Учасники хореографічного гуртка Молодійської ЗОШ І-ІІІ ступенів, прийняли участь у ХІІІ Всеукраїнській благодійній акції – «Почуй світ!» організованою ВБФ «Серце до серця».
У Чернівцях на вулиці Ольги Кобилянської відбувся концерт, де юні танцюристи продемонстрували свою майстерність під керівництвом Інни Валеріївни Сідор.
Зібрані кошти передали для придбання медичного обладнання у лікувальних закладах Чернівецької області.
![](http://molodia-school.ucoz.ru/_pu/2/s92028200.jpg)
![](http://molodia-school.ucoz.ru/_pu/2/s51884102.jpg)
![](http://molodia-school.ucoz.ru/_pu/2/s65283172.jpg)
![](http://molodia-school.ucoz.ru/_pu/2/s34358731.jpg)
![](http://molodia-school.ucoz.ru/_pu/2/s91129302.jpg)
|