/Metodika/Semleontii/IMG_0124.jpg)
|