Середа, 01.05.2024, 11:59















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 180 181 182 183 184 ... 351 352 »

    В Купському НВК №2 у 8-му класі був проведений відкритий урок з геометрії вчителем математики Кирстюк О.М. на тему : ”Підсумковий урок. Розв’язання задач”.

Учні показали свої знання про ознаки та властивості трапеції, трикутника, квадрата, ромба, паралелограма.

Основні завдання уроку були сформовані вчителем чітко і зрозуміло.

Методи навчання і виховання результативні, не складні, скоординовані, учні швидко їх засвоїли.

У процесі уроку Олена Миколаївна виправляла помилки в розв’язках прикладів, у випадках ускладнень – підказувала.

В процесі уроку всі завдання вчителя виконанні на високому рівні, були реалізовані освітні, виховні і розвиваючі завдання.

 

Заступник директора з НВР

Кирстюк О.М

 

Проглядів матеріалу: 399 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.12.2016 | Комментарії (0)

    Мовлення дитини є головним інструментом, за допомогою якого вона встановлює контакт із довкіллям і завдяки якому відбувається соціалізація дитини. Успіх взаєморозуміння у мовленнєвому спілкуванні залежить від того, наскільки сформовані в дітей комунікативно-мовленнєві здібності, мовленнєва та комунікативна компетенції.

   Важливу роль у розвитку мови поповнення словникового запасу дитини відіграє художня література.

   30 листопада 2016 року  на базі РМЦ відбувся  районний семінар вихователів дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів з проблеми: «Художня література в освітньому процесі ДНЗ: сучасні технології».

     Як повернути дитину обличчям до багатої скарбниці художньої літератури та фольклору, як прищепити любов до книги? Які методи роботи з літературними творами використовувати? Всі ці питання обговорювались учасниками семінару.

   У ході семінару вихователі переглянули та проаналізувати пристендові заняття: «Книга – твій друг та порадник», «Подорож країною чудес»,  які презентували вихователі О.Г. Урсу (Нижньосинівецький ДНЗ) та С. І. Боднар  (Волоцький ДНЗ).

     Під час методичного діалогу відбувся обмін досвідом роботи щодо використання інтерактивних методів навчання на заняттях з  розвитку звʹязного  мовлення  на основі  літературного тексту.

    Вихователь-методист Камʹянського ДНЗ Домніка Балан та методист РМЦ Лариса Петрик   призентували програму «Освіта для сталого розвитку  дітей дошкільного віку – сучасний напрям освіти».  

     В свою педагогічну скарбничку вихователі отримали корисні поради щодо проведення занять, роботи з батьками та особливостей організації куточка книги для різних вікових груп. Захід пройшов у атмосфері творчої співпраці.

    За результатами роботи семінару розроблено методичні рекомендації щодо ознайомлення вихованців з творами художньої літератури та Пам'ятку щодо забезпечення ефективності проведення заняття.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 1093 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.12.2016 | Комментарії (0)

Село... Село. Краса моя і сила,

 Мій незів 'ялий вічний первоцвіт,

 Душі моєї сонячне розкрилля.

 Мого серця неосяжний світ.

   Рідний край починається від батьківського порога, сте­жини, тополі стрункої біля хати, з барвінку, який ніжно стелиться в садочку. Він починається з прадавніх коренів нашого народу.

 Учні Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ст. дуже цінуюють  рідну землю, рідне село, де проходило їхне дитинство. Учні 2-го класу разом з класоводом Божеску М.Ф. подарували усім присутнім  незабутнє свято «Моє село- моя колиска». Віршами і піснями продемонстрували свою любов і гордість, що народилися у мальовничому селі Йорданешти - це місце, звідки вимандровує людина в широкий світ з засвоєними цінностями: маминою піснею, нелукавим батьківським напутнім словом, дідусевими  казками і бабусиними вишивками, теплом і незрадливістю рідного слова.

Рідне село! Воно справді зігріває душу кожного із нас.

 ЗДВР                  Кирчу О.Г.

Педагог – організатор Шапка Л.Ф.

Проглядів матеріалу: 454 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.12.2016 | Комментарії (0)

      У рамках тижня педагогічної майстерності у Купському НВК № 2  29 листопада 2016 року відбувся показовий урок української мови у 7 класі з теми ” Активні та пасивні дієприкметники. Тренувальні вправи ” (вчитель Пенюк Л.С.).

На уроці успішно використані технології інтерактивного, креативного навчання. Вдало дібрані форми та методи сприяли ефективній роботі учнів.

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 514 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.12.2016 | Комментарії (0)

      30.11.2016 р., у Коровійській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено апробацію тестових завдань ЗНО з української мови. Така важлива подія у 2016/2017 н.р. вперше проходила у школі, а тому викликала увагу як зі сторони самих учасників апробації – 15-х учнів 11-х класу, так і відповідальних осіб (директора школи - Ольги Георгіївни Лупуляк, вчителя - Мороз Тетяни Василівни, методиста районного методичного центру Швеця Василя Григоровича)

Відкрити пакет із завданнями учні доручили Голунзі Роману. Перед початком апробації до одинадцятикласників звернулися гості. Швець В.Г. наголосив, що це унікальна можливість майбутнім випускникам перевірити свої сили, навчитися правильно розраховувати час, працювати з тестовими завданнями, налаштуватися на проходження ЗНО-2017. У своєму виступі Ольга Лупуляк зазначила, що сьогоднішні учасники тестування працюють на майбутніх випускників, а, отже, і на майбутнє України, адже завдання, які вони виконують, апробуються для наповнення банку тестових завдань. Окрім того, можливо, ці завдання будуть використані на ЗНО (вже не на пробному!) в наступні роки. Тетяна Мороз побажала успіхів юним учасникам апробації та підкреслила, що набрана сума балів, навіть якщо вона виявиться нижчою за бажану, не повинна засмутити, а має викликати прагнення до вдосконалення знань.

 

   

Проглядів матеріалу: 465 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.12.2016 | Комментарії (0)

      28 листопада 2016 року увійде в історію  Глибоцької  гімназії, в історію гімназійного НТ «Гіперіон» як знаковий, надзвичайно важливий день, адже саме цього дня  на спільну розмову в актовій залі зібралися однодумці : школярі, які прагнуть самовдосконалення і бажають займатися науково-дослідницькою діяльністю, вчителі, які бажають допомогти своїм вихованцям у цій діяльності , керівництво освіти Глибоччини та Глибоцької ОТГ, які  завжди допомагають  у всіх гарних починаннях, батьки - члени батьківського комітету гімназії, які є нашою надією і  опорою, і  найповажніші гості –  вельмишановні  науковці Чернівецького національного університету ім. Федьковича , які досягли вершин у науці  і можуть нам всім реально допомогти  своїми мудрими порадами у  науково-дослідницькій діяльності .

Відкрите зібрання наукового товариства «Гіперіон»  розпочалося віршем «Посвята гімназії»  у виконанні  Бирук Єлизавети, учениці 4 класу,  є призером обласного етапу конкурсу «Юний дослідник».

 Гімн гімназії  на слова заступника директора гімназії з навчально-виховної роботи  Крючко І.П. прозвучав у виконанні  переможця обласного конкурсу «Буковинська зіронька», учениці  ІІІ гімназійного класу природничого профілю  Верхоляк Софії.

Директор Глибоцької гімназії Ю.Д.Блисенко представив гостей. Гостями глибоцьких гімназистів були  представники влади і очільники освіти Глибоччини : начальник управління  освіти і науки Глибоцької РДА В.І.Барарюк, завідуюч РМЦ  управління  освіти і науки Глибоцької РДА О.С. Намака, голова райкому профспілки працівників освіти Глибоцького району  С.І.Лазурко ,  методист РМЦ, куратор Глибоцької гімназії  В.Г.Швець, головний спеціаліст Глибоцького управління освіти А.І.Марчук , методисти РМЦ О.В.Блисенко і А.І.Герчак,  заступник голови Глибоцької селищної ради Глибоцької ОТГ  І.В.Веклич.

Приємно було бачити в гостях у Глибоцькій гімназії, у її НТ «Гіперіон»  високоповажних науковців Чернівецького національного університету – представників факультетів, з якими у нас заключено угоди про співпрацю: Гуйтора Миколу Миколайовича, кандидата політичних наук ,доцента,  заступника  декана факультету історії , політології, міжнародних відносин  ЧНУ ім. Ю.Федьковича; Чубрей Олександру Степанівну  - доцента кафедри економічної географії та екологічного менеджменту,  кандидата  історичних наук, викладача географічного факультету  ЧНУ ім. Ю.Федьковича; Торончука  Івана  Желувича –кандидата юридичних наук, доцента  кафедри Європейського  права та порівняльного правознавства юридичного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича, заступника декана юридичного факультету; Скрипську  Ольгу  Василівну – доцента, кандидата  хімічних наук,  викладача  інституту біології, хімії, біоресурсів ЧНУ ім. Ю.Федьковича; Воробця Георгія Івановича  - доцента, кандидата  фізико-математичних наук інституту фізики і комп’ютерних технологій ЧНУ,   завідувача  кафедри комп’ютерних систем та мереж ЧНУ ім. Ю.Федьковича ; Баловсяка Сергія Васильовича -доцента, кандидата  фізико-математичних наук інституту фізики і комп’ютерних технологій ЧНУ, заступника декана інституту фізики і комп’ютерних технологій; Шкрібляка  Миколу  Васильовича  -доктора філософських наук, завідувача  кафедри  культурології, релігієзнавства та теології  філософсько-теологічного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича; Чернегу Ірину Аркадіївну, заступника директора Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді ; Кондрюка Дениса Васильовича, викладача ЧНУ, керівника гуртка робототехніки.

Господарі закладу – школярі, члени ради наукового товариства гімназії,   представили свій навчальний заклад  і  НТ «Гіперіон». У візитці школярі розповіли про шлях «Глибоцька загальноосвітня школа  – Глибоцька гімназія», про досягнення гімназистів і новоствореного наукового товариства за три місяці існування :  участь у міжвузівській науковій конференції учнівської і студентської молоді «Культура харчування : економічний та медичний аспекти», яка проходила  в жовтні 2016 року в Національному університеті державної фіскальної служби України  м. Ірпінь Київської області; участь і призові місця у Міжнародній науковій конференції учнівської та студентської молоді  «Стан та перспективи розвитку регіональної економіки», яку проводив департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ ,Університет ім. Штефана чел Маре (м. Сучава, Румунія)  8 листопада 2016 року; участь у І Всеукраїнському інтенсиві «Університет юних правознаців», який діє при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка ; успішна  участь учнів гімназії в обласному біологічному турнірі, у Всеукраїнському  турнірі  юних математиків; лідерські позиції  у Глибоцькому районі на ІІ етапі конкурсів, форумів, олімпіад; науково-дослідницька робота Коваль Ольги  удостоєна І місця  на обласній конферен ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 596 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.12.2016 | Комментарії (0)

         1 грудня – Всесвітній день боротьби з СНІДом.  Тому 1 грудня в  Купському НВК №2 практичним психологом   Богданюк Міхаєлою Костянтинівною був проведений тренінг з учнями   на тему «Профілактика ВІЛ/СНІДу ».

Мета тренінгу полягала в  виявлені  та поглибленні  рівня знань, поінформованості   учнів  щодо проблеми ВІЛ/СНІДу.

   Тренінгове заняття розпочалось  з вправи «Привітання». Також були   проведені вправи: «Очікування», «Робота в групах з поняттями», «Факти  ВІЛ/СНІДу» , «Міфи й факти про ВІЛ/СНІД» , «Піраміда почуттів». Практичний психолог розказала  інформаційне повідомлення  «Як запобігти ВІЛ-інфікуванню?» Під час тренінгу була використана відео презентація присвячена даній темі.

До кожної вправи були обговорення. Учні висловили свої побажання ,  що їм сподобалось або не сподобалось .

 Учні залишилися задоволеними від проведеного заняття.

Проглядів матеріалу: 426 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.12.2016 | Комментарії (0)

     1 грудня в Тарашанській ЗОШ I -III ступенів було відзначено  Всесвітній день боротьби зі СНІДом та організовано ряд  заходів щодо ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД :

 - проведено шкільну лінійку «Всесвітній день боротьби зі СНІДом»;

-  години спілкування з проблеми профілактики ВІЛ/СНІДу, попередження дискримінації і стигматизації ВІЛ-позитивних учнів « Жити в світі, де є ВІЛ», 

- анкетування учнів  з питань толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих;

-переглянуто фільму «ВІЛ / СНІД»

У результаті проведених заходів учні ще більше стали обізнаними і проінформованими, а це найголовніше для організаторів!

                                                                            ЗДВР Станіцька Я.М.

Проглядів матеріалу: 456 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.12.2016 | Комментарії (0)

     1 грудня у Черепковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів організовано агітбригаду« Діти проти СНІДу» до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом.

Учні 7-8 класів у своєму виступі вирішили звернути увагу на цю проблему і закликали берегти своє здоров'я та життя . Навели цифрову кількість ВІЛ інфікованих людей по Україні та в цілому світі.

Міжнародним символом боротьби зі СНІДом вже традиційно є червона стрічка, яка поєднала багатьох людей. Тому всі учні школи в цей день були з червоними стрічками.

Психологічною службою школи було проведено тренінгові заняття « ВІЛ\СНІД – чума ХХІ століття» та «ВІЛ/СНІД – ти повинен це знати» із учнями 9-10 класу, мультимедійна презентація «Не дай СНІДу – шанс!»

Маємо надію, що вчені знайдуть ліки проти хвороби і проти вірусу!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 428 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.12.2016 | Комментарії (0)

    З 22 листопада в школі розпочався Тиждень християнської етики й моралі. У 6-А кл. проведена вікторина "Подорож Біблією", яку підготувала вчитель християнської етики й моралі Цехмістир Аліна Іванівна. Вікторина проходила у формі мандрівки сторінками Біблії. Діти працювали в групах. Протягом вікторини вони змагалися в таких конкурсах: "Впізнай притчу", "Відгадай загадку","Вірю - не вірю", "Хто перший", "Відгадування кросворду". За допомогою цих завдань учні систематизували свої знання з християнської етики й моралі, розвивали навички діалогічного та монологічного мовлення, а також вчилися бути чесними, трудолюбивими, милосердними, добрими й ввічливими, як вчить нас всіх святе письмо.

 

 

 

   

 

Проглядів матеріалу: 464 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.12.2016 | Комментарії (0)

    Протягом тижня  було  проведено  ряд  заходів  по  техніці  безпеки  життєдіяльності  школярів: вікторини, урок-гра  в  п'ятому  класі «Правила  дорожнього  руху»  , виховна  справа у 4-Б класі «Будь  обережним  з  вогнем»,  конкурс  малюнків  по  техніці  безпеки , спортивні  змагання  між  учнями  11-х  класів, виховна  година  в  2 – их  класах «Будь  обережним  на  дорозі», в  3-Б класі «Дорога  додому».

    Цікавими  для  дітей  були  заняття  по  наданню  першої  медичної  допомоги,  проведених  медичним  працівником школи, а  також  тренінг  з  теми  «Землетрус:  техніка  безпеки», проведений  у  8-А класі  класним  керівником  Кіфірюк  Світланою  Дмитрівною.

     Учні  старших  класів також  були  залучені  до  підготовки  та  проведення  занять  з  ОБЖ.

     Вихователями  дитячого  садка  організовано  екскурсію  до протипожежної служби.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 491 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.11.2016 | Комментарії (0)

У серце б'ють, неначе молот.  

                                                    Немов прокляття ожива   

                                                        Рік тридцять третій...    

Голод... Голод…

               Пекельні цифри та слова 

         Пам'ять – нескінченна  книга, в  якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано криваво-чорним кольором. Читаємо і подумки здригаємось від жаху. Особливо вражають сторінки, де викарбовано слова про голод. Голод – це не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення здорової народної моралі, втрата ідеалів, занепад культури, рідної мови, традицій.

      28 листопада у Грушівському НВК День пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років розпочався із лінійки-реквієм, залучення школярів до молитви, під час якої вони намагалися згадати усіх тих, хто страждав і помер під час великого Голодомору.  Також вчитель історії Вільчак Д.Д. організував  для учнів 8-9 класів перегляд  художнього фільму «Голод-33».  Класним керівником 7-го класу Оленюк В.О.  проведено годину пам'яті «Голодомор. Великий злам» для учнів 5-7 класів, з використанням мультимедійної презентації « Голодомор - страшна трагедія».

Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1933 року все одно хвилюватиме серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років. Вона завжди буде об’єднувати всіх живих одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

  

В.о. ЗДВР                                                          Албу-Букатар Л.М.

Проглядів матеріалу: 469 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.11.2016 | Комментарії (0)

    30 листопада у Купському НВК відбувся вечір-спомин  "Пісня буде поміж нас” приурочений 65-тій річниці з дня народження Назарія Яремчука. У нашій школі педагоги, учні  свято бережуть пам’ять про славетного земляка. Учні вирішили більше дізнатися про славного земляка. Розпочались пошуки: збір матеріалів. Учні підготували літературно-музичне свято. Усіх зачарували зворушливі вірші, присвячені співакові, які пролунали з уст учнів.

 Нехай пісня  завжди буде з нами, поміж нас, нехай нас вона  єднає, додає сили, наснаги, віри, приносить щастя і радість у наше життя.

Проглядів матеріалу: 538 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.11.2016 | Комментарії (0)

    Побувавши у відомих печерах Тернопільщини (Кришталева, Вертеба, Млинки), вихованці Глибоцького центру туризму та краєзнавства вирішили відвідати досі незнайомі глибочанам печери Хмельниччини.

Наші керівники гуртків Анатолій Дудка, Оксана Меленко та Валерій Качуляк підтримали цю ідею і запропонували провести екскурсію у печеру з інтригуючою назвою «Атлантида». У складі групи були учні Глибоцького та Старововчинецького ліцеїв, Глибоцької гімназії.

Карстова печера знаходиться у селі Завалля Кам’янець-Подільського району, неподалік річки Збруч. І хоча за розмірами Атлантида поступається багатьом карстовим порожнинам України, проте широковідома серед спелеологів всього світу. Відомості про неї можна знайти у спеціалізованих довідниках та енциклопедіях: єдина в Україні печера з триярусною будовою із загальною довжиною ходів дещо більше 2,5 км.

Як розповіли нам наші провідники Роман та Андрій, члени Хмельницького спелеологічного клубу «Атлантида», печера у Заваллі була відкрита 1969 року групою таких же юних мандрівників, як і ми, під керівництвом відомого київського спелеолога Валерія Рогожнікова. Тож чимало залів, переходів, лазів та арок отримали назви від цього дослідника. Сам першовідкривач «Атлантиди», В.Я. Рогожніков казав, що у вивчених ним по світу 600 печерах «не бачив подібної краси». Тож не дивно, що чимало назв пов’язані з красою, легендами та таємницями.

Звичайно, за 3,5 години екскурсії ми не могли побачити всієї печери, але відвідали чимало залів: «Золота осінь», «Казка», «Ніжність», «Храм Богів», «Радість», «Червоні маки». У одному із залів, який нагадує храм, учасники спелеологічних експедицій створили своєрідний амфітеатр: зробили з глини лавочки напівколом, у центрі поставили підставку і глиняну книгу. За вказівкою нашого гіда Романа кожен з нас підходив до книги на колінах і давав клятву, що ніколи не завдасть шкоди печері Атлантиді. Це означає, що не можна торкатися руками кристалів на стінах, які «росли» тут мільйони років. Адже Атлантида відома ще й тим, що кристалізація її становить понад 80%. Вже від входу печера починає дивувати своїми багатствами: безліч сталактитів та сталагмітів, які утворюють білі, жовтуваті, рожеві, прозорі за кольором і різноманітні за формою квіти, зірочки та бурульки, гіпсові «плафони», кольорові нашарування доломітів тощо.

Побачили ми також і традиційних мешканців печери – кажанів, які вже приготувалися до зимівлі. Звичайно, щоб не завдати їм шкоди, ми не торкалися їх, а тільки сфотографували на пам’ять.

Варто сказати, що товща порід нам нами сягала 54 метрів. Наші пригоди почалися ще до початку знайомства з підземним царством: вхід у печеру знаходиться на прямовисній скелі і, щоб потрапити до неї, потрібно піднятися з допомогою мотузки на 12 метрів. А на виході екскурсоводи Роман та Андрій не забули посвятити нас у спелеологи – вимастили обличчя глиною. Руки та одяг у нас вже були брудні (кілька разів доводилось пролізати вузькими ходами по-пластунськи). Проте радості не було меж. Ми подякували нашим гідам за змістовну екскурсію та у їхньому обличчі всьому Хмельницькому спелеоклубу за дбайливе відношення до печери і охорону її для майбутніх поколінь.

Додому ми привезли чимало унікальних світлин, позитивних вражень та чудових спогадів, якими охоче поділимося з нашими друзями та батьками. Вже зроблені слайдпрезентації для показу на уроках у школі.

Гуртківці, натхненні красою карстового підземелля, запланували вже нову екскурсію - у печеру Оптимістична, яка занесена до Книги рекордів Гінесса як найдовша в світі гіпсова печера, найдовша печера Євразії та друга за довжиною серед печер світу.

Дудка Павло,

вихованець Глибоцького ЦТКСЕУМ,

учень 8 класу Глибоцького ліцею

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 588 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.11.2016 | Комментарії (0)

     В останню суботу листопада вшановуємо пам'ять загиблих від голоду, штучно створеного більшовицькою владою. Можемо зазначити, що в історії бурхливого ХХ ст., Голодомор 1932-1933 рр. в Україні посідає особливе місце, особливо для підростаючого покоління нашої країни.

     Тому і ми в свою чергу проїнформували учнів нашої школи про події та безжалісні наслідки того року. Учні вшанували загиблих під час Голодомору хвилиною мовчання, переглянули документальний фільм та вислухали уважно інформацію про цю трагедію, що була в житті нашого народу.

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 488 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.11.2016 | Комментарії (0)

Ми живемо в суспільстві людському.

Так багато є правил у ньому.

Знати правила ці треба, друже,

Та й виконувать добре їх дуже.

    Життя кожної дитини безцінне. Ми, дорослі повинні дбати про їхнє духовне зростання, фізичне здоров’я. Тому перед вчителем стоїть ще одне важливе, найактуальніше завдання — навчити дітей жити і поводитись у цьому складному світі, ознайомити з правилами поведінки на шляхах і дорогах, розвивати найнеобхідніші навички поведінки в громадському транспорті, виховувати повагу і дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя.

    29 листопада учні  3 – го класу Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ст. разом з класоводом Шапка О.І. подорожували і  відвідали країну Дорожніх знаків. Це було веселе свято за правилами дорожнього руху. Учні читали вірші, співали пісні про дорожні знаки та про значення світлофорика. Свято було яскравим, насиченим, радісним.

А те, що проходить яскраво, весело, радісно — запам’ятовується на все життя. Тому є велика необхідність у проведенні таких свят.

                   ЗДВР     Кирчу О.Г.

                   Педагог – організатор Шапка Л.Ф.

Проглядів матеріалу: 494 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.11.2016 | Комментарії (0)

    День  пам'яті  жертв  Голодомору — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

   Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок – ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні. 

  Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам Голодомору  в Україні. 

  Свічу  пам'яті   жертвам  Голодомору  запалено  і  учнями  11 –А  класу   Турятського НВК, які  провели  вечір  -  реквієм   в  рамках  тижня  історії  і  правознавства.  І разом з усіма українцями всі ми о 16 годині 26 листопада запалили свічку у вікнах своїх осель  і пом‘янули  кожну душу, кожного мученика, кожну   жертву   Голодомору.

 Хай найвищим пам’ятником мільйонам жертв України буде світлий храм нашої душі, сповненої скорботи та молитвою за їх упокоєння.

Проглядів матеріалу: 484 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.11.2016 | Комментарії (0)

Жила Вкраїна. Плакала, стогнала
Проте я твердо свідчити берусь:
За всі віки безхліб'ям не загнала
Нікого в землю Україна-Русь.
Від тих часів, коли з'явилось рало,  
Голодних мук не відало село.
Хай неврожай - та люди не вмирали:
З двадцятим віком лихо це прийшло...
   Учнівське самоврядування провело шкільну лінійку пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років з метою виховання у дітей співчуття до людських страждань, почуття болю за свій народ, його минуле та майбутнє.
Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться однією з найстрашніших сторінок нашого минулого, явищем, породженим тиранією, нелюдською системою, в якій людина втратила не лише гідність, право на свободу, але й право на життя.
Ця трагедія сприймається суспільством передусім на емоційному рівні, але поступово відбувається його осмислення, виявлення причин і наслідків. Голодомор як гуманітарна катастрофа, яку пережив український народ, набула широкого міжнародного резонансу.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Проглядів матеріалу: 517 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.11.2016 | Комментарії (0)

"Згадайте нас - бо ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно."

    Традиційно в четверту суботу листопада в Україні відзначають пам’ятний День жертв Голодомору 1932-33 років.

Пам’ять людей про голодомор тривалий час каралась смертю. Важко було мовчати, але мовчали. Людську пам’ять було взято під конвой. На роки, на десятиліття... Страшне мовчання... Довго чекали, але дочекались коли ожила, проснулась людська пам’ять, розверзлись її глибини і заговорили вуста тисяч, мільйонів свідків трагедії, віддаленої від нас десятиліттями.

 З нагоди відзначення пам’ятної для українського народу дати, в нашому закладі було проведено виховні години. Учні школи переглянули відео-спогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались та підготували виступи з даної тематики. 

Вчитель історії Зеленівський Г.І.

 

Проглядів матеріалу: 462 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.11.2016 | Комментарії (0)

   Відповідно до Положення про відкритий міжобласний конкурс серед школярів “Інформатик”, затвердженого наказом Управління освіти і науки від  22 грудня 1999 р №441, зареєстрованого в Чернівецькому обласному управлінні юстиції 22 грудня 1999 р. № І75/863, 29 листопада 2016 року на базі кабінету інформаційно-комунікаційних технологій районного методичного центру управління освіти Глибоцької райдержадміністрації було проведено районний конкурс юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК серед учнів освітніх закладів Глибоцького району. Представники шкіл змагались у номінаціях

  • Веб-дизайн;
  • Користувачі ПК;
  • Програмування.

   Учасники в кожній номінації виконували творче завдання (1 година) та представляли на розгляд журі домашні роботи. До домашнього завдання додавали анотацію з описом роботи (до 8-ми аркушів) по темі секції. Анотація складалася з титульного листа, змісту, основної частини, висновку та списку використаної літератури.

   Творчі та конкурсні завдання виконувалися в операційній системі Windows XP, Microsoft office 2007. В секції «Програмування» учасники працювали тільки з алгоритмічною мовою програмування Pascal.

Були представлені домашні роботи:

Секція веб-дизайнерів:

Веб-сайт на тему: “Енергозбережувальні традиції народної архітектури України

Сайт складався з таких розділів:

- Головна сторінка: “Народна архітектура мого краю, (тут потрібно було вказати назву міста, села (обов’язково район або територіальна громада) з якого родом учасник.)

- гіперпосилання на сторінки:

«Народне житло»: конструкції традиційних будівель;

«Селянський двір»: характер природних будівельних матеріалів, народна будівельна творчість;

«Хата - обрядовість, семантика житла»: гармонійне поєднання функціональної доцільності та художньої виразності;

«Господарські будівлі»: найважливіші споруди в садибі;

«Унікальність мого краю».

(кожне висвітлене гіперпосилання було оцінено 5-ма додатковими балами).

Завдання виконувалося тільки в програмі «Блокнот», «Notepad ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 598 | Завантажив: Микола | Дата: 29.11.2016 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024