За сприяння райкому профспілки, колектив Купського НВК №2 в червні місяці вирушив у подорож Хмельниччиною. Спочатку відвідали Кам’янець-Подільську фортецю і гуляли вулицями старого міста. Потім зміцнювати командний дух було вирішено направитись до Дністра. Катаючись на катері, всі навперебій обговорювали місцеву красу. Програма екскурсії була дуже насичена і цікава та пролетіла практично непомітно. Дякуємо голові профкому Вероніці Іллівні та голові райкому профспілки Світлані Іллівні за можливість долучитися до пізнання рідного краю.
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/65247051_1266389490200990_7750352894624268288_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_eui2=AeHSPXfMuAK0vmpjYhN1xsa8O4O8AhHs2TLIHRsVUDP_CKl-TwdF_I-UzESh4JwbWfdfLBlBdC1PmvNNwfNn8fWHgiQ_x5NXK3KsDyky_dQhyg&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=47609cb04737dfa1968d233bec25c99d&oe=5D8EFB52)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/64865813_1266389623534310_4516952414405787648_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_eui2=AeHEGj7t7wdGM8KbjjzKCJJDi1fRlRQJWUYETYcw_17OaEidYBLk7FGqjdH7LuTaGoNN2a6saGKaKQWk-Ux7DV6d2GZL754yEEURwjmAFqcS7w&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=dc5979cbc55cfaac5742f07b7af3c4ce&oe=5DB9529F)
|