Неділя, 05.05.2024, 10:44















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 158 159 160 161 162 ... 351 352 »
   У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні - цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.
Історія свята така: у 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшановування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів.
Її старання увінчалися успіхом - в 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері як офіційне свято. Хоча по суті це - свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама - найголовніша людина для своїх дітей.
Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.
В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.
В 2017 році День матері в Україні припадає на 14 травня.
Проглядів матеріалу: 542 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.05.2017 | Комментарії (0)

     Українська та, мабуть, і світова медицина мають сьогодні жіноче обличчя. Адже основну частину медпрацівників середньої ланки складають саме жінки.  Та мало-хто знає, що практика залучення жінок до медичної справи досить молода. І вперше в історії вітчизняної та світової медицини  запровадив її видатний український вчений, геніальний хірург, анатом, педагог, громадський діяч – Микола Пирогов. Вчений розробив для медсестер інструкції, сформулював обов’язки старших сестер, чергових, сестер-господарок. У такий спосіб він звернув увагу громадськості на можливість та доцільність використання жіночих рук у медицині.

       Не лише руки, але й велике щире серце та потужний інтелект використовують сьогодні медичні сестри у своїй професійній діяльності.

      Трохи більше як рік медпрацівники шкіл, у зв’язку із реформуванням медичної галузі,  стали невід`ємною часткою  закладів освіти.  Когорта медперсоналу ДНЗ та ЗНЗ Глибоччини  складається із понад 50 медичних сестер та 2 медбратів.  У день професійного свята управління освіти приєднується до привітань медпрацівників шкіл та садочків: вважаємо, що сестринська справа – це мистецтво і наука, які вимагають професійних навиків, особливих  рис характеру, високої комунікативної культури, які ви активно плекаєте та застосовуєте.  

Висловлюємо вам найщиріші побажання:

Нині у день цей попросимо в Бога

Дати для медиків ліків Своїх:

Миру вакцину, щоб вірус тривоги

Вас подолати ніколи не зміг!

Цілющих пігулок стосунків взаємних,

Добрих ін’єкцій достатку у дім,

Мазь для душі, щоб усе неприємне

Не залишалось надовго у нім.

Бинт всепрощення

Й мікстуру натхнення,

Кілька систем професійного росту,

Адже бороти хвороби непросто…

Всім вашим справам вдалої пори –

Вітаєм з Днем медичної сестри!!!

Проглядів матеріалу: 1162 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 12.05.2017 | Комментарії (0)

Встеляйте квітами дороги, -

Вже проліски цвітуть, розмай,

В день незабутній Перемоги

Ми квіти кидаємо під ноги

Бійцям, що мир несли в наш край.

   День Перемоги – світле, радісне свято, але з присмаком солоних сліз та гіркотою втрат. Не випадково це свято припадає саме навесні, коли земля прокидається від важкого сну після зимових заметілей та випростовується із льодового полону, коли буйним цвітом розквітають тюльпани, голова паморочиться від настояного бузкового аромату.

9 травня 1945 року – ця дата закарбується у серцях народу навіки. Адже саме цього теплого травневого дня над чистим небом запалали салюти перемоги. Із року в рік народ відзначає свято Дня Перемоги з трепетом у серці та сльозами на очах. Нащадки свято бережуть пам’ять про подвиг свого народу.

Для школярів Черепковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів цей день завжди особливий. Як і кожного року, напередодні 9 травня було проведено свято «Пісні обпалені війною» на честь відзначення 72 річниці Дня Перемоги в Великій Вітчизняній війні, в кожному класі пройшов традиційний урок Мужності, учні впорядкували пам’ятник загиблим воїнам.

9 -го травня відслужили заупокійний парастас, провели захід, на якому вшанували хвилиною мовчання тих, кого серед нас уже немає. Зі словами шани та подяки виступили учні 4 класу та вихованці дитячого садочка. На завершення учні школи,директор школи,сільська влада, настоятель храму та учасники АТО поклали квіти до меморіалу воїнів-визволителів, загиблого учасника АТО - Копачука Віталія Петровича. Пам'ятаймо нашу історію, шануймо пам'ять наших героїв і нехай у кожному українському серці закарбуються слова "Ніхто не забутий - ніщо не забуто".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 510 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.05.2017 | Комментарії (0)

     8 та 9 травня в Україні, так само як у світі, відзначаються Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни.

Ці дні присвячені пам’яті тих понад 60 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старикам, – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття. Дні пам’яті та примирення були проголошені рішенням 59-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 24 листопада 2004 року.

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років». Таким чином, Україна розпочала нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення. Нове свято встановлене задля «вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих». Вшановують цього дня воїнів, «жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни». Офіційне гасло пам’ятних заходів – «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо». Новим символом Дня пам’яті та примирення з 2014 року є квітка маку. ЇЇ графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.

У ці травневі дні учнями 8-9 класів Червонодібровського НВК, класним керівником Коломійчук О.В та вчителем історії та українознавства Арманаш О.Д. було організовано виховний захід "Пам'ять про війну як застереження від її повторення".

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 429 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.05.2017 | Комментарії (0)

І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.
В. Симоненко

   У Нижньосиньовецькій ЗОШ І-ІІІ під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги над нацизмом в Європі.

Метою проведених заходів було виховувати у дітей почуття патріотизму; поважне відношення до історичної пам’яті свого народу; моральну культуру учнів, розвивати здатність відчувати, співпереживати, вміння слухати оточуючих. Під час свята учні та педагоги розповідали про важкі часи війни, незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про нелегке життя в тилу. Здавалось все скінчилося, давно минуло і більш ніхто не пройде шляхом тих кривавих дій. Та не так здавалось, як вже сталось. Адже найбільше серце обливається кров’ю за сотні дочок і синів, які гинуть і зараз від куль на Сході країни. Знову болять і кровоточать рани, земля захлинається від крові та сліз матерів, сестер, побратимів. Ми молимо Бога щоб наші захисники повернулися живими та неушкодженими.

Пам’ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Батьківщину, учні, педагоги, гості вшанували хвилиною мовчання.

Україна не хоче руйнувати, а хоче Створювати і Будувати!

Ні – війні! Нехай буде Мир! Любімо одне одного!

 

ЗДВР Урсу К.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 495 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.05.2017 | Комментарії (0)

    8 травня 2017 року о 20.00 управлінням освіти Глибоцької РДА було організовано молодіжну ходу з нагоди Дня пам"яті та примирення. Розпочалась хода з автопробігу організованого спільно з Товариством сприяння оборони України в Глибоцькому районі. У ході взяло участь більше 100 молодих та патріотично налаштованих мешканців селища, а також учні Глибоцької гімназії та Глибоцького ліцею. Вся хода супроводжувалась пісенним виступом глибоцьких гітаристів з керівником Галиною Іванівною Сисолєтівною.
В парку молодь разом із представниками влади символічно запалила "Вогонь Миру" та із запалених лампадок було сформовано цифру "72".

Привітати небайдужу молодь завітали заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації Ілля Лопуляк та керівник апарату райдержадміністрації Валентина Безверхня.

Звертаючись до присутніх, Ілля Костянтинович, зазначив, що День пам’яті та примирення – значиме і хвилююче для кожного з нас свято, яке ми відзначаємо як данину пам’яті і глибокої поваги славним захисникам Вітчизни, всім, хто самовіддано, героїчно наближав довгоочікуваний день Великої Перемоги. Цей день об’єднує нас і робить непереможними перед обличчям будь-яких випробувань.

В свою чергу Валентина Іванівна подякувала всім небайдужій молоді, яка долучилась до заходу.

Проглядів матеріалу: 390 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.05.2017 | Комментарії (0)

  У Молодійській ЗОШ  День пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги у Другій світовій війні розпочався з хвилини мовчання. В знак пам'яті про події ІІ світової війни, вшанування подвигу українського народу, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам'яті про загиблих учні та вчителі взяли участь у мітингу «Ніхто не забутий, ніщо не забуто!». Учні запалили свічки пам’яті та поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам-односельцям. Привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни Флюндру С.В. та Чорнея Д.Г. з Днем Перемоги.

Проглядів матеріалу: 436 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.05.2017 | Комментарії (0)

    На виконання Указу Президента України від 28.03.2017 №84/2017 «Про відзначення у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», листа Міністерства освіти і науки України від 28.04.2016 №1/9-212

«Про відзначення Дня пам’яті та примирення»

У Привороцькій ЗОШ було проведено:

1. Урок – презентація на тему: "Червоний мак. Ніколи знаву"

2. Круглий стіл на тему: «Пам’ять про війну як застереження від її повторення».

3. Виставка малюнків на тему: «9 травня-День Перемоги».

4. Книжкова виставка присвячена до Дня Перемоги: «Пам'ять героям».

5. Виховний захід на тему: «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».

6. Перегляд відеофільму «Незламна».

7. Виховна година на тему: «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!.»

Проглядів матеріалу: 392 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.05.2017 | Комментарії (0)

   Як тільки вберуться у чарівні білі квіти сади навесні, засвітять дивовижні свічки каштани, а повітрі розіллється тонкий і ніжний аромат, в бузкових кущах заллються піснями невсипущі солов’ї, а вся земля випромінюватиме радість і щастя, нестримну жагу до життя, в такі прекрасний днь, 9 травня, ми відзначаємо велике свято - 72 річницю Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні! Пам'ятаємо. Перемагаємо.

У ці травневі дні учні Михайлівського НВК вшановували мужність і жертовність тих, хто пройшов палаючими фронтовими дорогами Другої світової війни, на чию долю випали тяжкі роки окупації та пекло нацистських концтаборів, хто в післявоєнні роки відроджував тисячі перетворених на руїни українських міст та сіл. Адже вогнище війни було втягнуто 67 держав, 80 % населення земної кулі. Друга Світова тривала довгих 6 років. У цій війні загинуло близько 60 млн осіб, не говорячи вже про поранених і тих, хто пропав безвісти.

Український народ завжди прагнув миру і добросусідства. Та сьогодні, коли військова агресія на сході країни знову затьмарила наше небо, забираючи життя кращих українських воїнів, ми зі зброєю в руках готові відстоювати свою незалежність та територіальну цілісність. Титанічна битва нашого народу за перемогу триває. Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними подвигу батьків і дідів та зробити все для того, щоб на мирній землі виховувати дітей, радіти успіхам у досягненні трудових цілей.

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Г.І. Команюк

Педагог-організатор

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 408 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.05.2017 | Комментарії (0)

   9 травня 2016-7 року у селі Купка відкрили новий спортивний майданчик, який буде сприяти зміцненню здоров'я, адже спорт – це молодість, спритність, швидкість, витривалість і сила.

Радісна подія об’єднала всіх жителів села, які відтепер матимуть змогу займатися улюбленим видом спорту на полі європейської якості. Майбутні зірки українського, можливо й світового футболу, не могли встояти на місці: їм одразу ж кортіло пограти, забити перші м’ячі у ворота суперників.

 Майданчик обладнаний освітленням, що дозволить мешканцям села займатися улюбленими видами спорту і у вечірній час.

 

 

 

Проглядів матеріалу: 526 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.05.2017 | Комментарії (0)

В першім класі урочистість,
День прощання з Букварем,
Пригадай-но, як колись ти,
Був маленьким школярем.
Н. Красоткіна

Чудове свято «Прощання з Букварем» відбулось нещодавно в учнів 1-Б класу Молодійської ЗОШ (вчитель Марія Григорівна Верозуб) .

ще вчора першокласники переступили поріг школи. Тримаючись за руку батьків, вони поспішали на перший у своєму житті урок. Час лине швидко. Навчання учні розпочали з першої книжки – Букваря. Ця чудова книжечка ввела першокласників у світ літер і звуків, навчила читати, познайомила з новими словами.
Позаду декілька місяців навчання. І ось довгоочікувана мить – прощання з Букварем! На святі зібралася вся класна родина: учні, батьки, вчителі, гості. Діти старанно готувалися, тому на сцені почувалися справжніми артистами. Під час свята пер
шачки прощалися з першою й улюбленою книгою – Буквариком, розповідали вірші про вже вивчені літери, показували інсценівки, танцювали.

А скільки веселих пісень заспівали . Як дзвіночки лунали їх голоси, коли звучала пісенька «Мій букварик». Прощаючись із Букварем, першокласники щиро подякували йому:
«Прощавай, Букварику,
Наш найкращий друже,
Ми тобі, Букварику,
Дякуємо дуже!»

Подякували першачки не лише Букварикові, а й своїм батькам. Це вони ділили їх перші радощі і сльози, коли вчилися читати і писати перші літери, готували святковий одяг, прикрашали зал. Діти приготували відео вітання для матусь з нагоди Свята Матері. А батьки на святі згадали дитинство і показали усім присутнім сценку "Першокласниця". Усі присутні були приємно вражені із захопленням подивилися її. В очах вчителів була помітна гордість за дітлахів, які стали справжніми школярами. Завершилось свято танцювально-музичною композицією «Україно, ми твоя надія» під керівництвом Ольги Григорівни.

Усі присутні, а це – батьки, вчителі, учні школи ще раз переконалися, що учні закінчують свій перший рік навчання з величезним багажем знань, який вони натхненно й наполегливо збирали впродовж року разом зі своєю першою вчителькою Верозуб Марією Григорівною.
На згадку про свято батьки подарували вчителю торт у вигляді Букварика, а дітям книжки для позакласного читання у 2 класі
Свято закінчилось, але шлях до знань тільки почався. Тож побажаємо першокласникам міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та натхнення у подальшому навчанні!

Проглядів матеріалу: 459 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.05.2017 | Комментарії (1)

    28 квітня у Глибоцькій гімназії проводилось свято вшанування обдарованих та талановитих учнів, переможців олімпіад, конкурсів, турнірів « Гімназійна обдарованість – 2017».

З вітальним словом до присутніх звернулись голова Районної Ради Панчук П. В., начальник управління освіти Барарюк В. І., заступник селищної голови Зеленівський В. К., директор туристичного та краєзнавчого центру Дудка А. П., начальник відділу культури Глибоцької РДА Репіна О. М., директор гімназії Блисенко Ю. Д., заступник директора з навчально-виховної роботи Крючко І.П та заступник директора з науково- методичної роботи Вороніні Л. А.  Виступаючі відзначили, що для кожної країни найбільшу цінність становлять освічені люди, які знайшли своє місце у житті, сповна реалізували власні творчі й професійні можливості, інтелектуальні та організаторські здібності та у нашій гімназії талановиті діти, потужній вчительський колектив, терплячі, люблячі своїх дітей батьки, щиро їм усім дякували, бажали успіхів, віри в себе і лише примножувати ті результати та перемоги, яких ми досягли на сьогоднішній день.

Ще у цей день не було сумних облич, адже переповнена актова зала школи рясніла посмішками, гордістю. І це відчувалося у задоволеній метушні учнів різних класів, які чекали свого виходу на сцену, щоб їм вручили диплом чи грамоту, у щирих оплесках, які раз у раз лунали на підтримку дитячих досягнень, у радості, яка переповнювала серця батьків, а ще – у вчительських очах, які пишалися своїми учнями, адже це саме їхні успіхи є найпершим плодами безнастанної педагогічної праці. А між тим, як діти знов і знов піднімались на сцену за відзнаками, усіх присутніх зачаровували своїм талантом юні танцюристи, співаки, які упродовж року відвідували шкільні гуртки, ходили на репетиції, не жаліли часу та сил на розвиток свого таланту.

На завершення ведучий О. М. Крайський висловив надію на зустріч з нагоди такого свята у травні 2018 року із ще більшою кількістю обдарованих дітей.

Бажаємо злетів і нових висот,
Щоб труднощі зникли на віки.
Побільше, щоб отримали державних нагород
І щастя плинуло мов синьоокі ріки.

Проглядів матеріалу: 436 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.05.2017 | Комментарії (0)

«Театральна вистава розкриває перед дитиною

весь світ засобами мудрої та вічної казки,

розвиває творчі здібності особистості,

а найголовніше, виховує справжню людину».

С. Русова

З метою підвищення, удосконалення професійної майстерності педагогів дошкільних навчальних закладів району, виявлення та поширення педагогічного досвіду, стимулювання педагогічної творчості, забезпечення оптимальних умов для успішної реалізації БКДО 05.05.2017 року на базі Черепковецького ДНЗ відбувся районний семінар вихователів ДНЗ та НВК

з проблеми: «Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку засобами театралізованої діяльності».

У Базовому компоненті дошкільної освіти зазначено, що метою діяльності дошкільного закладу є забезпечення гармонійного розвитку кожної дитини, створення сприятливих умов для її особистісного становлення та творчої самореалізації. Одним із ефективних засобів педагогічного впливу на розви­ток творчої особистості дошкільника названо театралізовану діяльність. Вона сприяє естетичному вихованню дітей, прилучає їх до мистецтва, розвиває вміння бачити, чути, розуміти красу слова, дії. Театральне мистецтво близьке і зрозуміле дітям, адже в його основі - гра, а це для малюка - найголовніший аспект діяльності, адже діти, граючись, розвиваються.

Розпочала семінар Лариса Петрик – методист РМЦ. Вона зазначила, що це питання є дуже цікавим і займає важливе місце в організації освітньо-виховного процесу з дошкільниками. Театр - це високий рівень естетичного виховання, адже він поєднує в собі впливи музики, танцю, пластики, мовлення та образотворчого мистецтва. Театралізована діяльність - це одна із провідних ліній у вихованні всебічно розвиненої особистості та один із ефективних засобів розвитку художньо-творчих здібностей дошкільника.

В теоретичному блоці учасникам заходу була представлена презентація «Види театру в ДНЗ».

У практичній частині семінару вихователі переглянули:

  • гру-інсценівку «Сорока-білобока» (вихователь Чорней Д.В.);
  • заняття в ІІ молодшій групі з елементами театралізації «Колобок» (вихователь Боднарюк О.М.);
  • театралізоване заняття в серед ній групі: «Дивні пригоди звірят у лісі» (вихователь Олійник Т.В.);
  • розвагу для старшої групи «Найкраща домівка» (вихователь ПензарО.В.);
  • драматизацію казки театралізованого гуртка «Ріпка» (керівник гуртка Чорней Н.І.).

Вихователь-методист Черепковецького ДНЗ Наталя Чорней провела з учасниками майстер-клас по створенню нетрадиційного виду театру «Театр на фартусі».

У ході семінару педагоги набули теоретичних знань щодо особливостей організації театральної діяльності дошкільників, визначили шляхи формування у дітей інтересу до театралізованої гри. Також переглянули виставку «Види театрів&ra ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 2641 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.05.2017 | Комментарії (0)

   Війна завжди починається раптово, хоча через покоління для істориків вона видаватиметься неминучою. У 1941 році почалася найстрашніша, найближча, найдорожча - Велика Вітчизняна. Кажуть, без величезних втрат, нацистів було не зупинити ...
У Берлінській операції, в 1945 році, було залучено понад 2,5 мільйонів солдатів і офіцерів, 6250 танків і самохідних гармат, 7500 літаків. Втрати виявилися величезними: за добу Червона Армія втрачала, за офіційними даними, понад 15 тисяч солдатів і офіцерів. Усього радянські війська в Берлінській операції втратили 352 тисячі чоловік, у тому числі 78 тисяч чоловік загиблими.
В ході операції широко використовувалися танки в місті. В подібних умовах вони не могли застосувати широкий маневр і ставали зручною мішенню для протитанкових засобів німців. Це також призвело до великих втрат: за два тижні боїв Червона Армія втратила третину танків і САУ, які брали участь у Берлінській операції, що склало 1997 одиниць. Також було втрачено 2108 гармат і мінометів і 917 бойових літаків. В результаті радянські війська повністю розгромили 70 піхотних, 12 танкових і 11 моторизованих дивізій супротивника, взяли в полон близько 480 тисяч осіб.
9 травня 1945 на Центральний аеродром імені Фрунзе приземлився літак «Лі-2» з екіпажем А. І. Семенкова, що доставив в Москву акт про капітуляцію фашистської Німеччини. А 24 червня на Червоній площі відбувся Парад Перемоги. Командував парадом Рокоссовський, приймав парад - Жуков.
На параді урочистим маршем пройшли зведені полки фронтів у такому порядку: Карельського, Ленінградського, 1-го Прибалтійського, 3-го, 2-го і 1-го Білоруських, 1-го, 4-го, 2-го і 3-го Українських , зведений полк Військово-Морського Флоту. У складі полку 1-го Білоруського фронту особливою колоною пройшли представники Війська Польського. Попереду зведених полків фронтів йшли командувачі фронтами і арміями, Герої Радянського Союзу несли прапори прославлених частин і з’єднань. Парад завершився маршем 200 прапороносців, які кидали прапори переможених німецьких військ на поміст біля підніжжя Мавзолею.
День Перемоги Радянського Союзу над фашистською Німеччиною у Великій Вітчизняній війні був і залишається одним з найбільш шанованих свят у країнах колишнього Радянського Союзу. Перемога над фашистським безумством дісталася нам і всьому світу дуже дорогою ціною. Ні хто не забутий, ніщо не забуто. І ми будемо пам’ятати про це.
Проглядів матеріалу: 523 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.05.2017 | Комментарії (0)

    Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених правил дорожнього руху.

З метою ознайомлення та закріплення знань правил дорожнього руху в Михайлівському НВК з 3 травня по 5 травня був проведений тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики тижня в школі проводилися ряд інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення проблем безпеки дорожнього руху. Були проведені уроки основ здоров’я на тему «Безпека на дорозі – безпека життя» у 1-4 класах. Також учні 5-9 класів переглядали відео «Знай права дорожнього руху». Класні керівники проводили п’ятихвилинки про дотримання дітьми правил дорожнього руху, малювали стінгазети на тему: «Безпека дорожнього руху – це життя», шкільним бібліотекарем була оформлена книжкова виставка: «Правила для пішохода», оновили класні куточки пам’ятками про правила дорожнього руху. Учні 1-4 класів малювали малюнки на тему: «Дитинству – безпечні дороги» чим продемонструвати свою обізнаність про правила дорожнього руху.

Отже, варто сказати, що проведення заходів такого характеру в школі є на сьогодні дуже потрібними та дієвими, оскільки, кожен з нас незнаючи основних «законів вулиці та доріг» може потрапити в дуже прикру, а часом трагічну ситуацію.

Г.І. Команюк

Педагог-організатор

Проглядів матеріалу: 438 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.05.2017 | Комментарії (0)

    Напередодні завершення навчального року, в час, коли цвітуть сади і квіти, Глибоцька гімназія тішиться і своїм квітом – школярами , які своєю невтомною працею добилися перемог на Всеукраїнських учнівських олімпіадах , конкурсах – захистах науково-дослідницьких робіт, конференціях , форумах.

Працю цих гімназистів відзначено на святі «Гімназійна обдарованість-2017». А кращих з кращих , призерів ІІІ етапу олімпіад та Всеукраїнських конкурсів було запрошено на «Урочистий прийом», який відбувся у кабінеті директора Глибоцької гімназії Ю.Д. Блисенка.

На прийомі був присутній також заступник голови Глибоцької ОТГ Зеленівський В.К.

У невимушеній обстановці , за чашкою запашного чаю директор гімназії подякував школярам за роботу, за вагомі здобутки , за те , що своєю працею утверджують гімназію як заклад нового типу.

Школярам було цікаво дізнатися про плани і перспективи новоствореної Глибоцької ОТГ. В.К. Зеленівський цікаво розповів про це і щиро подякував гімназистам за досягнення в 2016-2017н.р.

«Урочистий прийом у директора» у Глибоцькій гімназії проведено вперше , надіємось, що це стане гарною традицією .

 

Проглядів матеріалу: 450 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.05.2017 | Комментарії (0)

    У 2017 році Український народ відзначає 100-річчя Української національно-демократичної революції, історичної події яка поклала початок творення Української державності та незалежності.

04 травня 2017 року, з метою вшанування пам’яті борців за свободу і незалежність Української держави, в рамках вдосконалення програми національно-патріотичного виховання молоді Глибоцькою районною організацією «Спілка офіцерів України», за сприяння управління освіти Глибоцької РДА, на базі Тереблеченської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, були проведені військово-спортивні змагання «Естафета миру-2017». У змаганнях з військово-прикладних видів спорту прийняли участь учні 10-11 класів та викладачі предмету «Захист Вітчизни» усіх загальноосвітніх закладів Глибоцького району.

Учасників змагань підтримали привітальним словом керівники органів влади та місцевого самоврядування, серед яких голова Глибоцької районної ради Панчук Петро Володимирович, перший заступник голови Глибоцької РДА Коломієць Віталій Кирилович, методист РМЦ управління освіти Глибоцької РДА Швець Василь Григорович, Голова Чернівецької обласної організації «Спілка офіцерів України» полковник запасу Рубанець Микола Васильович, голова Глибоцької організації УСВА Білічук Василь Іванович, заступник військового комісара Глибоцького району майор Тюфтій Денис Михайлович, заступник начальника ВПС «Порубне» з персоналу майор Балишина Олена Вікторівна.

Учні змагалися в таких дисциплінах : стрільба з пневматичної гвинтівки, одягання протигазу, метання гранати на дальність, розбирання (збирання) автомата АК74, підтягування на перекладині. Переможці були відзначені грамотами та медалями громадської організації «Спілка офіцерів України». Кульмінацією змагань стала воєнізована естафета, в якій команди-учасники змагалися у швидкості та спритності при подоланні перешкод, які імітували бойові умови.

За результатами всіх змагань перехідний кубок «Естафета миру-2017» виборола команда Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом викладача предмету «Захист Вітчизни» Доготаря Дмитра Петровича. «Естафета миру 2018» буде проводитися в гостях у команди-переможця.

На завершення свята вихованці спортивного клубу «Варяг» продемонстрували свої вміння та навички у володінні технікою бойового мистецтва Таеквон-до.

Як зазначив голова Глибоцької районної організації «Спілка офіцерів України», майор запасу Олександр Цимбал, проведений захід мав за мету вдосконалення рівня національно-патріотичного виховання молоді, соціальної активності, вдосконалення громадської свідомості, фізичного розвитку та здорового способу життя, виховання морально-психологічних і духовних якостей майбутніх воїнів, популяризації військової служби серед учнівської молоді, а також закріплення дружніх взаємовідносин між учнівськими колективами загальноосвітніх закладів Глибоччини.

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 522 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.05.2017 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 495 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.05.2017 | Комментарії (0)

     З метою підготовки учнів до захисту та дій у назвичайних ситуаціях з 24 по 28 квітня в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань безпеки життєдіяльності було охоплено 100% учнів навчального закладу.

Відповідно до тематики Тижня в школі були проведені наступні заходи:

- загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю Тижня (ЗДВР Ауріте М.С., ЗДНР Чупрун В.Л.);

-оформлення кутка «Про це має знати кожний»

- Лекція «Небезпека в нашому житті. Правила поведінки в різних небезпечних ситуаціях». Перегляд фільму «Правила безпеки-правила життя».

- хвилинки безпеки у 1-11 кл.(класоводи та класні керівники);

- Проведенно виховні години «Твоя безпека-це твоя уважність».

- лекція-практикум про надання першої долікарської допомоги з учнями 8-10 кл. (лікарі дільничної лікарні та медичний працівник закладу Решкан Л.В.);

- бесіди з учнями 5-9 класів на тему «Небезпека в нашому житті. Правила поведінки в різних НС» (вчитель основ здоровя Чупрун В.);

- День цивільної безпеки.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Заступник директора з ВР Ауріте М.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 516 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.05.2017 | Комментарії (0)

   «Іскра, що запалює творчість, закладена в самому зерні духу». Так писав великий Микола Костянтинович Реріх.

Методичною радою Черепковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено конкурс між МО на кращий методичний проект «Школа-майстерня людяності». Кожне МО творчо підходило до виконання проекту. Журі оцінили роботу і визначили переможців. Кожний проект показав творчість, активність, професіоналізм членів МО. Немає нічого кращого за професію вчителя. Людина, яка живе спілкуванням з дітьми, — вчитель. Яким би не був його настрій, які б події в його житті не відбувалися, цілющим для нього залишається спілкування з дітьми. І якщо цього немає, то вчитель не стане Майстром. Саме для таких термін «учитель-артист» справді стає професійним кредо.

Складових педагогічної майстерності безліч. Якщо вчитель, який у душі «не вчитель», захоче стати Майстром, то жодні поради не допоможуть. Так, можна все робити правильно, так, можна забавляти учнів, так, можна їм багато прощати, проте це вже інше. Для людини, що за своїм духом, призначенням - вчитель, стати Майстром — життєва потреба....

Учитель — це Майстер. Майстер слова, Майстер звуку. Майстер думки, Майстер емоцій і настроїв. Майстер створення — констатації знань...

Проглядів матеріалу: 538 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.05.2017 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024