Єдиний скарб у тебе-рідна мова
Заклятий для сусіднього хижацтва
Вона твого життя міцна основа,
Повніша над усі скарби й багатства
П.Куліш
9 листопада традиційно наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом президента України № 1241/97 від 6 листопада 1997-го. Цього дня у Купському НВК№2 відбувається низка заходів.
З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку функціонування мови як духовного потенціалу нації, виховання високої культури учні та вчителі долучилися до акції «Всеукраїнський диктант національної єдності», провели літературно- музичне свято « Кожному миле його слово рідне» .
Крім того, у цей день стартував Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/23244384_626095051114675_3807292533523690132_n.jpg?oh=838a9ab57f80ffad4afe8e27bfd24e45&oe=5A639943)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/23435021_626095071114673_2577177970246833638_n.jpg?oh=1d0f6316a50b344a0cd934a6bc087d48&oe=5AA6EB51)
|