10 листопада 2017 року на базі Глибоцького ліцею та Глибоцької гімназії (практичний тур) проходить ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання. Дівчата і хлопці Глибоцького району та Глибоцької , Тереблеченської, Волоківської ОТГ 8 і 10 класів беруть участь у інтелектуальних змаганнях з обслуговуючих та технічних видів праці. На районний етап з’явилися:
обслуговуюча праця: 8 клас – 15 дівчат
10 клас – 8 дівчат
Технічна праця: 8 клас – 24 хлопці
10 клас – 11
Бажаємо всім успішної роботи та гарних результатів!
![](/Muko/20171110_094210.jpg)
![](/Muko/trud/zigrivoina/20171110_094219.jpg)
![](/Muko/Olimp/MatPrav/20171110_094234.jpg)
![](/Muko/Valiakyzm/20171110_094305.jpg)
![](/Muko/trud/zigrivoina/20171110_094314.jpg)
![](/Muko/Olimp/MatPrav/20171110_094456.jpg)
![](/Muko/trud/20171110_094504.jpg)
![](/Muko/iord2/20171110_094718.jpg)
![](/Muko/20171110_095239.jpg)
|