Напередодні Великодня дошкільнята Кам’янського ЗДО вчилися прикрашати писанки різноманітними техніками. Малята середньої групи № 2 ( вихователь Надія Тодорюк) розмальовували справжні яйця фарбами, використовуючи нетрадиційні техніки малювання ( пальчиком, вушними паличками, штампиком). Вихованці старшої групи №1(вихователь Галина Карлійчук) технікою ліплення на пластині прикрашали картонну писанку візерунками з пластиліну.
Батьки теж не залишились осторонь. Приємно здивувала робота Валентини Мицак, мами Клавдії, вихованки середньої групи, «Пасхальний подарунок», виконана технікою в’язання спицями з різнокольорових ниток.
![](/8888/DSC06222.jpg)
![](/8888/DSC06224.jpg)
![](/66666/DSC06234.jpg)
![](/8888/DSC06238.jpg)
![](/66666/DSC06245.jpg)
![](/66666/DSC06258.jpg)
|