10 квітня в Черепковецькому ЗДО відбулося свято-розвага «Веснянки», яку підготувала разом з вихованцями середньої групи музичний керівник Дубовецька Л.М. Дійство свята було у формі казки, де головними героями була дівчинка Веснянка, яка з своїми лісовими друзями шукала сестрицю Весну. Розвага відбулася в святково прикрашеній залі у піднесеному настрої присутніх.
Вихователь-методист Чорней Н.І.
![](/8888/IMG_20180412_112608.jpg) ![](/8888/IMG_20180412_112702.jpg)
![](/8888/IMG_20180412_113101.jpg) ![](/8888/IMG_20180412_113118.jpg)
|