24 квітня 2018 року відповідно наказу управління освіти Глибоцької РДА випускники 11-х класів на чолі з методистом РМЦ Швецем В.Г. у складі команди району взяли участь у вогневих тренуваннях та навчальних стрільбах, які відбулися на загальновійськовому полігоні "Прибан".
Під керівництвом військовослужбовців збройних сил України старшокласники провели навчальні стрільби з автомата Калашникова.
Окрім того, юнаки ознайомилися з особливостями організації побуту військовослужбовців у польових умовах.
![](/99999/31206693_2026654734289456_7064804212135165952_n.jpg)
![](/99999/30776753_2089683391315827_1044590180_n.jpg)
![](/99999/30429809_2089682434649256_453923167_n.jpg)
![](/99999/30776753_2089683391315827_1044590180_n.jpg)
![](/99999/30784465_2089682484649251_969032367_n.jpg)
![](/99999/31124330_2026654040956192_5968302733663404032_n.jpg)
![](/99999/31131419_2026654527622810_7182732232988033024_n.jpg)
![](/99999/31131456_2026654670956129_8197341668811210752_n.jpg)
![](/99999/31138083_2026654087622854_3410066482401378304_n.jpg)
![](/99999/31143685_2026654850956111_6889864133970231296_n.jpg)
![](/99999/31144024_2026654777622785_2449344373448507392_n.jpg)
![](/99999/31144098_2026654700956126_1109835539449643008_n.jpg)
![](/99999/31144255_2026654867622776_424172254348181504_n.jpg)
![](/99999/31166837_2026654474289482_5297102922729914368_n.jpg)
![](/99999/31179926_2026654877622775_901659685793300480_n.jpg)
![](/99999/31229902_2026654680956128_5729470378405789696_n.jpg)
![](/99999/DSC04633.jpg)
![](/99999/DSC04636.jpg)
![](/99999/DSC04640.jpg)
![](/99999/DSC04648.jpg)
![](/99999/DSC04649.jpg)
|