26 квітня учні Валякузьминської ЗОШ І-ІІ ст., під керівництвом вчителя трудового навчання Котик Д.І., організували поїздку до місцевого садочка «Веселка» із метою проведенням майстер-клас по виготовленню святкових листівок до Дня матері.
Учні з великою відповідальністю віднеслися до цієї справи з великим захопленням: допомагали вихованцям виготовляти листівки. Ще приємним для дошкільнят було те, що як учні так і дошкільнята підготували гостинці, щоб пригостити один одного.
У результаті в дітей вийшли дуже гарні листівки із словами вдячності своїм матерям. Всі залишилися дуже задоволені співпрацею!
![](/99999/IMG_4644.jpg)
![](/99999/IMG_4645.jpg)
![](/99999/IMG_4646.jpg)
![](/99999/IMG_4647.jpg)
![](/99999/IMG_4650.jpg)
![](/99999/IMG_4654.jpg)
|