Україна все ще в небезпеці, а її мужі-сини – наші воїни, захисники потребують нашої підтримки, як моральної, так і матеріальної.
На виконання п.5.1.24 заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді (наказ Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 р. № 641) та п.6.12 Плану заходів Комплексної програми підвищення якості національно-патріотичного виховання дітей та молоді Чернівецької області на 2017-2021 роки (рішення Х// сесії V|| скликання Чернівецької обласної ради від 24.03.2017 №9-12/17), листа УОСМС від 13.10.2017р.№166 та згідно плану виховної роботи Привороцька ЗОШ І-ІІ ступенів брала активну участь в обласній акції «Тепло наших сердець – захисникам» - збір домашньої консервації, фіто чаїв, вітамінів.
Сподіваємось, що наші передачі допоможуть солдатам бути сильнішими, нададуть їм віри на надії в те, що все буде добре на нашій землі, і зовсім скоро. Віримо у вас, наші захисники, віримо у перемогу, віримо в Україну!
Педагог-організатор Романюк Л.І.
![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=1920x400:format=jpg/path/sefb82b78b1823451/image/ia34f9f2d21c57591/version/1510923435/image.jpg)
![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=1920x400:format=jpg/path/sefb82b78b1823451/image/icd36eaebd2738a52/version/1510923435/image.jpg)
![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=1920x400:format=jpg/path/sefb82b78b1823451/image/i4122662cf85b0875/version/1510923435/image.jpg)
|