З метою поглиблення знань учнів спрямованих на реалізацію право просвітницького проекту«Я маю право!» у 2018 роціу Глибоцькій гімазії було проведено ряд заходів.
Класними керівниками проведено години спілкування«Мир і дружба не дива або знай свої права» (5 - 7 класи).Серед учнів гімназії проведено конкурс малюнків на тему: «Права дитини».Найкращим серед малюнків члени журі визначили малюнок учня 5 класу Тодеренчук А.
Для учнів початкових класів лекторська група клубу «Феміда» клуб «Старшокласник» провела лекторій «Великі права маленької дитини».
Провдено круглий стіл на тему «Ніхто немає права ображати людину».
В бібліотеці гімназії відбулася виставка літератури на правову тематику.На базі районного відділу поліції був проведений круглий стіл з начальником Глибоцького відділу поліції Урсу В. «Наслідки протиправної поведінки молоді».Правовий квест «Права дитини» проводився серед учнів 6-7 класів.
Серед учнів проводився правовий футбол «Я маю право знати свої права».
Серед учнів відбулася інтерактивна дискусія на тему «Правова культура – міцність держави».
![/Files/images/право2.png](http://hlyboka-school.edukit.cv.ua/files2/images/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE2.png?size=11) ![/Files/images/право3.png](http://hlyboka-school.edukit.cv.ua/files2/images/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE3.png?size=11) ![/Files/images/право4.png](http://hlyboka-school.edukit.cv.ua/files2/images/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE4.png?size=11) ![/Files/images/право5.png](http://hlyboka-school.edukit.cv.ua/files2/images/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE5.png?size=11) ![/Files/images/право6.png](http://hlyboka-school.edukit.cv.ua/files2/images/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE6.png?size=11)
|