4 грудня в школі відбулося свято "Супер татусь", яке було присвячене Дню Збройних Сил України. Свято організувала й підготувала Тетяна Теофілівна Деліцой, класовод 4-Б класу. На святі були присутні учні початкових класів та батьки четвертокласників. Діти привітали своїх татусів зі святом віршами й піснями. А потім Тетяна Теофілівна провела конкурси з учнями та батьками. Татусі були дуже активними, змагалися із усіх сил. Кожний хотів показати своїй дитині, що він й справді "супер татусь". Також діти підготували подарунки - поробки своїм рідним, а в кінці свята вручили всім медалі.
ДЯКУЄМО УЧНЯМ 4-Б КЛАСУ, ТЕТЯНІ ТЕОФІЛІВНІ ТА БАТЬКАМ ЗА ГАРНЕ РОДИННЕ СВЯТО!!!
![](http://koroviya.ucoz.ua/_nw/14/s09799521.jpg) ![](http://koroviya.ucoz.ua/_nw/14/s34245163.jpg)
|