Неділя, 19.05.2024, 07:52















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2014 » Березень » 4 » Вітаємо Юну еліту 2014 року!
15:18
Вітаємо Юну еліту 2014 року!

    25 січня стартував ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Вже проведено олімпіади з фізичної культури, англійської мови, біології, математики, екології, французької мови, інформатики, інформаційних технологій, астрономії, географії, російської мови, світової літератури, фізики, історії, конкурс з українознавства, з педагогіки та психології, трудового навчання, хімії, економіки,з румунської мови та літератури (румунської та світової), української мови та літератури, правознавства.

Наш район успішно представили і вибороли призові місця наступні учні:

з правознавства:

Бірев Христина, Опришенська ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІІ місце;

Котюк Сергій, Глибоцький ліцей - ІІІ місце;

з української мови та літератури:

Славута Богдан, Глибоцький ліцей - ІІ місце;

Кирчу Міхаєла, Карапчівський ліцей - ІІ місце;

Дущак Віталіна, Карапчівський ліцей - ІІ місце;

Процюк Катерина, Корчівецька ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІІ місце;

Карп Анжеліка, Карапчівський ліцей - ІІІ місце;

з економіки:

Білик Дарія, Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІІ місце;

Славута Богдан, Глибоцький ліцей - І місце;

Котюк Сергій, Глибоцький ліцей - ІІ місце;

з хімії:

Бобкова Феодосія, Старововчинецький ліцей - ІІ місце;

Цибуляк Владислав, Кам’янська ЗОШ І-ІІІст. - ІІ місце;

Писарук Ірина, Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІІ місце;

з румунської мови та літератури (румунської і світової):

Лукинюк Анна-Марія, Йорданештська ЗОШ І-ІІ ст. - І місце;

Масікевич Родіка, Карапчівський ліцей - ІІІ місце;

Карп Анжеліка, Карапчівський ліцей - І місце;

Божеску Аліна, Карапчівський ліцей - ІІІ місце;

Дущак Віталіна, Карапчівський ліцей - ІІІ місце;

                                              з педагогіки та психології:

Тодерян Діана, Коровійська ЗОШ І-ІІІст.- І місце;

Унгурян Яна,Коровійська ЗОШ І-ІІІст.- ІІІ місце;

                                              з трудового навчання:

Панцир Лідія, Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ст.- ІІ місце;

Бічер Анжела,Купський НВК,- ІІІмісце;                              

                                               з українознавства:


Костеняк  Ксенія Олександрівна, Червонодібровський НВК,- ІІІ місце;

Русу Крістіна Петрівна, Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІІ місце;

                                               з історії:

Дорощук Ірина Миколаївна, Старововчинецький ліцей - ІІІ місце;

                                                з фізики:

Ванзуряк Олександр Олександрович, Глибоцький ліцей - ІІІ місце;

Цибуляк Владислав Степанович, Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ст.- ІІІ місце;


                                       з світової літератури:

Крива Анстасія Ростиславівна,Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІ місце;

Ніколаєва Вікторія Сергіївна, Старововчинецький ліцей - ІІІ місце;

                                               з географії:

Цибуляк Владислав Степанович, Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ст.- І місце;

Бобкова Феодосія Сергіївна, Старововчинецький ліцей - ІІ місце;

Славута Богдан Ігорович, Глибоцький ліцей - ІІ місце;

Жижиян Анастасія-Михаєла Валентинівна, Димківський НВК - ІІІ місце;

                                             з російської мови та літератури:

Облучинська Крістіна Валентинівна, Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ст. - І місце;

Григорчук Софія Ярославівна, Глибоцький ліцей - ІІ місце;

Крива Анастасія Ростиславівна, Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІ місце;

Кушнір Надія Петрівна, Глибоцький ліцей - ІІ місце;

                                               з астрономії:

Котюк Сергій Сергійович, Глибоцький ліцей - ІІІ місце;

                                   з ІКТ:

Карлєчук Тетяна Леонідівна, Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІ місце

                                   з екології:

Славута Богдан, Глибоцький ліцей - І місце;

Величко Максим, Глибоцький ліцей - ІІІ місце.

                         з французької мови:


Кирчу Марінела Іванівна, Йорданештська ЗОШ №2 - І місце.

Лукинюк Анна-Марія Віорелівна, Йорданештська ЗОШ №2 - ІІІ місце;


     з фізичної культури:

Головчак Сергій, Глибоцька  ЗОШ – ІІ місце;

Дручук Ліза, Глибоцький ліцей – ІІІ місце.

                                            З англійської мови:

Писарук Ірина, Глибоцька ЗОШ – ІІІ місце.

з математики:

Славута Богдан, Глибоцький ліцей - ІІ місце;

Ванзуряк Олександр, Глибоцький ліцей - ІІІ місце.

з біології:

Білик Дарія, Коровійська ЗОШ - І місце;

Унгурян Яна, Коровійська ЗОШ - ІІ місце;

Бобкова Феодосія, Старововчинецький ліцей - ІІ місце.

      Вітаємо учнів-переможців, їхніх вчителів-наставників та методистів-кураторів.

                         



 

Переглядів: 1687 | Додав: Ulia_RMC | Теги: вітаємо переможців | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 111 2 »
+3  
applause applause applause applause applause

+4  
2 ToniaRMC   (27.01.2014 13:19) [Материал]
biggrin flower flower flower

+4  
3 О_С_Намака   (27.01.2014 21:29) [Материал]
гарний початок. applause applause

+4  
4 MN   (27.01.2014 22:51) [Материал]
flower flower flower

+4  
5 Bagrunivka   (27.01.2014 23:06) [Материал]
Бажаємо учням та їхнім педагогам подальших успіхів і звершень. wink

+4  
6 Цуркан   (30.01.2014 17:10) [Материал]
applause applause applause applause applause

+4  
7 secretar   (03.02.2014 10:02) [Материал]
applause applause applause applause applause

+4  
8 Oksana_Kyrchu   (03.02.2014 15:26) [Материал]
applause applause applause applause

+3  
9 kiosik   (09.02.2014 17:38) [Материал]
http://www.volleymag.com.ua/

Компания VolleyMAG (ВолейМАГ) — онлайн магазин спортивной экипировки и аксессуаров, но прежде всего это люди, по-настоящему любящие спорт. Именно поэтому Вы никогда не увидете в этом магазине подделок или заведомо некачественных товаров. Только товары именитых брендов, таких как Mizuno, Asics, Errea, Mikasa, Mueller, Select, Umbro, HMS и др. от официальных диллеров в Украине дарят Вам уверенность в том, что ничто не омрачит радости от занятий спортом.

Дополнительные скидки для постоянных покупателей
Компания VolleyMAG очень ценит доверие своих клиентов и предоставляет скидку в размере 2% на любой товар при оформлении второго и последующего заказа!

Специальные условия для команд
Поддержка детского, аматорского и студенческого спорта в нашей стране является одной из основных задач работы магазина, поэтому при заказе товаров для команды предоставляется дополнительная индивидуальная скидка на заказ. Размер скидки уточняйте у менеджера заказа.

Если у Вас возникли какие-либо вопросы, то Вы всегда сможете связаться с менеджерами магазина любым удобным способом:

099-923-81-89
097-948-50-39

zakaz@volleymag.com.ua

С уважением,
коллектив магазина
VolleyMAG.

+5  
10 nikola   (14.02.2014 13:46) [Материал]
Щиро вітаю юних переможців та вчителів, які готували їх до олімпіад та бажаю всім не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та досягти нових вершин.
flower biggrin

1-10 11-11
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Березень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024