Бути вчителем дуже відповідально, бо він для учнів взірець у мисленні та поведінці. Учитель живе в кожній людині. Тому жодна професія не обходиться без нього. Час і прогрес відводять деякі професії в архів. Та серед небагатьох незмінних величин є одна, найверховніша — Учитель.
14 квітня 2018 року виповнилася річниця з дня смерті вчителя Валякузьминської ЗОШ Кирилюк Зінаїди Степанівни, яка відійшла у вічність у свої 47 років.
Зінаїда Степанівна кохалася в народній пісні, віршах, прищеплювала своїм вихованцям уміння серцем відчувати мелодійність нашої мови.
У п’ятницю, 13 квітня, ми провели вечір пам’яті, на якому були присутні її рідні, друзі, вчителі та учні школи.
![](http://vkuzmyna-zosh.cv.sch.in.ua/files2/images/222/vechr_pam/101_5841.JPG?size=11) ![](http://vkuzmyna-zosh.cv.sch.in.ua/files2/images/222/vechr_pam/101_5867.JPG?size=11)
![](http://vkuzmyna-zosh.cv.sch.in.ua/files2/images/222/vechr_pam/101_5862.JPG?size=11) ![](http://vkuzmyna-zosh.cv.sch.in.ua/files2/images/222/vechr_pam/101_5869.JPG)
|