Кожного року, у грудні місяці, стало гарною традицією організувати в школі новорічно-різдвяну виставку «Новорічна композиція». Цього тижня учні всіх класів виготовили для виставки стилізовані ялинки, новорічні вінки, сюжетні композиції та новорічні подарунки.
Найкращі композиції, що були відібрані для районної виставки стали: «Танець пінгвінів біля новорічної ялинки» (колективна робота учнів 9 класу) та «Перлина новорічного столу» (колективна робота учнів10 класу).
Роботи були виконані з великим ентузіазмом, що ще раз виявило практичні уміння і навіть таланти наших учнів.
ЗДВР Чупрун В.Л.
![](/Muko/Korovia/DSCN3115.jpg) ![](/Muko/Metodika/Semleontii/DSCN3119.jpg)
|