«Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» - районний етап Всеукраїнського фестивалю із такою промовистою назвою у рамках відзначення 200-річчя з дня народження Шевченка відбувся вчора – 26 березня – у Глибоцькому ліцеї за участі освітян краю. Вчителі шкіл зі всього району презентували свій доробок у трьох номінаціях: понад 30 авторів художніх полотен, вишивок, робіт, виконаних у різних техніках, представили свою майстерність у номінації «Образотворче мистецтво», 17 конкурсантів номінації «Література і творчість» презентували власні поезії, збірки, літературознавчі розвідки та читали і співали твори відомих авторів про Кобзаря, а також автентичні поезії Генія. Два театральних колективи із Турятського та Слобідського НВК у номінації «Театральне мистецтво» інсценували Шевченкові шедеври, викликавши овації глядачів.
Опікувалася проведенням такого мистецького заходу голова Районного комітету профспілки працівників освіти – Світлана Іллівна Лазурко: і заохочення освітян до участі у фестивалі, і збір заявок, і організація творчої команди, і комфортна атмосфера свята, як і нагородження призами та дипломами – далеко неповний перелік заходів, що передували фестивалю і забезпечили його абсолютний успіх.
Так, присутній на святі Голова журі обласного етапу даного фестивалю, голова обласного комітету профспілки працівників науки та освіти – Дудчак Володимир Васильович – був щиро зворушений тим, як милозвучно лилася поезія Кобзаря з уст вчителів румуномовних шкіл, скільки гордості за великого сина українського народу лунало у кожному слові тих, для кого українська є другою рідною мовою – це був справжній парад буковинської толерантності та національної єдності.
До усіх присутніх з вітальним словом звернувся начальник управління освіти – В. Г. Швець. «Лише той вчитель, чиє серце не перестало захоплюватися і надихатися, може запалити жагою пізнання серця своїх учнів. Вашим полум’яним серцем, шановні учасники фестивалю, плекається національна свідомість молодого покоління, а завдяки небайдужості та професіоналізму таких вчителів школа була і залишається острівцем стабільності, безпеки, осередком культури і науки за будь-якого часу», - зауважив Василь Григорович.
Фестиваль переконливо довів: Кобзареве слово живе й діяльне крізь століття. Всі матеріали, подані конкурсантами, будуть опубліковані у Всеукраїнському альманасі фестивалю.
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0666.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0669.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0671.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0672.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0678.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0676.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0679.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0687.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0688.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0690.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0695.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0703.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0707.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0711.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0714.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0718.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0722.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0727.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0729.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0737.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0741.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0743.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0748.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0759.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0774.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0754.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0776.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0849.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0651.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0656.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/liah/DSC_0659.jpg)
Повний фоторепортаж про даний захід – ТИСНИ ТУТ
|