3 квітня в Йорданештській ЗОШ І-ІІІ ступенів, в рамках семінару "Больцанські/Боценські рекомендації щодо національних меншин у міждержавних відносинах" завітали Наталія Бєскова, начальник відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Директорату дошкільної та шкільної освіти Міністерства освіти і науки України; Світлана Харченко, головний спеціаліст, відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Директорату дошкільної та шкільної освіти Міністерства освіти і науки України; Михайло Подюк, заступник директора департаменту - начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи з питань етнополітики Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України.
Поважну делегацію з музичною композицією зустріли учні школи. Директор школи Шапка Ф. А. розповів про історію будівництва нової школи, про матеріальне забезпечення навчально-виховного процесу. «Ми постійно відчуваємо підтримку Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, управління освіти Глибоцької РДА в плані забезпечення дидактичної літератури та інших необхідних матеріалів для вивчення української мови та інших звичайно предметів. Результат тому є вільне володіння переважної більшості учнів державної мови», - сказав у своєму виступі директор школи.
У своєму виступі начальник управління освіти Барарюк В. І. відмітив, що з моменту здачі в експлуатацію школи, вона постійно знаходиться в центрі уваги освітянських органів. Постійно поповнюється матеріально-технічна база. Наприклад, на черзі отримання комп’ютерного класу, підключення до швидкісного інтернету, будівництва військово-спортивного майданчика.
Екскурсія по школі, відвідування шкільного історико-краєзнавчого музею залишили приємні враження у гостей.
У своїх виступах перед педагогічним колективом, представники обох Mіністерств щиро подякували за роботу та побажали успіхів у подальшій роботі на терені навчання та виховання молодого покоління!
|