У різних країнах існує традиція прикрашати «Пасхальне дерево». Останні роки її почали відроджувати і в Україні. До святкування Великодня Привороцька ЗОШ І-ІІ ступенів взяла участь у районному фестивалі-конкурсі «Розквітай, писанко!».
В конкурсі взяли участь учні 1-9 класів, які проявили чимало творчості, а саме: розмальовували пасхальні яйця Петриківським розписом, оздоблювали бісером, тканиною та нитками. Гарною традицією стало прикрашення «Пасхального дерева» на території нашої школи.
Діти з превеликим задоволенням прикрасили шкільне «Пасхальне дерево». Проведення таких заходів у школі сприяє не лише навчанню учнів, а й виховує у них інтерес до історії та традицій української культури.
![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=1920x400:format=jpg/path/sefb82b78b1823451/image/i5daec1af85c04b9e/version/1522658092/image.jpg)
![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=1920x400:format=jpg/path/sefb82b78b1823451/image/iaf9d20d1fc9826d4/version/1522658092/image.jpg)
![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=1920x400:format=jpg/path/sefb82b78b1823451/image/id72abd43822b7246/version/1523008782/image.jpg)
|