11 квітня 2019 року народний депутат України Тиміш Григорій Іванович, голова районної ради Панчук Петро Володимирович разом з начальником управління освіти Глибоцької райдержадміністрації Барарюком Василем Івановичем та головою Стерченської сільської ради Будей Наталією Василівною завітали до Стерченської ЗОШ І-ІІІст.
Візит поважних гостей став справжнім святом, як для дітей так і для вчителів, адже народний депутат та очільники районної та місцевої влади для оновлення застарілої техніки в комп’ютерному класі вручили учням школи 11 новеньких комп’ютерів.
Директор школи Гафу О.Л. акцентувала увагу на тому, що нова техніка дозволить використовувати більш сучасні програми, а відтак, створювати всі умови для розвитку творчих здібностей школярів.
Адміністрація школи, весь педагогічний та учнівський колективи висловлюють щиру подяку депутату Верховної Ради України Григорію Тимішу та начальнику управління освіти Глибоцької РДА Барарюку Василю Івановичу за щедрий та довгоочікуваний подарунок.
Хай Вам Бог посилає своє благословіння за Ваші добрі діла !
Ї
|
Педагогічна наука й освітянська практика довели, що театралізована діяльність – це один з ефективних засобів соціалізації дошкільника.
Театр – це відображення душі, думок, ідей. Театральне мистецтво близьке та зрозуміле для дітей, адже в його основі лежить гра. Театралізована діяльність є ефективним засобом педагогічного впливу на розвиток особистості дошкільника. Вона передбачає формування в дошкільників умінь «входити в образ» та «утримувати» його впродовж усієї театралізованої діяльності; усвідомлювати мовленнєві та виконавські дії, передавати характерні особливості різних художніх образів; переносити здобуті уявлення в самостійну ігрову діяльність. Театралізована гра - один з яскравих емоційних засобів, який формує художній смак дітей.
Саме тому з метою виявлення і стимулювання творчих пошуків педагогічних працівників закладів дошкільної освіти та з метою активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і розвитку талановитих дітей дошкільного віку, поширення авторських театральних розробок для роботи з дітьми раннього та дошкільного віку упродовж грудня-квітня 2018-2019 р.р. в районі відбувався фестиваль творчих ідей педагогів закладів дошкільної освіти «Фестиваль театральної ляльки».
У Фестивалі взяли участь понад 40 педагогів з 17 закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів. Заключний етап пройшов 12 квітня 2019 року на базі РМЦ, де педагоги презентували свої авторські роботи. Ознайомитись з матеріалами учасників можна було на сайті управління освіти району у рубриці «Фестиваль театральної ляльки».
Джерелом натхнення для авторських робіт, які були представлені на Фестивалі, звичайно стали вихованці. Саме діти, яких вони так люблять, дали вихователям невичерпну енергію, життєлюбність, надихнули на творчість, оригінальність та фантазію.
За активну участь та креативність учасники були нагороджені грамотами, а педагогічний колектив Купського НВК отримав почесну відзнаку управління освіти Глибоцької райдержадміністрації за за оригінальність, новизну, креативний підхід та формування творчої уяви і фантазії дошкільників.
Базовим компонентом дошкільної освіти визначено, що театралізована діяльність є специфічним видом дитячої активності, одним із найулюбленіших видів творчості.
Набутий у дошкільні роки власний мистецько-комунікативний досвід – це запорука не лише загальнокультурного розвитку дитини, а й її розкутості, впевненості, особистісної активності в подальшому житті.
...
Читати далі - тисни тут
|
12 квітня учні Купського НВК № 2 відзначили День космонавтики.
Всі заходи, приурочені до цього свята, мали на меті ознайомити учнів з історією космонавтики, її творцями, розкрити роль українських вчених у розвитку космонавтики.
Цікаві конкурси, усний журнал «Дорога в космос», які підготували учні 9 - 11-их класів під керівництвом вчителя фізики Павлюк Ф. Г. дав змогу ознайомити учнів з історією першого польоту людини в космос. Побачивши землю з космосу, Юрій Гагарін пізніше сказав:
«Облетівши Землю в кораблі – супутнику, я побачив, яка прекрасна наша планета. Люди, нумо зміцнювати, примножувати цю красу, а не руйнувати.»
|
Відповідно до плану-графіку проведення виїзних методичних студій 12 квітня 2019 року Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області проведено засідання виїзної методичної студії для директорів ЗЗСО Глибоцького району.
|
Здоров’я – це найвище благо, дароване людині Природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. На жаль, досить часто ми бездумно розтринькуємо цей подарунок, забуваючи, що втратити здоров’я легко, а повернути – дуже важко, інколи неможливо.
Як не прикро, Природа дарує здоров’я з однією умовою: його потрібно належним чином підтримувати, зміцнювати, тренувати.
Здоров’я – це радість життя, бажання жити, працювати, робити добро. Здоров’я – це можливість милуватися красою природи, радіти зустрічі з друзями, відчувати любов до рідних і близьких людей, дізнаватися щось нове про навколишній світ.
“Твоє здоров’я у твоїх руках, тож бережи його щоднини” – саме під таким девізом у Волоківській ЗОШ І-ІІІ ст. був проведений Міжнародний тиждень громадського здоров’я. Всі заходи проведені в рамках цього тижня виявилися дуже цікавими та змістовними. Медична сестра Олер К.М. провела з учнями 5-го класу Всеукраїнський урок «Громадське здоров’я» під час якого були висвітлені питання громадського здоров`я,формування здорових навичок та відповідального відношення до власного здоров’я. Урок був проведений у ІІ етапи: перший включав у себе теоретичну частину, яку висвітлила медична сестра, і ІІ етап – практичний під час якого через інтерактивні методи учні були розділені на 2 групи, вони отримали завдання розробити плакати, на яких потрібно було висловити особисті враження від уроку та відобразити з чим у них асоціюєтьсяпоняття «здоров’я». Діти неперевершено справилися із цим завданням.
Також, в рамках цього тижня вчитель фізкультури Нікіта Д. П. провів з учнями 5-х, 8-х та 10-х класів майстер клас із виконання фізичних вправ для зміцнення свого здоров’я.
Вчителька основ здоров’я Пентелейчук Л.В. провела з 5-м класом виховний захід на тему: «В здоровому тілі – здоровий дух». Учні знайшли і прочитали народні приказки про здоров’я, підготували маленькі твори-роздуми, провели конкурс плакатів на тему: «Як зберегти власне здоров’я», закликали всіх присутніх дотримуватися режиму дня, вести здоровий спосіб життя, їсти вітаміни, більше бувати на свіжому повітрі, одним словом – дбати про своє здоров’я.
Дуже цікавий та своєрідний флешмоб провели учні 4-го класу під девізом «Ми за здоров’я».
«Здоров’я — найвища цінність», хочеться тільки, щоб людина починала замислюватись над своїм здоров’ям не тоді, коли захворіє, а значно раніше. Адже не так важко дотримувати режиму, щодня робити зарядку, стежити за вчасним і раціональним харчуванням. Бережіть здоров’я, зміцнюйте й примножуйте його! І пам’ятайте про те, що здоров’я — найцінніший скарб, і від вас залежить, чи зумієте ви зберегти його на довгі роки.
...
Читати далі - тисни тут
|
|