Писанка – абсолютно унікальний витвір. Вона вражає своєю витонченістю, довершеністю і багатством композиційних варіантів, орнаментальних елементів та мотивів.
29 березня в Черепковецькому ДНЗ був проведений майстер-клас для педагогів з виготовлення пасхального яйця в техніці Пап'є-маше, який підготувала і провела вихователь Боднарюк О.М. Під час даного майстер-класу вихователі вправлялись у виготовленні основи яйця та проявили фантазію у нанесенні орнаментів на заздалегідь підготовлені, керівником майстер-класу, пофарбовані основи яєць. Даний вид роботи супроводжувався змістовним роз’ясненням ходу роботи, історією писанки та значення символів, які зображають на великодніх яйцях.
Вихователь-методист Чорней Н. І.
![](/66666/IMG-0cdd4d32cdbb324ec6d545289a7e6b73-V.jpg)
![](/66666/IMG-48b0c8d85c50c9ceb1736022bcef3e5c-V.jpg)
![](/66666/IMG-156a1e10d9d44b03b96ecbeca3e33deb-V.jpg)
|