Учні 5 - их класів разом із класними керівниками Чорнщю О.В., Скаловською С.С. підготували святковий концерт до Дня пам’яті народного артиста України Назарія Яремчука.
Зала зібрала учнів та вчителів шанувальників його творчості. Звучали пісні у виконанні учнів 5 – их класів: «Червона рута» , «Родина», які співали усі учні в залі , а пісню «Квітка розмарин » виконав Горобець Діонісій - вихованець вокального гуртка. Учитель музичного мистецтва Чорна Олександра Василівна зачарувала гостей піснею «Пісня буде поміж нас». Золотий голос Буковини об 'єднав усю шкільну родину.
![](/Muko/petruchanka/1/ioiuo.jpg) ![](/Muko/buxgalt/iyoiuo.jpg)
![](/Muko/Vitania/Dumka/louiol.jpg) ![](/Muko/Slobidka/kk-.jpg)
|