Вівторок, 30.04.2024, 03:02















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 159 160 161 162 163 ... 351 352 »

   Матеріали для випускників загальноосвітніх навчальних закладів щодо державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до вищих навчальних закладів України.

Проведення ДПА випускників у 2017 році

Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання

Проглядів матеріалу: 585 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.05.2017 | Комментарії (0)

     У рамках постійно діючого районного семінару заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи районним методичним центром управління освіти Глибоцької РДА спільно з Хотинським РМК було проведено методичний міст. Ініціатороами та організаторами такої форми роботи стали адміністрації Луковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Кутбаїнської ЗОШ І ступеня.Темою семінару були актуальні проблеми мотивації вчителя до самоосвітньої діяльності, самоудосконалення та фахового росту у контексті реформування системи освіти України. Зав. РМЦ Олеся Намака провела бліц-презентацію з даної проблеми. Методцентром було запропоновано методичні матеріали для роботи ЗНВР з педагогами у напрямку мотивації. Книгарня ІППО ЧО сприяла забезпеченням методичними посібниками для адміністрації школи з даної теми.

Завучі ЗНЗ Глибоцького району відвідали Колінковецький ЗНЗ Хотинського району, де дирекція поділилась власними напрацюваннями та досвідом роботи з педагогічним колективом та мотивації кожного вчителя до успішної організації освітнього простору у ЗНЗ, забезпечення якісного педагогічного супроводу навчально-виховного процесу . Зав.РМК Хотинського відділу освіти представила візитівку освітнього простору Хотинщини та розповіла про основні напрямки діяльності РМК для забезпечення якісного методичного супроводу кожного вчителя, зауваживши, що педагогічна спільнота Хотинського району, як і Глибоччини,- дружній колектив однодумців, фахівців, відданих своій школі, учням, улюбленій роботі, адже успіхи юної учнівської еліти наших двох районів-дуже близькі, як і творчий стиль роботи освітян. Учасники зустрічі мали змогу у вільній щирій розмові обговорити досягнення і невдачі, активно висловитиь з приводу змін у навчальних програмах, нових віяннях та вимогах.

День промайнув, наче мить. Залишились приємні враження від гарних шкіл, спілкування з гостинними колегами, нескінченних квітучих яблуневих садів, неповторної Хотинської фортеці та довгожданної сонячної погоди.

Дякуємо Хотинщині за гостинність і чекаємо на зустріч у РМЦ управління освіти Глибоцької РДА.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 615 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.05.2017 | Комментарії (0)

   Для сучасних дітей, Чорнобильська катастрофа , є найтрагічнішою сторінкою в книзі їхнього життя. Тому й повинні вони знати правду про причини і наслідки цієї непоправної трагедії.

Як саме розкрити для дітей страшну правду сьогодення, яка гірчить полином і роз'їдає серця матерів, не даючи спокою ні вдень ні вночі, щоб не спопелити ніжну дитячу душу, не вбити віру в самих себе і любов до світу ? Чи варто ятрити рани які болять щоднини , щогодини і випікають віру і надію в щасливе майбуття? Та вони, ці янголята із трагізмом в очах, на жаль, бачать наслідки цього невигойного лиха і роблять певні висновки для себе самі. Діти Чорнобиля... Не в однієї матері омивається лице гіркими сльозами і чорніє світ ...
Чорнобиль - це урок, який ми не повинні забувати ніколи, тому що це надто гіркий урок втрат, урок мужності і стійкості водночас. Тому для школярів Червонодібровського НВК 26 квітня вчителем історії та українознавства Арманаш О.Д. та вчителем біології Коломійчук О.В. було проведено годину пам'яті «Чорнобиль : чорний спадок». Бібліотекарем Горло Н.С. організовано книжкову виставку "Чорнобильська трагедія".
Захід розширив знання учнів про Чорнобильську трагедію; було наголошено про потенційну небезпеку радіації, ознайомлено з інформацією про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Діти вчитимуться застосовувати в повсякденному житті елементарні радіаційно - гігієнічні навички; виховуватимуть почуття сприймання чужого болю як до свого, до загальнонародного горя – як до особистого, почуття любові до людини, до землі, до держави.

Проглядів матеріалу: 428 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.05.2017 | Комментарії (0)

   26 квітня 2017 року на базі Сучевенської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів фізичної культури на тему «Здоров'язберігаючий освітній простір у навчальному закладі».

З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор школи Сучеван Ш. Г. Учні школи підготували цікаву презентацію про навчальний заклад, його історію та досягнення. Також учасники семінару відвідали Сучевенський етнографічний музей.

Вчитель фізичного виховання Тоненчук Р. М. презентував фізичну підготовку учнів 8-го класу під час уроку на тему «Легка атлетика».

У ході позакласного заходу «Спортивний туризм та його потреба в житті людини» педагоги стали учасниками майстер- класу «В'язання туристських вузлів», який провів вчитель фізичного виховання Тоненчук Р. М. Спеціалісти ЦКТСЕУМ Меленко О. В., Сисолєтина Г. І., Щур Р. В., Шевченко О. В. та Букатар Н. О. провели з учителями фізичного виховання естафету зі спортивного орієнтування та подолання «Смуги перешкод» з елементами пішохідного туризму.

По закінченню семінару відбулося обговорення, де всі гості мали змогу висловити свої враження від побаченого.

Підсумував роботу семінару методист районного методичного кабінету Лях М. Г., який подякував адміністрації та колективу за гостинність.

Проглядів матеріалу: 436 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.05.2017 | Комментарії (0)

       Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є най-важливішими функціями держави, справою всього українського народу. Оборона України, захисти її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності покладаються на Збройні сили України. Тому сьогодні одним із основних завдань сучасної школи є підготовка юнаків до служби у лавах збройних сил України.

27 квітня 2017 року на базі Глибоцької гімназії відбувся районний семінар вчителів захисту Вітчизни з проблеми «Уроки захисту Вітчизни як один із шляхів спрямованих на підготовку молоді до захисту Української держави і служби у Збройних Силах України”.

Перший блок семінару відкрив директор Глибоцької гімназії Блисенко Юрій Дмитрович, який наголосив про важливість патріотичного виховання молоді до захисту своєї держави.

У семінарі прийняв участь Швець Василь Григорович,методист РМЦ, який висвітлив перед освітянами району питання щодо підготовки молоді до захисту життя і здоров’я, забезпечення власної безпеки і безпеки інших людей у надзвичайних ситуаціях, удосконалення проведення практичних заходів з цивільного захисту.

Згодом учасники заходу перейшли до практичної частини, під час якої присутнім були продемонстровані знання та практичні навички, здобуті під час вивчення програми предмету «Захист Вітчизни». Урок підготував і провів вчитель «Захисту Вітчизни» Урсу Валентин Михайлович.

Учні Глибоцької гімназії запросили учасників семінару на засідання круглого столу «Україна понад усе».а зустріч до школярів прийшли випускники гімназії , які проходили службу в зоні АТО: Ткачук Василь , Євчук Ігор, Кузик Дмитро та Сергеєв Андрій, а також був запрошений директор Корчівецької ЗОШ Чорнописький Ярослав Миколайович. Під час заходу гості розповіли про проходження служби в зоні АТО, дали вичерпні відповіді на запитання учнів.

Обмін враженнями, обговорення проблем та досягнень з організації заходів з військово-патріотичного виховання молоді відбулося під час круглого столу, в якому учасники семінару відзначили необхідність проведення таких заходів для налагодження співпраці та вироблення єдиних підходів у вирішенні проблемних питань сьогодення.

На завершення семінару-практикуму були прийняті рекомендації .

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 529 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.05.2017 | Комментарії (0)

    Відбулися вшанування переможців та призерів ІІІ дитячочої- юнацької ліги волейболістів та футболістів серед школярів Глибоцького району. Змагання проводяться за ініціативи Глибоцької районної ДЮСШ та підтримки управління освіти Глибоцької РДА.

Протягом 3-х місяців 16 команд загальноосвітніх закладів виборювали призові місця сезону 2016-2017 років. Було зіграно 24 гри з волейболу і 55 матчів з футзалу, в яких було забито 729 голів.

В урочистостях і нагородженні команд взяли участь начальник управління освіти Василь Іванович Барарюк, дирактор Глибоцької ДЮСШ Стрильчук Прокопій Григорович і легендарний футболіст, капітан першої збірної незалежної України з футболу 1992-го року, Юрій Григорович Шелепницький.

Команди посіли такі місця: 3-те місце з волейболу – команда Сучевенської ЗОШ, а у футзалі – команда Опрешенської ЗОШ.

Срібні нагороди отримами волейболістки Глибоцького ліцею та футзалісти Глибоцької ДЮСШ.

Переможцями чемпіонату стали волейболістки з Купського НВК і футзалісти Кам’янської ЗОШ. 25 років тому Юрій Шелептицитики вивів збірну України на перший матч незалежної України зі збірною Угорщини.

Юним спортсменам було приємно і відповідально отримати нагороди з рук почесного футболіста Буковини.

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 526 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.05.2017 | Комментарії (0)

   26 квітня 2017 року на базі РМЦ відбувся районний  семінар шкільних бібліотекарів на тему: «Взаємодія бібліотекаря з педколективом школи». Мета семінару: об’єднання зусиль педагогічних працівників та бібліотеки для формування у підлітків читацького інтересу.

Роботу семінару розпочала методист РМЦ Трошина Ніна  Василівна, яка  ознайомила  присутніх з планом роботи.
Продовженням семінару була візитка  Тереблеченської ЗОШ №1, Тереблеченської ЗОШ, Станівецького НВК,  Луковецької ЗОШ та  Тарашанської ЗОШ. Шкільні бібліотекарі продемонстрували фрагменти занятть з учителями початкових класів з питання «Розвиток читацьких інтересів учнів». Учасники семінару познайомились з електронною презентацією бібліотечного уроку «Шлях книги від давнини до сучасності», перегляд якої можна запропонувати учням під час Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
На семінарі було підкреслено, що головне завдання шкільних бібліотек району – цілеспрямовано працювати, розвивати інтерес учнів до знань, відроджувати духовність, традиції українського народу, виховувати патріотизм і високі моральні якості. Навчальний процес неможливий без книги та підручника, творів художньої літератури,

наукових і довідкових видань.

Закінченням семінару було вироблення методичних рекомендацій з даної теми під керівництвом   Трошиної Н.В. Семінар пройшов на високому професійно – методичному рівні.

Проглядів матеріалу: 445 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.05.2017 | Комментарії (0)

   Сьогодні, 28 квітня, в приміщенні конференц-зали РМЦ, під головуванням начальника управління освіти Глибоцької РДА Василя Івановича Барарюка відбулася колегія управління освіти Глибоцької районної державної адміністрації, в якій взяли участь працівники районного методичного центру, директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, завідуючі дошкільними навчальними закладами.

Згідно порядку денного, розглядались питання:

  1. Про підсумки роботи по реалізації в районі державної політики з розвитку фізичної культури і спорту в 2016 році. Доповідач- Дячук Ю. Д.-головний спеціаліст відділу з питань виховної роботи, позашкільної освіти, молоді та спорту управління освіти.
  2. Про виконання вимог Закону України "Про охорону праці" та стан безпеки життєдіяльності у закладах освіти району. Доповідач- Марчук А.І.-  головний спеціаліст відділу змісту навчання, моніторингу, інспектування навчальних закладів управління освіти

По закінченню доповідей були ухвалені рішення з кожного окремого питання. В ході колегії присутні обмінялися думками з приводу заслуханих питань. Рішення колегії покликані покращити діяльність ЗНЗ та ДНЗ.

Проглядів матеріалу: 522 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.04.2017 | Комментарії (0)

    Вперше 27 квітня 2017 року відбувся фестиваль - конкурс «Розквітай, писанко!» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів області.

Кожна команда-учасник Конкурсу представила своє „Великоднє дерево” та прикрасила його не тільки конкурсними роботами (писанками), але й довільними композиціями на пасхальну тематику (декоративні кошики, стрічки, пташки, ляльки тощо).

Журі фестивалю-конкурсу оцінювало роботи, виготовлені власними руками, у двох номінаціях:

„Писанка”: традиційна писанка розтопленим воском (батикова техніка); ,,Дряпанка”, ,,Мальованка’’, ,,Зернівка’’, прикрашена бісером, виготовлена у техніці квілінг, виготовлена з глини.

„Великодній рушник”: серветка-рушничок святкової тематики для великоднього кошика у різних техніках: хрестик, гладь, мережка, вирізування та інші із зазначенням інформації про автора.

Представляли наше писанкове дерево учні Глибоцької гімназії та Глибоцького ліцею, а також учасники Фестивалю мали можливість захоплюватися писанками навчальних закладів Глибоцької ОТГ.

 

Проглядів матеріалу: 458 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.04.2017 | Комментарії (0)

   31 років відділяє нас від Чорнобильської катастрофи, а той чорний день трагедії продовжує хвилювати людей: i тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Цей день не минув безслідно, він приніс світу багато трагедій і буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна катастрофа ХХ сторіччя – аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції (ЧАЕС), розташованої у м. Прип’ять Київської області. 26 квітня є днем пам’яті як про найбільшу техногенну катастрофу, так і днем вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу Чорнобильської атомної електростанції, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди вписано до літопису людської мужності, він навічно залишиться в пам’яті українського народу.

У Багринівській ЗОШ І-ІІІ ступенів вшанування жертв Чорнобильської трагедії відбулось у вигляді уроку – реквієму «Чорнобиль не має минулого часу». Протягом першого уроку у кожному класі була озвучена інформація про події квітня 1986 року, про Чорнобильську трагедію та про те, яке майбутнє чекає на, так звану, зону відчуження. Закінчився захід демонстрацією тематичного фільму «Битва за Чорнобиль. Хроніка основних подій».

 

Проглядів матеріалу: 459 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.04.2017 | Комментарії (0)

    26 квітня 1986 року відзначене трагічною подією. У цей день життя багатьох наших співвітчизників забрала страшна техногенна катастрофа на ЧАЕС. Тоді завдяки самовідданості чорнобильців-ліквідаторів ядерний монстр був переможений. У цьому велика заслуга сотень тисяч ліквідаторів, які захистили Європу, людство, природу і все живе на нашій землі.

26 квітня у Молодійській школі класні керівники 9-х класів Куцак Т.Л. та Невестюк А.В. разом із учнями підготували і провели лінійку-реквієм жертв Чорнобильської катастрофи.

Проглядів матеріалу: 407 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.04.2017 | Комментарії (0)

    Чорнобиль – це вже історія України, тому дітей треба навчати вболівати за минуле своєї держави, сприймати її такою, яка вона є, до того ж формувати загально розвинену людину, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу;

Сьогодні, 26 квітня, класний керівник 7-ого класу Купського НВК № 2, проводила годину спілкування «Cernobâl – o amintire întunecată din istoria omenirii», мета якого - осмислити й усвідомити масштаби трагічних подій; розбудити почуття відповідальності перед наступними поколіннями; виховувати глибоку повагу до людей, які віддали своє життя в ім’я майбутнього життя людства.

Минуть роки й десятиліття, а чорний день Чорнобильської трагедії все одно хвилюватиме людей, - і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто народився далеко від скривдженої землі. Проблеми Чорнобиля – це біль України.

Проглядів матеріалу: 429 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.04.2017 | Комментарії (0)

    24 квітня 2017 року учні Молодійської ЗОШ 1- А класу запросили батьків та друзів, учнів початкових класів та всіх бажаючих на Свято Букваря. Із захопленням усі слухали своєрідний звіт про роботу малечі протягом першого року навчання в школі. Першокласники довели, що вивчили всі букви, знають багато віршів, уміють дружно співати та танцювати. а мами приготували дітям торт – сюрприз у вигляді Букваря. Свято пройшло весело та цікаво. Батьки висловили подяку вчителю за працю та побажали миру та злагоди.

Першокласники! Ваші перемоги попереду, бо ви взяли добрий старт. Успіху вам! Натхнення! Творчості! Ви тепер – справжні школярі!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 480 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.04.2017 | Комментарії (0)

   Чорнобильська атомна електростанція, 26 квітня 1986 року, — планове виключення реактора, що тривало 20 секунд, здавалося звичайною перевіркою електрообладнання. Проте через декілька секунд в результаті різкого стрибка напруги стався хімічний вибух, в результаті якого в атмосферу викинуто близько 520 небезпечних радіонуклідів. Вибух був настільки потужним, що забруднення розповсюдилося на значні ділянки території Радянського Союзу, які наразі входять до складу Білорусі, України та Росії. За офіційними повідомленнями, відразу після катастрофи загинула 31 людина, а 600 000 ліквідаторів, які брали участь у гасінні пожеж і розчищенні, отримали високі дози радіації.
Згідно з офіційними даними, радіоактивному опромінюванню піддалися майже 8 400 000 мешканців Білорусі, України та Росії, що перевищує чисельність населення Австрії.
Забруднено близько 155 000 кв.км території, що складає майже половину загальної площі території Італії. Сільськогосподарські угіддя площею майже 52 000 кв.км, а це більш ніж площа території Данії, забруднені цезієм-137 і стронцієм-90 з періодом напіврозпаду в 30 і 28 років, відповідно. Майже 404 000 людей були переселені, проте мільйони як і раніше живуть в умовах, коли залишкова дія, що зберігається, створює цілу низку небезпечних наслідків. 15 грудня 2000 року діяльність ЧАЄС як виробника електроенергії було припинена.
У вересні 2003 року на саміті СНД президент України Леонід Кучма запропонував країнам-учасницям Співдружності оголосити 26 квітня Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф. Рада глав держав СНД підтримала цю пропозицію.
Проглядів матеріалу: 396 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.04.2017 | Комментарії (0)

   «На добрі тримається весь світ» - ці слова стали девізом проведення Всеукраїнської акції «Серце до серця», що проходила у Привороцькій ЗОШ з 9 березня по 9 квітня 2017 року, яка була направлена на закупівлю медичного обладнання в дитячі поліклініки м. Чернівці для діагностики та лікування дітей з вадами зору. В нашій школі зібралося 480 грн.

Діти - це наше майбутнє, а здорові діти - це майбутні сильні лідери та керівники нашої держави. Адже всім відомо, що здорове дитинство - це старт у здорове та відповідальне доросле життя.

Проведення акції надало учням можливіть осягнути те, що добрі й важливі справи творить не хтось інший, далекий та впливовий, а саме вони, звичайні хлопці та дівчата.

Педагог-організатор Романюк Л.І.

Проглядів матеріалу: 445 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.04.2017 | Комментарії (0)

      Згідно плану роботи Глибоцької гімназії та наукового товариства «Гіперіон» відбулася І Гімназійна науково-практична конференція «Шлях у велику науку».

Почесними гостями конференції були начальник Глибоцького управління освіти і науки Барарюк В. І. та начальник відділу організаційної та кадрової роботи Глибоцької об’єднаної територіальної громади Ізраілик А. І.

Ведучі конференції Стрільчук Анастасія та Барбаза Василь привітали учасників І Гімназійної науково-практичної конференції із завершенням навчального року в науковому товаристві «Гіперіон» і представили дирекцію гімназії , «Вчену раду», вчителів , які разом із школярами працювали над науково-дослідницькими роботами. Було приємно вітати на цьому дійстві батьків гімназистів, які разом з вчителями виплекали юні дарування. Символічним стало те, що на І Гімназійну науково-практичну конференцію «Шлях у велику науку» «завітали» великі вчені та філософи Г. Сковорода, Сократ, Піфагор та скептики науки футболіст з комп’ютерним генієм.

Стоячи вітали учасники конференції почесну голову «Вченої ради» богиню мудрості і знань Афіну Палладу.

Голова вченої ради, координатор наукового товариства «Гіперіон» Вороніна Лариса Анатоліївна у своєму виступі підкреслила, що І Гімназійна науково-практична конференція «Шлях у велику науку» - надзвичайно важлива подія для нашої молодої гімназії. Глибоцька гімназія ( раніше Глибоцька ЗОШ) з часів свого заснування є осередком виховання творчої та інтелектуальної еліти не тільки Буковини, а й України. Реформувавшись в гімназію, педагогічний колектив продовжує працювати над створенням престижного, демократичного, високо результативного навчального закладу нового типу, в якому навчально-пізнавальна діяльність, гармонійно збалансована з іншими видами діяльності та забезпечує повноцінний розвиток особистості учня. Для досягнення поставленої мети педагогічний колектив Глибоцької гімназії своїми основними завданнями вважає всебічний розвиток талантів, пошук , виявлення та підтримку обдарованих дітей. У молодому науковому товаристві «Гіперіон» Глибоцької гімназії науково-дослідницькою діяльністю у 9 секціях займається 123 учні, які вже встигли заявити про себе виступами на Міжнародній конференції учнівської та студентської молоді в КНТЕУ за участі Сучавського університету імені Стефана чел Марі, у круглому столі Національного університету державної фіскальної служби України, у всеукраїнському інтенсиві «Юний правознавець», який проходив у Київському національному університеті ім. Т. Г. Шевченка, у різноманітних освітніх конкурсах. Нині юні науковці готуються до ІV обласної науково-практичної конференції «Буковинський край очима юних науковців».Члени «Гіперіону» проходять своє становлення, адже наукове товариство функціонує всього один рік. За цей період заключено угоди про співпрацю між філософсько - теологічним, історичним, юридичним, географічним, філологічним факультетами ЧНУ; інститутами хімії, біології, біоресурсів, фізики та інформаційних технологій Чернівецького національного університету; Національним університетом державної фіскальної служби України, м Ірпінь. Викладачі цих вузів – часті гості на засіданнях секцій наукового товариства, вони консультують дітей з приводу роботи над науково-дослідницькими темами, читають лекції для школярів.

Такі зустрічі є дуже результативними для обдарованої еліти Глибоцької гімназії.

Рахуємо, що 20 призових місць на районному етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту НДР та 3 призових місця на обласному етапі є результатом тандему «Обдарована дитина+вчитель-професіонал» + наукова підтримка».

До підсумкової науково-практичної конференції видавничий центр Глибоцької гімназії надрукував 2 випуски «Гімназійного меридіану».

В «Гімназійний меридіан №1» ввійшли напрацювання школярів Глибоцької гімназії, які стали переможцями різноманітних конкурсів, наукових конференцій, круглих столів тощо у 2016-2017 н.р. ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 522 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.04.2017 | Комментарії (0)

Школа моя, священна колиско,

Науки, любові, добра

Де б не була я - далеко чи близько

Наснагу черпаю з твого джерела…

    Через десять років після закінчення школи зустрілися випускники 1996-2007 років навчання у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Надзвичайно зворушливою пройшла урочиста частина свята, яку підготувала класний керівник Габор Ганна Іванівна.

Девятнадцять випускників (з 25 ) розсілися за парти та згадували шкільні роки. Кожен з них розповідав про свої найкращі досягнення в житті. Вони запросили своїх перших вчителів, класних керівників, директора школи Панчук Л.Т.

Привітали гостей учні школи, які презентували найяскравіші художні номери зі свого арсеналу.

Перші вчителі Сокач Олена Захаровна та Панчук Олена Василівна розповідали про своїх учнів з любов’ю, згадуючи найзворушливіші події часів їх навчання у початкових класах.

На згадку про цю зустріч, випускники зробили гарні подарунки для школи.

 

ЗДВР – Ауріте М.С.

Проглядів матеріалу: 420 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.04.2017 | Комментарії (0)

   Найперша роль у  гімназійній справі, звісно ж, належить учителю. Саме від його таланту, від масштабності й багатства його особистості, від його душевної щедрості багато в чому залежить духовний клімат гімназії, той моральний тип людини, що його він вирощує...

Як дбайливий садівник, він доглядає за всіма рослинами під небом, які доручено йому виростити в садку його, щоб вони протягом усього часу свого росту були добре доглянуті, оживлювались і зміцнювалися поливанням і удобренням.

“Треба самому багато знати, щоб навчати інших”, - сказав В.Короленко. Ці слова чудово розуміють педагоги Глибоцької гімназії – творчий колектив , який знаходиться у постійному пошуці над шляхами удосконалення уроку на засадах особистісно-орієнтованого навчання в умовах інноваційного простору.

Сучасний урок – це твір мистецтва, де педагог уміло використовує всі можливості для розвитку особистості учня. Саме про особистісно-орієнтований урок та шляхи його вдосконалення говорили педагоги Глибоцької гімназії під час заняття «Відкритої педагогічної академії, яке відбулося 27 березня . Вчителі обговорили такі питання:

1. Особистісно орієнтований підхід до учнів на уроках біології та хімії (Герман А.В. , Блисенко О.В.)

2. Особистісно зорієнтований підхід у процесі викладання іноземної мови (Писарук Г.П., Шевчук А.М.)

3. Особистісно зорієнтоване виховання - виховання, орієнтоване особистістю?( Грижюк Н.М., Леонтій Е.М.)

29 березня педагогічний колектив гімназії зібрався на «Педагогічні читання». Вчителі Дудко О.О. та Драбик І.В. виступили з повідомленнями :

1. Гнат Мартинович Хоткевич, український письменник, перекладач, фольклорист, актор, режисер, композитор, музикант, педагог, автор підручника «Історія України» для початкових і середніх класів та навчально-методичних посібників із питань музичного навчання та виховання молоді, теорії та історії бандурного мистецтва.

2. Лесь Курбас, український театральний режисер, громадський діяч, актор, драматург і публіцист, педагог.

Отже, поки школярі відпочивають – педагоги навчаються!

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 409 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.04.2017 | Комментарії (0)

 Розпочато конкурс науково-технічних розробок. Міністерством освіти оголошений конкурсний відбір науково-технічних та експериментальних розробок за державним замовленням. Кінцевий термін подання документів – 15 травня.

Фінляндія допоможе Україні з реформою школи. Міністерство освіти і науки планує два пріоритетні напрямки співпраці з фінським урядом в рамках реформи середньої освіти – зміна педагогічної освіти та експертна оцінка нових освітніх стандартів.

Філії опорних шкіл зможуть відкривати дитсадки. Філії опорних шкіл, що мають вільні приміщення, відтепер зможуть виконувати функції не лише початкової школи, а й дитячих садків. Відповідну постанову було прийнято на засіданні уряду.

Завдання ЗНО з англійської мови з коментарями. Освіта.ua пропонує всім, хто готується до тестування, безкоштовний онлайн-сервіс, що містить завдання тестів ЗНО з англійської мови, а також ґрунтовні пояснення провідних фахівців до правильної відповіді кожного з завдань тесту.

Гранти на освіту за кордоном від «Всесвітніх студій». До 15 травня триває прийом заявок на участь у 8-му конкурсному доборі учасників освітньої програми «Всесвітні студії», яка надає можливість українським студентам отримати гранти на навчання в кращих університетах світу.

У Києві розробили порядок обрання директорів шкіл. Київська міська рада підтримала у першому читанні порядок проведення конкурсу керівників навчальних закладів. Пілотний проект визнано успішним на рівні держави, і досвід Києва беруть на озброєння інші міста.

Проглядів матеріалу: 500 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.04.2017 | Комментарії (0)

    Одним із основних завдань сучасної школи є формування у дітей загальнолюдських духовних цінностей та орієнтирів. Серед них – доброта, любов до ближніх, повага до навколишніх. Сьогодні стає очевидним, що будь-які порушення або відсутність культури поведінки, її моральних норм, негативно відбиваються на моральному та емоційному стані суспільства, його фізичному та психічному здоров`ї.

Справжнє виховання полягає в тому, щоб моральний ідеал добра, правди, честі, духовної праці жив у кожному дитячому серці. Саме з цією метою на базі Тарашанської ЗОШ 12 квітня відбувся районний семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів з проблеми « Роль навчального закладу у вихованні високоморальної та духовної особистості ».

Дирекцією та педагогічним колективом навчального закладу презентовано виховний захід «Хресна дорога Ісуса Христа». Завершивши роботу в школі учасники семінару мали можливість відвідати Свято-Троїцький Собор Свято-Вознесенського Банченського монастиря.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 478 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.04.2017 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024