Писанка – символ України, одна зі стародавніх форм українського народного розпису, символ весни, сонця, повернення природи до життя. Із давніх-давен яйце, як і дерево, вважалося символом весняного пробудження природи, зародження життя, продовження роду.
З метою відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва; створення умов для їх творчого і духовного розвитку впродовж березня – квітня 2018 року у Глибоцькому районі вже вдруге проводиться конкурс «Розквітай, писанко!» серед закладів освіти. а підтримки управління освіти, районного методичного центру Глибоцьким районним будинком творчості дітей та юнацтва 10 квітня 2018 року біля управління освіти організовано виставку дитячих робіт, в цей день різними барвами розквітли дерева, увінчані писанками та крашанками.
Експозиція складалася з писанкових дерев, вишиваних рушників та великодніх композицій. Різні за технікою виконання писанки, виготовлені учнями та педагогами району, дерев’яні, паперові, глиняні, прикрашені бісером, крупами, візерунками – сотні писанок та крашанок прикрасили майданчик біля управління освіти. Виконані власноруч, свої великодні дерева сюди привезли 12 закладів освіти.
![](/8888/IMG-59ce30e97d89dd995cdf787095b85c6c-V.jpg)
![](/8888/IMG-3491371b7993da7651c93588d7ecc6aa-V.jpg)
![](/8888/IMG-bac1c3a3e5cd18791fd4217a8ebdf038-V.jpg)
![](/8888/IMG-cb99c9ca6dd7d18f17a8dee48fdaf7a8-V.jpg)
![](/8888/IMG-f39cfcd91b558af04768900873e971ca-V.jpg)
![](/8888/IMG-211a45c2c09c8535e21ad9133f2675e7-V.jpg)
![](/8888/IMG-283f0a44e2b55055f75be8acc3303117-V.jpg)
![](/8888/IMG-718ccd7599e4aa0a26604e903e704b7b-V.jpg)
![](/8888/IMG-759b7f66a93d5f8a4072290624061253-V.jpg)
|