3 квітня в Йорданештській ЗОШ І-ІІІ ступенів, в рамках семінару "Больцанські/Боценські рекомендації щодо національних меншин у міждержавних відносинах" завітали Наталія Бєскова, начальник відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Директорату дошкільної та шкільної освіти Міністерства освіти і науки України; Світлана Харченко, головний спеціаліст, відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Директорату дошкільної та шкільної освіти Міністерства освіти і науки України; Михайло Подюк, заступник директора департаменту - начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи з питань етнополітики Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України.
Поважну делегацію з музичною композицією зустріли учні школи. Директор школи Шапка Ф. А. розповів про історію будівництва нової школи, про матеріальне забезпечення навчально-виховного процесу. «Ми постійно відчуваємо підтримку Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, управління освіти Глибоцької РДА в плані забезпечення дидактичної літератури та інших необхідних матеріалів для вивчення української мови та інших звичайно предметів. Результат тому є вільне володіння переважної більшості учнів державної мови», - сказав у своєму виступі директор школи.
У своєму виступі начальник управління освіти Барарюк В. І. відмітив, що з моменту здачі в експлуатацію школи, вона постійно знаходиться в центрі уваги освітянських органів. Постійно поповнюється матеріально-технічна база. Наприклад, на черзі отримання комп’ютерного класу, підключення до швидкісного інтернету, будівництва військово-спортивного майданчика.
Екскурсія по школі, відвідування шкільного історико-краєзнавчого музею залишили приємні враження у гостей.
У своїх виступах перед педагогічним колективом, представники обох Mіністерств щиро подякували за роботу та побажали успіхів у подальшій роботі на терені навчання та виховання молодого покоління!
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/57079679_1206059092900697_3902015974970228736_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=9f9aad87f4bc56f33c76ddf3fb637caa&oe=5D3B007B)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/56567277_1206059069567366_5356970205580886016_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=3c4b3e8d2089e925403a82a0caa9d01b&oe=5D3A55EC)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/56619835_1206059132900693_3557357880397004800_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=b7333ba3948a4e15480d30b6ea06ff55&oe=5D319229)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/56547259_1206059152900691_4498537763599024128_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=db7e55c9800a1f4b0adffedd5fd9e10d&oe=5D04751A)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/56505507_1206059182900688_6509476051842760704_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=97c68a04198bb0c5f2c2b9612d8e084b&oe=5D3F3D27)
|