Торкаючись теми виховання здорової дитини-дошкільника, не можна лишити осторонь питання безпеки життєдіяльності малюка. Відомо, що в будь-якому віці, а в дитинстві особливо, людину підстерігає багато небезпек, тому щоб вберегти і дати уявлення про різну небезпеку в дитячих дошкільних установах проводяться тижні безпеки життєдіяльності. В Черепковецькому ДНЗ тиждень БЖД проводився з 06.11 по 10.11. 2017року, творча група розробила план, в якому кожен з днів був присвячений окремій тематиці (день здоров’я, сам вдома, вогонь – ворог або друг, ми – пішоходи та пасажири та день екологознайки). В кожен з цих днів проводились відповідні тематичні заняття, бесіди, екскурсії, значну увагу приділялось дидактичним, рухливим, сюжетно-рольовим іграм, тощо. На цьому тижні проводився практичний тренінг з евакуації дітей та працівників із приміщень дошкільного закладу та екскурсія до пожежної частини. Також велась робота з батьками у вигляді бесід, батьки старших вихованців дуже творчо підійшли до дня присвяченому дорожньому руху, виготовивши будиночки для більш реалістичного моделювання ситуацій. Робота з колективом була проведена на педагогічних годинах. П’ятниця була і днем узагальнень, вихованці пригадували все почуте за тиждень.
![](/Muko/trud/zigrivoina/IMG_0002.jpg)
![](/Muko/trud/sem142012/IMG_0003.jpg)
![](/Muko/trud/zigrivoina/IMG_0004.jpg)
![](/Muko/trud/zigrivoina/IMG_0005.jpg)
![](/words/IMG_0008.jpg)
![](/words/IMG_0010.jpg)
![](/Muko/trud/sem142012/IMG_0012.jpg)
![](/words/IMG_0015.jpg)
![](/words/IMG_0016.jpg)
![](/Muko/trud/sem142012/IMG_0019.jpg)
![](/Muko/Metodika/Kameniuk/ngshn.jpg)
![](/Muko/trud/zigrivoina/neg.jpg)
|