Крилаті вислови |
|
На сайті працюють |
![](/stat/1722041998)
Онлайн всього: 33 Гостей: 33 Користувачів: 0 |
|
![](/.s/t/481/6.gif) | | ![](/.s/t/481/8.gif) |
| Головна » 2015 » Грудень » 16 » Рада профілактики у Глибоцькій ЗОШ І-ІІІ ст.
11:43 Рада профілактики у Глибоцькій ЗОШ І-ІІІ ст. |
Згідно плану роботи школи 14 грудня практичним психологом Стрільчук О.В. та та вчителем права Скибінською Л.С. в рамках декади правознавства було організовано засідання «Ради профілактики» спільно з працівником поліції у справах дітей Урсу Валентином Мірчовичем. Валентин Мірчович зупинився на питаннях про настання кримінальної та адміністративної відповідальності, про права та обов’язки школярів, зауважив про небезпечність у використанні піротехнічних засобів, а також про свідому та відповідальну поведінку за своє життя та життя оточуючих. ![](https://secureurl.fwdcdn.com/url/AhIiYn_Z6Qc8e6EVDRj6Ig/aHR0cHM6Ly9tYWlsLnVrci5uZXQvYXBpL3B1YmxpYy9tZXNzYWdlX3JlYWQ_YT1rNnFydTlkTVBDT2V5TDY0UG9GOUhrM2xEdFk2RnNqa1dsTkllN3ZDTHhTc2ZDNUszS2FENlBkb2twZURjblhrMkU5dlI3T2NfckRKcmY1eGNfOWhDM3BNZ016YTJPM2ZUUzJtWk1nQnZ6NE8?orig_uri=https://mail.ukr.net/api/public/message_read?a=k6qru9dMPCOeyL64PoF9Hk3lDtY6FsjkWlNIe7vCLxSsfC5K3KaD6PdokpeDcnXk2E9vR7Oc_rDJrf5xc_9hC3pMgMza2O3fTS2mZMgBvz4O)
|
Переглядів: 487 |
Додав: Ulia_RMC
| Рейтинг: 5.0/2 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
| |
![](/.s/t/481/11.gif) | | ![](/.s/t/481/13.gif) |
|
Календар |
|
|