9 грудня у Слобідському НВК було проведено виховний захiд «РІДНИЙ КРАЙ, ДЕ МИ ЖИВЕМ, УКРАЇНОЮ ЗОВЕМ!», який підготувала Мунтян Н. Р. - для учнів початкових класів.
Захiд проходив у вигляді гри, де брали участь двi команди «Веселка» та «Козачата».
Учасники команд активно відповідали на різні запитання, зачитували акровірші, а також було завдання хто перший вивчить скоромовку і швидше зачитає її.
На святі було дуже весело та цікаво. Переможцями стала команда «Козачата». Всі залишились щасливими та задоволеними отримавши масу позитивних вражень.
![](/Muko/sycheveni/IMG_0011.jpg) ![](/Muko/Vitania/Dumka/IMG_0012.jpg)
![](/Muko/olimpu/himinoz/IMG_0019.jpg) ![](/Muko/pruvoroku/kvitu/IMG_0033.jpg)
|