22 квітня святкувався День Землі. Це хороший привід поговорити з дитиною про екологію, про те, що потрібно берегти нашу планету і що дитина особисто може зробити для цього.
До дня Землі, 23 квітня, в Черепковецькому ДНЗ вихователі всіх вікових груп проводили заняття, бесіди присвячені бережливому ставленні до нашої домівки. Також вихованці середньої групи влаштувати прибирання у дворі та на свіжому повітрі поговорили про воду, звідки вона береться. Старші дошкільники посадили рослини, щоб не тільки в теорії, а й на практиці зробити щось корисне для Землі. Найменші дошкільнята проводили досліди з водою та розглядаючи картини вчилися цінувати довкілля.
Вихователем-методистом Чорней Н.І. розроблений лепбук «Екологія» для роботи з дітьми перед шкільного віку, в роботі з яким діти мають змогу ознайомитись з екосистемою, навчитись сортувати сміття, дізнались про тварин Чернівецької області, занесених до Червоної книги України, прочитати вірші про природу, визначити ресурси Землі (відновлювані і невідновлювані), повторити правила поведінки на природі, поговорити про охорону природи та пройти тест «Екологічний спосіб життя».
Вихователь-методист Чорней Н.І.
![](/8888/20180423_120759.jpg)
![](/8888/20180423_120829.jpg)
![](/8888/20180423_121249.jpg)
![](/8888/IMG-5c147a9493777862c13b61889644b0f2-V.jpg) ![](/8888/IMG-5fad1c5769704b66e9d3841a3b5d6b8a-V.jpg)
![](/8888/IMG-7d75bf10245709d077a42732d04fd639-V.jpg) ![](/99999/IMG-72b540e9320b66bdcbdf41dd3c669ac7-V.jpg)
![](/99999/IMG-1856aa6cc342980bf5db918684d5851b-V.jpg) ![](/99999/IMG-328034ceae3f69f67e4902be313f987d-V.jpg)
![](/99999/IMG-be58f2f317d07c3a1829844ab853b62c-V.jpg) ![](/99999/IMG-e073cd1bac4e53347255f906f8fd0112-V.jpg)
|