Участь у мовному таборі допомагає дітям розкрити свої таланти та отримати досвід спілкування іноземною мовою. При цьому знання дитини не оцінюються і дитина має змогу сприймати навчання як гру.
Саме тому учні Купського НВК №2 взяли участь у проекті літніх мовних таборів з метою підвищити рівень володіння англійської мови.
Робота літнього мовного табору була спланована за тематичними днями.
Перебування учнів у таборі дало можливість дітям вивчати іноземну мову у цікавій формі, весело провести час разом із друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому.![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/64273429_895223664146246_2440738311254310912_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=7296c07f3871171927ec4c13dd9e26fd&oe=5D9D9892)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/62582155_895224240812855_8654187122359533568_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=58102383cb29f720938166a3bcd36f26&oe=5D8D145D)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/62522508_895224544146158_8325435005375348736_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=f01c2db9dca953d41c8a2c04b47fc4f2&oe=5D801FC9)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/62465107_895223594146253_1020577898471358464_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=715554e7d31baf4c36a14e2cbf24bf74&oe=5D97BE48) ![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/62251507_895224224146190_392419479524474880_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=ca480ded9f99cafc245bc99165224496&oe=5D885F2F)
|