![Відзначення дня Гідності та Свободи Відзначення дня Гідності та Свободи](https://secureurl.fwdcdn.com/url/WpIB4XiqmNtNH9xxHrepwQ/aHR0cDovL3d3dy5nbGliLWxpY2V5LmNvbS91cGxvYWRzL3Bvc3RzLzIwMTUtMTIvMTQ0OTA1NDYxOV9kc2MwMzczNy5qcGc?orig_uri=http://www.glib-licey.com/uploads/posts/2015-12/1449054619_dsc03737.jpg)
На виконання Указу Президента України «Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи», доручення Кабінету Міністрів України від 09.11.2015 №45489/1/1-15, листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації № 01-31/ 2956 від 12.11.2015 та відповідно до затвердженого плану заходів у Глибоцькому ліцеї було підготовлено та проведено ряд виховних заходів національно-патріотичного спрямування.
День Гідності та Свободи!
У листопаді 2013 року українці вийшли на Майдан з рішучим наміром відстояти своє бажання бути частиною Європи. Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави. Вона вже вписана у сторінки Історії. Завдяки подіям, які розгортались в центрі столиці, український народ відчув в собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави. В нас прокинулось відчуття гідності, відваги, безстрашшя та самосвідомості.
У нелегкий час, який зараз, на жаль, панує в країні, хоробрі та сильні духом захищають територіальну цілісність України. Наші військові є втіленням справжньої свободи – без компромісів та меж. Вони – живий приклад героїзму, який переплавив у собі холодний розум та палкі серця.
В цей день хочеться згадати слова Тараса Григоровича Шевченка: «В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля». Тож давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.
Бажаємо усім нам миру, благополуччя, любові та достатку!
![](https://secureurl.fwdcdn.com/url/thd2cylKWHGfeXhpDww_6A/aHR0cHM6Ly9tYWlsLnVrci5uZXQvYXBpL3B1YmxpYy9tZXNzYWdlX3JlYWQ_YT1rNnE3dTlkTVBFMnkxTGF2YWE5dEFXSDZWSVotZWM3cFYxMU9mcm5GSUI2dGVpOUkyOHZldExveXFLV0ZZM1QwOVhOdFJiS016cnpFbU9sMWFyQlBHMlhLMnlkMGV4d0hnLXVWbXhNd0F5TF9QazdnaUVnJTNE?orig_uri=https://mail.ukr.net/api/public/message_read?a=k6q7u9dMPE2y1Lavaa9tAWH6VIZ-ec7pV11OfrnFIB6tei9I28vetLoyqKWFY3T09XNtRbKMzrzEmOl1arBPG2XK2yd0exwHg-uVmxMwAyL_Pk7giEg%3D)